• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیرات لوازم خانگی در اندیشه

امروزه لوازم خانگی به وسایل الزامی برای زندگی تبدیل شده اند و برای انجام هر یک از کارهای منزل یک وسیله ی جداگانه وجود دارد. بازار رقابت میان برند های مختلف و شرکت ها و نمایندگی های معتبر در تولید این لوازم بسیار داغ است. برای آن که بتوانیم میان این برند ها انتخاب صحیحی انجام دهیم، باید به اصالت برند و کیفیت لوازم آن توجه کنیم. برای پی بردن به این موضوع رجوع کردن به تجربه ی کاربران بسیار مفید است.

اما یکی از مواردی که یک شرکت را از باقی شرکت ها متمایز می کند، لیست خدمات پس از فروش آن است.

این که یک شرکت برای رفاه حال مشتریان خود، چه خدماتی را در زمینه تعمیر لوازم خانگی در نظر گرفته باشد اهمیت فراوانی دارد. برای مثال شرکت تعمیریار در راستای جلب رضایت خریداران، امکانات ویژه ای را برای تعمیر لوازم خانگی در اندیشه در نظر گرفته است.

هر چه میزان استفاده از یک وسیله در خانه بیشتر باشد، امکان نیاز آن به تعمیر بیشتر است، برای مثال وسیله ای مانند یخچال به طور مداوم روشن است و یا از وسیله ای مانند لباسشویی چندین بار در طول روز و یا هفته استفاده می شود به همین جهت میزان استهلاک این وسایل به صورت چشم گیری بالا می رود. از آن جایی که اکثر این وسایل برقی هستند، عیب یابی و تعمیر آن ها نیازمند دقت و دانش بالایی است چرا که یک اشتباه کوچک می تواند آسیب های جبران ناپذیری به وسیله وارد کند و یا خطراتی مانند برق گرفتگی برای کاربران به دنبال داشته باشد.

در این مطلب قصد داریم تا بررسی کنیم نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اندیشه چه خدماتی را به کاربران ارائه می کند و چه ویژگی هایی سبب می شود تا به جای مراجعه به تعمیرگاه های متفرقه به نمایندگی های معتبر تعمیریار مراجعه کنیم و تعمیر یخچال خود را به آن ها بسپاریم.

تعمیر لوازم خانگی در منازل اندیشه

تا این جا متوجه شدیم که برای تعمیر لوازم خانگی در اندیشه، نمایندگی های معتبر تعمیریار، خدمات ویژه ای را ارائه می کنند. یکی از مهم ترین خدمات در این مراکز اعزام کارشناسان مربوطه برای انجام سرویس، عیب یابی و تعمیر کالا به منازل است.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که یکی از لوازم خانگی سنگین و بزرگتان خراب شده باشد و زمانی که به تعمیرگاه مراجعه کرده اید، متوجه می شوید که برای تعمیر وسیله ای مانند لباسشویی باید آن را به تعمیرگاه ببرید.

جا به جا کردن وسایل خانگی به دلایل مختلفی انتخاب درستی نیست، اول این که امکان آسیب دیدن وسیله در هنگام جا به جایی زیاد وجود دارد و شاید دستگاه شما عیبی داشته باشد که نباید تکان بخورد. از سوی دیگر با توجه به سبک زندگی شهری و این که بیشتر افراد در آپارتمان زندگی می کنند، بالا پایین بردن چنین وسایلی بسیار سخت است. یکی از موارد دیگری که سبب می شود افراد ترجیح دهند که وسیله ی آن ها در منزل تعمیر شود، هزینه های حمل و نقل دستگاه برای بردن به تعمیرگاه و سپس آوردن به خانه است.

جالب است که بدانید تعمیر لوازم خانگی در اندیشه در تعمیرگاه های تعمیریار این امکان را به افراد می دهد که تنها با یک تماس تلفنی مشکل وسیله خود، برند و مدل آن را اعلام کرده و درخواست حضور یک کارشناس حرفه ای برای تعمیر کالا به منزل را داشته باشند.

حضور این کارشناسان برای تعمیر وسیله در منزل علاوه بر مزیت هایی که از آن سخن گفتیم سبب می شود تا افراد بر تمام مراحل عیب یابی و تعمیر کالا نظارت داشته باشند و پی ببرند که اشکال دستگاه آن ها از کجاست، برای تعمیر به تعویض قطعه نیاز است یا خیر و در انتها متوجه شوند که هزینه های درج شده در صورت حساب در ازای چه خدماتی در نظر گرفته شده، این در حالی است که در یک تعمیرگاه متفرقه که لوازم خانگی به آن ها تحویل داده می شود، مشخص نیست که چه اتفاقی برای دستگاه می افتد.

خدمات ویژه نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اندیشه

در این مطلب اشاره کردیم که بهتر است برای تعمیر لوازم خانگی در اندیشه به نمایندگی های معتبر مراجعه کنید، حالا قصدداریم برخی از خدمات این مراکز را بررسی کنیم تا به مزیت های نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اندیشه پی ببریم.

برای تعمیر لوازم خانگی برقی، اللخصوص انواعی که مجهز به تکنولوژی روز هستند، باید به تعمیرکارانی مراجعه کرد که در عین داشتن تجربه کافی به دانش روز نیز مطلع باشند، چرا که پیشرفت روز به روز تکنولوژی سبب شده تا هر وسیله برقی با وسیله های دیگر تفاوت های عمده ای داشته باشد، برای مثال شاید یک متخصص تعمیر تلویزیون نتواند ماشین لباسشویی را تعمیر کند و حتی این تفاوت ها در مدل های مختلف از برند های گوناگون نیز وجود دارد، برای مثال تعمیرکاری که متخصص تعمیر ماشین لباسشویی دوو است شاید نتواند به درستی عیب ماشین لباسشویی های برند های دیگر را تشخیص دهد. یکی از خدمات ویژه ی تعمیرگاه لوازم خانگی در اندیشه، همکاری با کارشناسان زبده و آموزش دیده ایست که هر کدام در تخصص خود بهترینند.

ویژگی بعدی این نمایندگی ها آن است که اگر در روند تعمیر وسیله شما مشخص شود که یکی از قطعات معیوب است و نیاز به تعویض این قطعه باشد، برای دستگاه شما تنها از قطعات اورجینال استفاده می شود، این در حالی است که در تعمیرگاه های متفرقه هیچ تضمینی برای استفاده از قطعه ی اصلی نیست. بد نیست بدانید که یک قطعه تقلبی علاوه بر این که ممکن است پس از مدتی از کار بیفتد، امکان دارد به جهت کیفیت پایین و هماهنگ نبودن با ساختار وسیله شما به قسمت های سالم دستگاه هم آسیب برساند.

یکی از نکات دیگری که در لیست خدمات تعمیر لوازم خانگی در اندیشه جای می گیرد، انجام تمام مراحل عیب یابی و تعمیر در کوتاهترین زمان ممکن است، از آن جایی که اگر وسایلی مانند یخچال برای مدت طولانی خراب باشند، زندگی روزمره افراد مختل می شود، کوتاه بودن زمان انجام تعمیرات بسیار مهم است.

و در نهایت تمام خدماتی که در این مراکز به مشتریان ارائه می شود توسط شرکت تعمیریار ضمانت می شود و کارشناسان همیشه پاسخگوی سوال های مشتریان هستند.

عیب یابی ارزان قیمت لوازم خانگی در اندیشه

برخی از افراد با این که از تمام خدماتی که در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اندیشه ارائه می شوند آگاهند، باز هم برای تعمیر به افراد غیر متخصص که ضمانتی برای خدمات خود نمی دهد مراجعه می کنند. وقتی از آن ها سوال می شود که چرا با یک تماس از کارشناسان حرفه ای و متخصصی که به منزل می آیند کمک نمی گیرند از بالا رفتن هزینه ها ابراز نگرانی می کنند و معتقدند که اگر به هر دلیلی بعد از آمدن کارشناس نخواهند تعمیر را به وی بسپارند، ممکن است دچار مشکل شوند.

اما باید بدانید که این تصور غلط است و کارشناسانی که برای تعمیر لوازم خانگی در اندیشه به منازل می آیند در گام اول به بررسی و پیدا کردن عیب وسیله می پردازند، پس از آن که عیب دستگاه را یافتند، مدت زمان تعمیر و هزینه ای احتمالی را با مشتریان در میان می گذارندو تنها درصورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر می کنند، در غیر این صورت تنها هزینه ای که افراد باید به کارشناس پرداخت کنند، هزینه ی اندکی به عنوان مزد عیب یابی است. قیمت های تعیین شده برای تعمیر لوازم خانگی در اندیشه بسیار مناسب است و همه ی افراد از هر سطحی می توانند از این خدمات استفاده کنند.

پس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که قیمت تعمیر لوازم خانگی برای شما اهمیت فراوانی دارد، می توانید با خیال راحت با تعمیرگاه های تعمیریار تماس بگیرید و عیب یابی وسیله خود را به این مراکز بسپارید. توجه داشته باشید که ممکن است قیمت های برخی از تعمیرگاه های غیر حرفه ای بسیار پایین باشد اما به یاد داشته باشید ارزانی های بی مورد بی دلیل نیست و ممکن است این افراد خسارت های جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد کنند.

تعمیر انواع لوازم خانگی در اندیشه

پس از آن که دانستیم برای تعمیر لوازم خانگی در اندیشه باید به چه مراکزی مراجعه کرد این سوال پیش می آید که نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اندیشه چه برند هایی و چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

جالب است بدانید در نمایندگی های تعمیر تعمیریار کارشناسان متبحری فعالیت می کنند که قادر به تعمیر لوازم خانگی متنوعی مانند، یخچال، ماشین ظرفشویی، پکیج، کولر آبی و گازی، اجاق گاز، آبمیوه گیری، ماشین لباسشویی و … از برند های گوناگونی مانند زیمنس، سامسونگ، ال جی، بوش، ااگ، آمانا، میتک و ده ها برند معتبر دیگر، هستند.

بنابراین کاربران می توانند در صورت دیدن مشکلاتی مانند، جرقه زدن ماشین لباس شویی، نیامدن آب در ماشین ظرف شویی، صدا دادن موتور یخچال، گرم نشدن ماکروویو و …. با تعمیرگاه لوازم خانگی دراندیشه تماس بگیرند.

توجه داشته باشید که راهکارهای بسیاری برای مراقبت از لوازم خانگی وجود دارد که برای اطلاع از آن ها نیز می توانید از کارشناسان مربوطه کمک بگیرید.

توصیه می شود که افراد شخصا به برای تعمیر لوازم خانگی اقدام نکنند تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود.

تعمیرات لوازم خانگی در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیرات لوازم خانگی در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیرات لوازم خانگی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیرات لوازم خانگی در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیرات لوازم خانگی در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیرات لوازم خانگی در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیرات لوازم خانگی در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما