• 26115356 - 33338548 - 33340217
 • suport@tamir-service.com
 • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ساید بای ساید بوش (bosch)

صنعت لوازم‌خانگی از صنایع مهم و فعال جهانی است که بعد از خودروسازی صنعت لوازم‌خانگی به‌عنوان دومین صنعت بزرگ ایران محسوب میشود. صنعت لوازم‌خانگی با صنایع دیگر در ارتباط بوده و به‌این‌ علت رونق چرخ صنعت لوازم‌خانگی سبب حرکت و رونق صنایع دیگر خواهد شد. لوازم‌خانگی از محصولات پر تقاضای بازار است اما به دلیل افزایش نرخ مواد اولیه، تغییر نرخ کارگران، تغییرات نرخ ارز و تورم افسار گسیخته تقاضای این محصول در بازار کاهش‌یافته و در صورت خرابی لوازم‌خانگی مردم به دنبال تعمیر ساید بای ساید بوش می باشد تا تعویض آنها. یکی از لوازم‌خانگی کاربردی که امروزه در آشپزخانه تمامی مردم جهان یافت میشود یخچال است. تقریباً با وسعت مصرف این دستگاه تصور زندگی امروزی بدون وجود این دستگاه غیرممکن است. از جمله مدلهای موجود در بازار نوع ساید بای ساید است که طرفداران زیادی دارد. همچنین انواع مختلفی از برندها مربوط به کارخانجات داخلی و خارجی اقدام به تولید این محصول میکنند که یکی از معروفترین برندهای تولید لوازم‌خانگی بالاخص در تولید ساید بای ساید برند بوش است. 

اهمیت ساید بای ساید بوش زمانی مشخص می گردد که مشکلی در آن ایجاد شده و این محصول عملکرد مورد انتظار خود را نشان ندهد. باتوجه‌به هزینه های سرسام‌آور زندگی این روزها و تورم افسارگسیخته میتوان ادعا کرد اکثریت مردم در صورت خرابی لوازم‌خانگی تعویض آنها را فراموش کرده و اقدام به تعمیر آنها خواهند کرد. ساید بای ساید بوش برند آلمانی است که در مدلهای مختلف با قابلیتهایی زیاد و عمر طولانی، در بازار یافت میشوند، هرچند به دلیل تحریمهای کشور عزیزمان واردات این محصول به‌سختی انجام‌گرفته و در صورت وجود این دستگاه در خصوص اصل یا غیر اصل بودن آن می بایست شک کرد.

در صورت خرابی این دستگاه امروزه نظیر قدیم افراد به تعمیرکاران محلی و برقکاران نزدیکشان مراجعه نخواهند کرد، بلکه به نمایندگیهای مجاز تعمیراتی مراجعه میکنند که علاوه بر اینکه هزینه مناسبی برای تعمیر ساید بای ساید از آنان دریافت خواهد کرد، در خصوص کیفیت دستگاه تعمیر ساید بای ساید شده نیز به آنان تضمین داده و حتی تا مدت‌زمان معینی خدمات پس از تعمیر به متقاضیان ارائه خواهند داد.

 در صورت استفاده از نمایندگیهای مجاز تعمیرات ساید بای‌ ساید بوش، متقاضیان مطمئن خواهند بود تا دستگاه آنها مطابق عملکرد قبل و به بهترین صورت به کار خود ادامه خواهد داد. نمایندگیهای مجاز با بهرهگیری از متخصصینی کارآزموده و باتجربه کیفیت کار را تضمین کرده و گارانتی تعویض قطعات به مشتریان ارائه میکنند. 

در این مقاله قصد داریم تا به خدمات تعمیر ساید بای‌ ساید بوش و خدماتی که نمایندگی ها در محل به متقاضیان ارائه می-دهند اشاره کرده و برخی از سوالات رایج در زمان خرابی دستگاه بوش را مطرح و تا حدی به آنها پاسخ خواهیم داد و در انتها به مزایایی که سبب میشوند تا کاربران تعمیر ساید بای‌ ساید بوش را بر تعویض آن ترجیح دهند، اشاره خواهیم کرد.

 

خدمات تعمیر ساید باید ساید بوش در محل

استفاده از نمایندگیهای مجاز ساید بای ساید بوش موجب می گردد تا در زمان تعمیر خدمات ویژه‌ای به متقاضیان ارائه شود که این خدمات به شرح ذیل می باشد:

 • تعمیرکاران و تکنسینها در زودترین زمان ممکن و با هماهنگیهای لازم با متقاضی تعمیرات به محل مورد نظر جهت تعمیر ساید بای‌ ساید بوش مراجعه خواهند کرد. متقاضیان تعمیر ساید بای ساید بوش کافی است با یکی از نمایندگیهای مجاز تعمیرات بوش تماس حاصل نمایند. اپراتور مربوطه علاوه بر دریافت مشخصات فردی متقاضی تعمیرات، شرح خرابی دستگاه را جویا خواهد شد. این شرح خرابی به تعمیرکار پیش از عزیمت به محل در تامین قطعات تعویضی مورد نیاز و تشخیص زود علت خرابی کمک خواهد کرد.
 • تعمیرکاران لوازم‌خانگی در نمایندگیهای مجاز تماماً افرادی ماهر و باتجربه هستند. تمرکز هرکدام از این تعمیرکاران در خصوص یکی از محصولات برند بوش، به‌روز بودن دانسته های این متخصصین و طی‌کردن دوره های تخصصی که نمایندگی برای تعمیر کاران تدارک دیده است، همگی سبب می گردد تا در کوتاه‌ترین زمان به عارضه یابی و عیب‌یابی پرداخته و در مدت کوتاهی به تعمیر ساید بای ساید بوش اقدام گردد.
 • تعمیرکاران نمایندگیهای مجاز در انتهای کار بابت خدمات ارائه شده، قطعات تعویض شده و … به مشتریان فاکتور ارائه خواهند کرد. این فاکتور با امضا و مهر شرکت خواهد بود و متقاضیان میتوانند هزینه پرداختی را در صورت تردید در میزان مبلغ از نمایندگی جویا شوند.
 • تعمیرکاران و متخصصین نمایندگیهای مجاز در صورت تعویض هرکدام از قطعات ساید بای ساید بوش از قطعات اورجینال و اصلی جهت تعویض استفاده کرده و ضمانت‌نامه و گارانتی تعویض قطعه به مشتری ارائه میکنند تا اطمینان را در مشتریان ایجاد و حس وفاداری آنها را تقویت کنند و بدها نیز مشتریان به همین نمایندگیها مراجعه کنند.
 • باتوجه‌به اینکه متخصصین و تعمیرکاران نمایندگیهای مجاز بوش تنها به تعمیر لوازم‌خانگی این برند در یک دسته خاص از لوازم‌خانگی نظیر یخچال می پردازند، سرعت عیب یابی آنها در خصوص دستگاههای خراب سریع بوده و با سرعت عمل بالاتری میتوانند اقدام کنند.
 • متخصصین در زمان مراجعه تمامی قطعات احتمالی و موردنیاز برای تعویض را در اختیار خواهند داشت و این امر سبب جلوگیری از بازگشت مجدد تعمیرکاران به منزل متقاضیان شده و در همان مراجعه اول تعمیر ساید بای ساید انجام‌گرفته و پایان پذیرد. تعمیرکاران به‌هیچ‌عنوان ساید بای ساید را جابه‌جا نکرده و به کارگاه یا مکان دیگری جهت تعمیر انتقال نخواهند داد و تمامی خدمات تعمیر را در محل مورد نظر متقاضی انجام میدهند و با این کار احتمال ریسک آسیب‌دیدن دستگاه به دلیل جابجایی و هزینه حمل‌ونقل بالا را به صفر خواهند رساند.
 • در صورت مراجعه تعمیرکاران نمایندگیهای مجاز ساید بای ساید بوش خدماتی نظیر تعویض فیلتر، کمپرسور، فن کندانسور، فن داخلی، شیر برقی، دمپر یخ‌ساز، سنسور، ترموفیوز و زبانه دربدار، نشت گیری اواپراتور، شارژ گاز ساید بای ساید بوش، تعویض و یا تعمیر برد الکتریکی و برد اینورتر، شستشو در مدار گاز، سرویس سالانه کندانسور، رگلاژ درب یخچال، تعویض لاستیک دور درب و … انجام خواهد پذیرفت.

سوالات رایج در زمان خرابی تعمیر ساید بای ساید بوش

از جمله سوالات رایج در زمان خرابی ساید بای ساید بوش میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • چرا ساید بای ساید بوش یخ نمیسازد؟ در خصوص عدم ساخت یخ توسط ساید بای ساید بوش تعمیرکار ابتدا موتور یخ‌ساز و در ادامه شیر برقی را چک خواهد کرد و اطمینان حاصل خواهد کرد که آب به یخ‌ساز وارد میشود یا خیر.
 • علت عدم خروج آب از آبریز ساید بای ساید بوش چیست؟ عدم خروج آب از آبریز ساید بای ساید بوش علل متفاوتی دارد. ممکن است شیر برقی سوخته باشد. ممکن است شیر برقی نسوخته باشد و آب وارد محفظه آبریز میشود ولی خارج نمیشود. میبایست پدال آب‌سردکن را بررسی کرد تا دچار مشکل و خرابی نشده باشد. امکان دارد شیلنگهای داخل ساید بای ساید بوش آسیب‌دیده باشد و دچار پارگی شده باشند که بررسی موارد فوق‌الذکر توسط تعمیرکار مجرب و تکنسین فنی مربوط به نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بوش امکانپذیر است.
 • علت داغ شدن موتور یا همان کمپرسور ساید بای ساید بوش چیست؟ تعمیرکار نمایندگی مجاز در صورت مراجعه می بایست ابتدا رله اورلود موتور را بررسی کند. ممکن است مدار کیپ شده باشد و می بایست از کیپ نبودن مدار مطمئن شود. حتی در صورت داشتن فن کمپرسور در یخچال می بایست فن کمپرسور نیز بررسی گردد
 • برای رفع سروصدای ساید بای ساید بوش چه باید کرد؟ یخچال بوش عملکردی بسیار کم‌صدا و تا حدود 45 دسی‌بل خواهد داشت. در صورت صدای زیاد ساید بای ساید بوش میبایست فن تعویض گردد و همچنین در خصوص صدا ندادن کمپرسور ساید بای ساید بوش می بایست مطمئن شد و بررسی کرد که لرزه گیرهای موتور مشکلی نداشته باشد. البته در کنار تمامی موارد بیان شده که نیاز به تکنسین را میطلبد تراز نبودن دستگاه نیز منجر به صدا خواهد شد و باید از تراز بودن دستگاه مطمئن شویم.
 • در صورت یکسره کارکردن موتور یا کمپرسور ساید بای ساید بوش چه باید کرد؟ کارکردن مداوم موتور می تواند از خرابی سنسور، برد الکتریکی، لاستیک دور درب و شارژ گاز نشات بگیرد. ممکن است ترموستات تنظیم نباشد و یا سیستم دیفراست دائم در مدار باشد. امکان دارد لاستیک دور درب خراب شده باشد و یا اینکه ساید بای ساید شارژ گاز نیاز داشته باشد. امکان دارد فن یخچال خراب شده باشد. تمامی موارد بیان شده از مواردی است که تکنسین مجرب ساید بای ساید بوش به‌منظور تعمیر دستگاه و رفع یکسره کارکردن موتور انجام خواهد داد.
 • درصورتی‌که ساید بای ساید بوش سرما نداشته باشد، چه باید بکنیم؟ در صورت نداشتن سرما در فریزر ابتدا می-بایست ترموستات و سنسور را بررسی کرد. در مرحله بعدی می بایست شارژ و گاز دستگاه را چک کرد. کمپرسور و موتور یخچال و فن داخل فریزر از مواردی هستند که باید توسط تکنسین مجرب بررسی گردند تا مشکل سرما نداشتن ساید بای ساید بوش مرتفع گردد.
 • علت نشتی آب از ساید بای ساید بوش چیست؟ ممکن است مخزن آب دچار نشتی شده باشد. ممکن است فیلتر آب دچار ترک شده باشد. احتمال دارد سوراخ تخلیه ساید بای ساید بوش دچار نشتی شده باشد. احتمال دارد لاستیک دور درب ساید بای ساید بوش خراب شده باشد که در این صورت هوای گرم وارد یخچال شده و به دلیل رطوبت بالا و هوای خنک یخچال رطوبت به‌صورت آب از یخچال خارج میشود. ممکن است شلنگ تصفیه آب به‌درستی وصل نشده باشد. در تمامی این موارد بهتر است از متخصصین مربوط به نمایندگیهای مجاز جهت تعمیر استفاده کنیم.

آیا تعمیر ساید باید ساید بوش ارزش دارد؟

باتوجه‌به قیمت بالای لوازم‌خانگی، تعمیر لوازم‌خانگی نظیر ساید بای ساید بوش نسبت به تعویض آن دستگاه برتری و ارزش خواهد داشت. باتوجه‌به قیمت بسیار بالای این دستگاه حتی در صورت تعویض موتور یا کمپرسور دستگاه هزینه کمتری نسبت به خرید دستگاه باید پرداخت شود. نکته مورد نظر آن است که بعد از تعمیر و تعویض قطعات دستگاه ساید بای ساید بوش عملکردی مشابه قبل داشته باشد که این اطمینان را تعمیرکاران نمایندگیهای مجاز با ارائه دوره و مدت‌زمان تضمین تعمیر دستگاه ارائه خواهند کرد و همچنین از قطعات و تجهیزات اصل و اورجینال جهت تعویض استفاده میکنند تا عملکرد دستگاه پایین نیاید و حتی به متقاضیان گارانتی در خصوص قطعات تعویض شده ارائه خواهند کرد. از جمله مهمترین مزایا در استفاده از خدمات نمایندگیهای مجاز جهت تعمیر ساید بای ساید بوش صرفه جویی در هزینه ها، حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه و جلوگیری از احتمال خطرات استفاده از تعمیرکاران مبتدی و غیرحرفه‌ای است. درصورتی‌که نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید بوش به مشتریان تضمین کیفیت بدهد تا دستگاه عملکردی مشابه قبل از خرابی خواهد داشت، اکثر مردم تمایل به تعمیر ساید بای ساید بوش دارند تا تعویض آن و تعمیر این دستگاه ارزش خواهد داشت.

خدمات تعمیر ساید باید ساید بوش شامل چه مواردی می شود؟

یکی از خدماتی که متناسب با شرایط کرونایی این روزها است، آن است که تکنسینها و متخصصین با رعایت تمامی پروتکلهای بهداشتی به منزل متقاضیان رجوع کرده و از این بابت اطمینان خاطر را در متقاضیان ایجاد خواهند کرد.

یکی از خدماتی که متخصصین وتکنسینهای ماهر به متقاضیان ارائه میدهند، آن است که بعد از تعمیر دستگاه در خصوص نگهداری از یخچال ساید بای ساید بوش و نکاتی که کاربران این دستگاه برای استفاده بهینه از آن باید رعایت کنند، مواردی به آن‌ها گوشزد خواهد شد.

ارائه تضمین تعمیر و گارانتی کردن قطعات تعویض شده تا مدت‌زمان معین و ارائه فاکتور به مشتری از جمله خدماتی است که تعمیرکاران نمایندگیهای مجاز ساید بای ساید بوش به مشتریان ارائه میدهند

تعمیر ساید بای ساید بوش در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید بوش در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر ساید بای ساید بوش در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر ساید بای ساید بوش در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید بوش در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر ساید بای ساید بوش در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر ساید بای ساید بوش در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر ساید بای ساید بوش در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما