• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ (Blomberg)

در زندگی ماشینی امروزی لوازم‌خانگی از جمله وسایلی هستند که به ما در همگام بودن با سرعت زندگی کمک می­کنند. از جمله لوازم‌خانگی کاربردی و مورد نیاز یخچال است. اهمیت این وسیله خانگی به حدی است که زندگی بدون حضور این وسیله خانگی در منزل را می بایست فراموش کرد. یخچال و فریزر مناسب بسیار کاربردی و کمک‌حال است. اهمیت این وسیله خانگی زمانی مشخص می­شود که مشکل و عیبی در آن حادث شده و این محصول عملکرد مورد انتظار خود را نشان ندهد. باتوجه‌به هزینه های سرسام‌آور زندگی در این روزها در صورت خرابی لوازم‌خانگی تعویض آن­ها را می بایست فراموش کرد و کاربران تعمیر را بر تعویض ترجیح می­دهند. یخچال و فریزر نیز از این امر مستثنی می باشند. در بازار انواع مختلفی از یخچال و فریزر با برندهای مختلفی یافت می­شوند که از پرتقاضاترین آن­ها می­توان به سایدبای‌ساید بلومبرگ اشاره کرد. سایدبای‌ساید بلومبرگ برند آلمانی است که در مدل­های مختلف با قابلیت­هایی زیاد و عمر طولانی، از برندهای پرطرف‌دار بازار است. در صورت خرابی این دستگاه تعمیر آن با استفاده از متخصصین وتکنسینهای ماهر در کوتاه­ترین زمان قابل انجام است. استفاده از نمایندگی­های مجاز جهت تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ از اولین نکاتی است که متقاضیان تعمیر ساید بای ساید باید مدنظر قرار دهند. امروزه برخلاف گذشته در صورت خرابی هرکدام از لوازم‌خانگی دیگر از تکنسین و برق‌کار محلی نباید استفاده کرد و استفاده از نمایندگی­های مجاز تعمیرات لوازم‌خانگی، تضمین کیفیت تعمیرات و ارائه گارانتی تعویض قطعات از جمله مزایای استفاده از این نمایندگی­ها است. امروزه و باتوجه‌به قیمت بالای لوازم‌خانگی از جمله سایدبای‌ساید بلومبرگ اکثریت افراد تعمیر را بر تعویض در زمان خرابی ترجیح می­دهند و در صورت استفاده از نمایندگی­های مجاز تعمیرات سایدبای‌ساید بلومبرگ مطمئن خواهند بود تا دستگاه آن­ها مطابق عملکرد قبل و به بهترین صورت به کار خود ادامه دهد. نمایندگی­های مجاز با بهره­گیری از متخصصینی کارآزموده و باتجربه کیفیت کار را تضمین کرده و گارانتی تعویض قطعات به مشتریان ارائه خواهند کرد. در این مقاله قصد داریم تا به خدمات تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ و خدماتی که نمایندگی­ها در محل به متقاضیان ارائه می­دهند اشاره کرده و برخی از سوالات رایج در زمان خرابی دستگاه بلومبرگ را پاسخ خواهیم داد و در انتها مزایایی که سبب می­شوند تا کاربران تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ را بر تعویض آن ترجیح می­دهند، اشاره خواهیم کرد.

مشاوره با تکنسین های تعمیر ساید بای ساید

خدمات تعمیر ساید باید ساید بلومبرگ در محل

استفاده از نمایندگی­های مجاز سایدبای‌ساید بلومبرگ سبب می­شود تا در زمان تعمیر خدمات ویژه‌ای به مشتریان ارائه شود که این خدمات به شرح ذیل می باشد:

تعمیرکاران و تکنسین­ها در زودترین زمان ممکن و با هماهنگی­های لازم با متقاضی تعمیرات به محل مورد نظر جهت تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ مراجعه خواهند کرد.

متقاضیان می­توانند به‌صورت تلفنی درخواست تعمیر کرده و علاوه بر ارائه مشخصات خود شرح حالی از خرابی دستگاه را به اپراتور ارائه دهند. این امر سبب می­شود تا تعمیرکاران با بررسی شرح‌حال بیان شده و باتوجه‌به تجربه تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ به‌راحتی علت خرابی را تشخیص داده و در صورت مراجعه به محل مورد نظر در کوتاه‌ترین زمان به تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ اقدام کنند.

تعمیرکاران نمایندگی­های مجاز در انتهای کار بابت خدمات ارائه شده، قطعات تعویض شده و … به ارائه فاکتور به مشتریان خواهند پرداخت.

تعمیرکاران و متخصصین نمایندگی­های مجاز در صورت تعویض هرکدام از قطعات سایدبای‌ساید بلومبرگ از قطعات اورجینال و اصلی جهت تعویض استفاده می­کنند و ضمانت‌نامه و گارانتی تعویض قطعه به مشتری ارائه خواهند کرد.

باتوجه‌به اینکه متخصصین و تعمیرکاران نمایندگی­های مجاز بلومبرگ تنها به تعمیر لوازم‌خانگی این برند در یک دسته خاص از لوازم‌خانگی نظیر یخچال خواهند پرداخت، عیب یابی آن­ها در خصوص دستگاه­های خراب سریع بوده و با سرعت عمل بالاتری می­توانند اقدام کنند.

متخصصین در زمان مراجعه تمامی قطعات احتمالی و موردنیاز برای تعویض را در اختیار خواهند داشت و این امر سبب جلوگیری از بازگشت مجدد تعمیرکاران به منزل متقاضیان شده و به‌هیچ‌عنوان سایدبای‌ساید را جابه‌جا نکرده و به کارگاه یا مکان دیگری جهت تعمیر انتقال نخواهند داد و تمامی خدمات تعمیر را در محل مورد نظر متقاضی انجام داده و احتمال ریسک آسیب‌دیدن دستگاه به دلیل جابجایی و هزینه حمل‌ونقل بالا را به صفر می­رسانند.

سوالات رایج در زمان خرابی تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ

از جمله سوالات رایج در زمان خرابی سایدبای‌ساید بلومبرگ می­توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • سایدبای‌ساید بلومبرگ سرما ندارد؟ سرد بودن بیش از حد یخچال را می­توان با تنظیم مناسب درجه داخلی تصحیح کرد، اما عواملی که سبب می­شوند سایدبای‌ساید بلومبرگ سرما نداشته باشد، علل متفاوتی خواهند بود. ممکن است درجه یخچال به‌درستی تنظیم نشده باشد. در فصول سرد بازه دمایی 4 تا 6 درجه سانتیگراد مناسب و در فصول گرم بازه دمایی بین 2 تا 4 درجه سانتیگراد مناسب است. چینش نامناسب مواد غذایی درون یخچال که سبب می­شود تهویه و چرخش مناسب هوا در محیط یخچال انجام نگرفته و احتمال بسته‌شدن دریچه­های ورود سرما وجود دارد. ممکن است سایدبای‌ساید از دیوار به‌اندازه کافی و مناسب فاصله نداشته باشد. البته به‌غیراز موارد گفته شده ممکن است موارد دیگری نیز دخیل باشند که نیاز به مراجعه متخصصین نمایندگی­های معتبر و بررسی بیشتر است.
  • سایدبای‌ساید بلومبرگ روشن است ولی خودبه‌خود اتومات نمی­کند؟ خرابی ترموستات، ضعیف شدن موتور یا همان کمپرسور دستگاه از جمله دلایل عمده در اتومات نکردن سایدبای‌ساید بلومبرگ است. اما موارد دیگری چون گیر بودن لوله های ورودی، معیوب بودن سنسور یا برد اصلی از دیگر علت اتومات نکردن یخچال است.
  • علت شنیده‌شدن صدای زیاد و ناهنجار از موتور سایدبای‌ساید بلومبرگ چیست؟ علت شنیده‌شدن صدای زیاد از سایدبای‌ساید بلومبرگ متنوع است که این موارد می تواند ناشی از ناهمواری جایی باشد که یخچال بر روی آن قرار گرفته است. ممکن است روغنی که در کمپرسور جریان دارد دچار مشکل شده باشد و یا نوع گاز مبرد نامناسب و نامیزان باشد. در تمامی موارد یاد شده استفاده از متخصصین ماهر از نمایندگی­های مجاز به‌منظور ازبین‌بردن صدای آزاردهنده سایدبای‌ساید بلومبرگ موردنیاز خواهد بود.
  • در زمان خرابی لاستیک سایدبای‌ساید بلومبرگ چه کنیم؟ درصورتی‌که لاستیک سایدبای‌ساید بلومبرگ دچار خرابی شد سرمای ایده آل سایدبای‌ساید از دست می­رود. مواد غذایی داخل سایدبای‌ساید خراب خواهند شد و به قطعات دستگاه چون ترموستات، سنسور و کمپرسور آسیب وارد خواهد شد. توصیه می شود به‌منظور جلوگیری از آسیب­های بیشتر و هزینه های بالاتر، با استفاده از متخصصین مجرب و کارآزموده از نمایندگی­های مجاز نسبت به تعویض یا در صورت امکان تعمیر لاستیک درب سایدبای‌ساید اقدام شود.
  • علت روشن نشدن سایدبای‌ساید بلومبرگ چیست؟ روشن نشدن سایدبای‌ساید بلومبرگ از جمله سوالاتی است که متقاضیان تعمیر دستگاه ارائه داده و دلایل متعددی چون مشکل در تامین برق دستگاه، خرابی رله استارت، خازن یا اورلود، خرابی ترموستات، نقص در برد الکتریکی، خرابی موتور یا کمپرسور و ایراد در سیم کشی داخلی یخچال همه از علل شایع در روشن نشدن سایدبای‌ساید بلومبرگ است که استفاده از تعمیرکاران زبده از نمایندگی­های مجاز جهت بررسی علل خرابی و تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ را طلب می­کند.
  • چرا سایدبای‌ساید بلومبرگ مواد غذایی را منجمد نمی­کند؟ علل زیادی به‌منظور پاسخ به این سؤال وجود دارد. ممکن است صفحه کنترل یخ زدایی خراب باشد و در صورت خراب بودن این صفحه سایدبای‌ساید بلومبرگ به چرخه یخ زدگی وارد نخواهد شد. ممکن است مونتاژ بخاری یخ‌زدا ایراد داشته و دچار خرابی شده باشد.
  • علت نشتی آب از سایدبای‌ساید بلومبرگ چیست؟ ممکن است مخزن آب دچار نشتی شده باشد. ممکن است فیلتر آب دچار ترک شده باشد. احتمال دارد سوراخ تخلیه سایدبای‌ساید بلومبرگ دچار نشتی شده باشد. احتمال دارد لاستیک دور درب سایدبای‌ساید بلومبرگ خراب شده باشد که در این صورت هوای گرم وارد یخچال شده و به دلیل رطوبت بالا و هوای خنک یخچال رطوبت به‌صورت آب از یخچال خارج می­شود. ممکن است شلنگ تصفیه آب به‌درستی وصل نشده باشد. در تمامی این موارد بهتر است از متخصصین مربوط به نمایندگی­های مجاز جهت تعمیر استفاده کنیم.

آیا تعمیر ساید باید ساید بلومبرگ ارزش دارد؟

باتوجه‌به قیمت بالای لوازم‌خانگی، تعمیر لوازم‌خانگی نظیر سایدبای‌ساید بلومبرگ نسبت به تعویض آن دستگاه برتری و ارزش خواهد داشت. کافی است مطمئن شویم قطعات تعویضی اورجینال و اصل بوده و قطعاتی که در حال تعویض آن­ها هستیم، مطابق تشخیص درست است. این کار تنها با مراجعه به نمایندگی­های مجاز برندهای مخصوص نظیر بلومبرگ امکان­پذیر است. جایی که متخصصین زبده و کارآمد علاوه بر تشخیص درست و سریع علت خرابی از قطعات اصلی و اورجینال جهت تعویض استفاده می نمایند. از جمله مهم­ترین مزایا در استفاده از خدمات نمایندگی­های مجاز جهت تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ صرفه جویی در هزینه ها، حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه و جلوگیری از احتمال خطرات استفاده از تعمیرکاران مبتدی و غیرحرفه‌ای است. درصورتی‌که نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ به مشتریان تضمین کیفیت بدهد تا دستگاه عملکردی مشابه قبل از خرابی خواهد داشت، اکثر مردم تمایل به تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ دارند تا تعویض آن و تعمیر این دستگاه ارزش خواهد داشت.

خدمات تعمیر ساید باید ساید بلومبرگ شامل چه مواردی می شود؟

یکی از خدماتی که متناسب با شرایط کرونایی این روزها است، آن است که تکنسین­ها و متخصصین با رعایت تمامی پروتکل­های بهداشتی به منزل متقاضیان مراجعه کرده و از این بابت اطمینان خاطر را برای متقاضیان ایجاد خواهند کرد.

یکی از خدماتی که متخصصین وتکنسینهای ماهر به متقاضیان ارائه می­دهند، آن است که بعد از تعمیر دستگاه در خصوص نگهداری از یخچال سایدبای‌ساید بلومبرگ و نکاتی که کاربران این دستگاه برای استفاده بهینه از آن باید رعایت کنند به آن‌ها گوشزد خواهد شد.

ارائه تضمین تعمیر و گارانتی کردن قطعات تعویض شده تا مدت‌زمان معین و ارائه فاکتور به مشتری از جمله خدماتی است که تعمیرکاران نمایندگی­های مجاز به ما ارائه می­دهند.

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما