• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر یخچال فریزر آمانا (Amana)

ویژگی تعمیرگاه آمانا

 

تا این جا حتما متوجه شده اید که چه تفاوت هایی میان تعمیرگاه های معتبر و مراکز غیر معتبر وجود دارد. نگرانی های بسیاری که افراد برای تعمیر یخچال آمانا دارند کاملا به جاست چرا که این محصول در دسته ی لوازم خانگی با برچسب قیمتی ای قرار دارد که در صورت خرابی و از کار افتادن ضرر بزرگی را به اقتصاد خانواده می زند. تنها توصیه ی مهمی که می تواند افراد را از این ضرر های احتمالی دور کند، مراجعه به تعمیرگاه رسمی یخچال آمانا است.

در این مطلب اصالت و کیفیت یخچال آمانا را بررسی کردیم و توضیح دادیم چنین شرکت معتبری چه خدمات ویژه ای را در نمایندگی های خود به خریداران ارائه می دهد. برای این که مروری بر خدمات پس از فروش این دستگاه داشته باشیم بار دیگر ویژگی های تعمیرگاه آمانا بر می شمریم.

  • ارائه خدمات تعمیر تنها با یک تماس
  • اعزام فوری کارشناس برای عیب یابی تعمیر یخچال آمانا
  • استفاده از کارشناسان آموزش دیده و متخصص
  • پوشش تمامی خدمات قید شده در گارانتی و ضمانت نامه معتبر
  • تعمیر دستگاه با قطعات اورجینال
  • ضمانت تمامی خدمات ارائه شده
  • احترام به مشتری و مسئولیت پذیری

 

 

خدمات تعمیرگاه یخچال آمانا

 

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که مراجعه به تعمیرگاه یخچال آمانا چه ویژگی دارد که در تعمیرگاه های دیگر به مشتریان ارائه نمی شود؟

همان طور که در بخش قبلی تاکید کردیم، در تعمیرگاه های دیگر هیچ تضمینی برای استفاده از قطعات اصلی وجود ندارد و مشتریان نیز نمی توانند تفاوت قطعه تقلبی و اصلی را به راحتی تشخیص دهند و در این صورت تعمیر یخچال آمانا به درستی انجام نخواهد شد.

یکی از بهترین خدماتی که در تعمیرگاه یخچال آمانا ارائه می شود، اعزام کارشناسان کاربلد و حرفه ای در کمترین زمان ممکن به محل خرابی یخچال آماناست. این افراد آموزش های لازم را دیده اند و مدل های مختلف یخچال آمانا را به خوبی می شناسند، به همین جهت بلافاصله می توانند عیب دستگاه را تشخیص دهند و برای تعمیر یخچال آمانا اقدام نمایند.

در هنگام خرید یخچال آمانا کارت گارانتی به مشتریان داده می شود. اگر در مدت زمان قید شده بر روی کارت یخچال شما نیاز به تعمیر یخچال آمانا پیدا کرد، تمام خدماتی که در تعمیرگاه به شما ارائه می شود رایگان خواهد بود.

کارشناسان اعزامی مسئولیت هر تشخیصی که راجع به یخچال شما داده باشند را می پذیرند و تمام مراحل تعمیر یخچال آمانا از جمله تعویض قطعه، با ضمانت آن ها و شرکت مربوطه انجام خواهد گرفت.

 

 

تعمیرگاه رسمی یخچال آمانا

 

زمان خرید لوازم خانگی مانند یخچال، اولین نگرانی افراد، انتخاب برند و شرکت مناسب است، چرا که چنین وسیله ای معمولا قیمت بالایی دارد و در صورتی که برندی که از آن خرید انجام می شود، کالای باکیفیتی را نداشته باشد، هزینه های اضافی تعمیر یخچال آمانا و یا خرید یک وسیله نو به هزینه ی اولیه اضافه می شود و این امری مطلوب نیست. اما حتی پس از این که یخچال معتبری مانند یخچال آمانا خریداری شود، این نگرانی وجود دارد که زمانی که وسیله نیاز به سرویس و یا تعمیر پیدا کرد به چه مکانی مراجعه کنیم تا با خیال راحت یخچال مان را به دستشان بسپاریم.

در این جا باید گفت که تعمیرگاه یخچال آمانا مطمئن ترین مکان برای تعمیر یخچال آمانا وسیله است. اگر در عملکرد وسیله خود مشکلی را مشاهده کردید و نمی دانستید که تعمیرگاه رسمی یخچال آمانا را چگونه پیدا کنید، می توانید به شرکتی که از آن خرید کردید مراجعه کنید. پس از پیدا کردن تعمیرگاه یخچال آمانا می توانید با آنها تماس گرفته و درخواست اعزام تعمیرکار را داشته باشید.

اما به نظر شما چرا اینقدر تاکید می شود که برای تعمیر یخچال آمانا به مراکز مجاز مراجعه کنید؟ پاسخ این سوال در خدمات و ضمانت های این تعمیرگاه ها خلاصه می شود. تجربه ی کاربران نشان می دهد که تعمیرگاه یخچال آمانا به صورت تخصصی اقدام به عیب یابی و تعمیر یخچال آمانا می کند و تا کنون توانسته نظر مثبت مشتریان را جلب کند. اگر کنجکاو هستید که این مراکز چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می کنند، ادامه مطلب را دنبال کنید.

 

 

یخچال آمانا ساخت کجاست؟

 

اگر در سال های اخیر قصد کرده باشید که برای خود لوازم خانگی تهیه کنید، حتما می دانید که در این بازار، برند های مختلفی در حال رقابت هستند. این برند ها سعی می کنند تا در کیفیت، طراحی و خدمات پس از فروش از هم پیشی گرفته و سهم بیشتری از بازار فروش را به خود اختصاص دهند.

برای این که یک شرکت به چنین جایگاهی برسد، مسیر آسانی را پیش رو ندارد. در گام اول باید محصولات متفاوتی را با طراحی های جذاب تولید کند تا بتواند گستره ی وسیع سلایق خریداران را پوشش دهد. در گام دوم باید کیفیتی ارائه کند که مشتریان از خرید خود پشیمان نشده و در صورت نیاز به وسایل دیگر مجددا سراغ برند قبلی بروند. در نهایت نیز با ارائه خدمات پس از فروش کالای خود را ضمانت کرده و خیال خریداران را راحت کند.

در این بین یکی از نام های آشنا در بازار لوازم خانگی نام برند آماناست. این برند علاوه بر تولید محصولات متنوع در طراحی و تولید یخچال آمانا به موفقیت رسیده و افراد بسیاری مشتاق به خرید این یخچال هستند.

تمام این محبوبیت منحصر به تولید یک یخچال مناسب و زیبا نیست، بلکه برای زمان بهره برداری و استفاده نیز تمهیداتی اندیشیده شده است. یکی از این تمهیدات، وجود تعمیرگاه یخچال آمانا است که در صورت نیاز به تعمیر یخچال آمانا، آماده خدمت به مشتریان است.

تا این جا پی بردیم که یخچال آمانا در دسته ی یخچال های پر فروش و محبوب در سراسر جهان قرار دارد. اما شاید برای شما هم جالب باشد که این محبوبیت ریشه در چه دارد و این برند چه مسیری را طی کرده تا امروزه یخچال آمانا به خانه های مردم راه پیدا کند. برای همین مروری به سرگذشت این شرکت خواهیم داشت تا متوجه شویم یخچال آمانا در کجا متولد شده و چگونه به صدر جدول رقبا راه پیدا کرده است.

سال 1934 فردی به نام جرج فورستنر شرکتی با نام تجهیزات الکتریکی را در یکی از ایالت های آمریکا تاسیس کرد. این شرکت اقدام به تولید لوازم خانگی نمود و به سرعت تبدیل به یکی از تولید کننده های خلاق و مبتکر در زمینه ساخت وسایل تبریدی گردید. در سال 1949، یخچال ساید بای ساید خود را روانه بازار کرد و در 1950 به عنوان تولید کننده منحصر یخچال و فریزر شناخته گردید. روند اختراعات صعودی این شرکت سبب شد تا در سال 1954 اولین فریزر عمودی برای خانه ها را به بازار عمومی ارائه کند، پس بدیهی است که چنین شرکتی با این سابقه درخشان امروزه تولید کننده یکی از بهترین یخچال های بازار، یعنی یخچال آمانا باشد.

سال 1967 سال ویژه ای برای این برند بود، چرا که ریتون که مخترع ماکروویو بود این شرکت را خریداری کرد و اولین ماکروویو برای مصارف خانگی در همین سال ها در اختیار عموم قرار گرفت. داستان واگذاری های این برند طولانی است اما اگر بخواهیم مستقیما به سراغ موفقیت های این شرکت برویم، باید بدانید که در سال 2000 یخچال آمانا به عنوان بهترین یخچال تولید شده در آمریکا شناخته شد.

امروزه نیز یخچال آمانا طرفداران زیادی دارد و بسیاری از مردم در سراسر دنیا به تعمیرگاه رسمی آمانا مراجعه کرده و با خیال راحت کالای مورد نظر خود را خریداری می کنند. تعمیر یخچال آمانا در این محبوبیت نقش پر رنگی دارد و با خدماتی که به مشتریان ارائه می نماید، در جلب رضایت آن ها نقش پر رنگی را ایفا می کند.

 

 

تعمیر یخچال آمانا با قطعات اصلی

 

این روز ها یکی از دغدغه های اساسی افراد زمان تعمیر یخچال آمانا این است که اگر وسیله مورد نظر نیاز به تعویض قطعه پیدا کرد، از کجا می توان این قطعات اورجینال را تهیه کرد. پاسخ این سوال این است که برای اطمینان خاطر بهتر است که به تعمیرگاه یخچال آمانا مراجعه نمایید، چرا که یکی از خدمات ویژه ی این مراکز برای مشتریان استفاده از قطعات اصلی در تعمیر یخچال آمانا است.

اما سوال بعدی این است که چرا استفاده از قطعات اصل تا این حد اهمیت دارد؟ شاید شما هم در میان اطرافیان خود افرادی را دیده اید که وسیله خود را برای تعمیر یخچال آمانا به مکانی غیر از تعمیرگاه رسمی برده اند و پس از مدتی دوباره به علت خرابی یا از کار افتادگی دستگاه مجددا مجبور به پرداخت هزینه اضافی و مراجعه به تعمیرگاه شده اند. در چنین حالتی ممکن است وسیله ای مانند یخچال آسیب های جدی و غیر قابل جبرانی ببیند.

در صورتی که در یخچال آمانا از قطعات تقلبی استفاده شود، این قطعات به دلیل عدم سازگاری با یخچال نمی توانند درست مانند قبل آن را راه بیندازند و ممکن است باعث خرابی قطعه های دیگر نیز شوند.

در صورت مراجعه به تعمیرگاه یخچال آمانا، برای تعویض قطعات به شما ضمانت استفاده از قطعه های اصلی داده می شود.

تعمیر یخچال فریزر آمانا در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر آمانا در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر یخچال فریزر آمانا در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر یخچال فریزر آمانا در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر آمانا در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر یخچال فریزر آمانا در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر یخچال فریزر آمانا در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر یخچال فریزر آمانا در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما