• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ماشين لباسشويی بوش (bosch)

ماشین لباسشویی بوش

احتمالا خاطرات سال هایی که افراد مجبور بودند تا لباس های خود را با دست بشویند، آنقدر کمرنگ شده که افراد بسیاری حتی آن را به خاطر نمی آورند و تصور شستن انبوهی از لباس ها هم تصویری ناممکن و ناخوشایند است.

ماشین لباسشویی از آن دسته لوازم خانگی است که در اولویت خرید پس از گاز و یخچال قرار دارد و تمام اعضای یک خانواده از آن استفاده خواهند کرد. با توجه به جنس های متفاوت لباس موجود در بازار، امروزه ماشین های لباسشویی ها هم پیشرفته تر شده و در مدل ها اندازه های مختلفی تولید می شوند.

از آن جایی که این وسیله معمولا چندین بار در هفته و حتی در برخی از خانواده ها هر روز روشن شده و استفاده می گردد، کیفیت کالایی که خریداری میکنیم بسیار اهمیت دارد.

نام شرکت بوش حدود یک قرن است که در حوزه تولید لوازم خانگی می درخشد و ماشین لباسشویی بوش از آن دسته محصولاتی است که فروش بالا و طرفداران زیادی دارد.

در این مطلب قصد داریم کمی در مورد روش استفاده صحیح از این وسیله و تعمیر ماشین لباسشویی بوش سخن بگوییم، اما بد نیست که پیش از آن مختصری راجع به شرکت تولید کننده بدانید.

کمپانی بوش در سال 1889 در آلمان توسط فردی به نام رابرت بوش تاسیس شد. این شرکت فعالیت خود را با تعمیر لوازم خانگی و لوازم برقی و الکترونیکی مثل تلفن  شروع کرد و بزرگترین گام این شرکت که سبب شد فعالیت خود را در تولید لوازم خانگی آغاز کند، ساخت دستگاه احتراق مغناطیسی بود که توانست نام برند بوش را جهانی کند.

پس از پستی و بلندی های بسیار و حتی تا مرز نابودی رفتن این کمپانی در جنگ جهانی دوم، امروزه بوش یکی از 10 تولید کننده ی برتر در جهان است و این موفقیت  تنها به مرزهای آلمان و حتی اروپا نیز محصور نشده و شهرت این برند در جهان پیچیده است. جالب است بدانید شرکت بوش یکی از معدود کمپانی هایی است که حدود 92 در صد سود خود را به خیریه واگذار می کند و در رزومه ی خود ساخت بیمارستان خیریه ای را هم داشته است.

تا این جا متوجه شدیم که در اصالت و کیفیت ماشین لباسشویی بوش شکی نیست، در این مطلب بیشتر به تعمیر ماشین لباسشویی بوش و تعمیرگاه ماشین لباسشویی بوش می پردازیم.

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

شاید این سوال پیش بیاید که چه زمانی نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی بوش است. برخی از علائم در عملکرد یک لباسشویی نشان دهنده ی ایراد وسیله است و نیاز است که از یک تعمیرکار معتبر کمک بگیرید.

در این جا برای آگاهی کاربران، برخی از معمول ترین اشکالاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی بوش پیش بیاید را نام می بریم.

در گام اول باید بدانید که در هنگام خرابی وسیله برای تعمیر آن به هیج وجه ماشین لباسشویی را تکان ندهید، چرا که ممکن است، آسیب های بیشتری به آن وارد کنید، زمانی که با تعمیرگاه ماشین لباسشویی بوش تماس می گیرید، در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان مربوطه به محل خرابی وسیله اعزام می شوند و برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بوش اقدامات لازم را انجام می دهند.

سر و صدا از داخل ماشین لباسشویی بوش

اگر در حین شست و شو از داخل ماشین صدایی به گوش شما رسید، باید احتمالا چیزی مانند دکمه و وسایل جا مانده در جیب لباس ها در دیگ افتاده باشد، که در این صورت جای نگرانی نیست. اما اگر پس از خاموش کردن دلیل صدا را پیدا نکردید، احتمالا اشکال به دلیل تراز نبودن لباسشویی است در غیر این صورت بهتر است از وسیله استفاده نکنید و برای یافتن عیب آن با تعمیرگاه تماس بگیرید.

لرزش ماشین لباسشویی بوش

تراز نبودن ماشین لباسشویی و قرار داشتن بر روی سطح ناهموار در بسیاری از موارد سبب لرزش ماشین لباسشویی می شود، که با تراز کردن این لرزش قطع خواهد شد. اما امکان دارد دلیل این لرزش باز شدن برخی از اتصالات و یا شل شدن پیچ و مهره ها باشد، که پس از سرویس وسیله توسط کارشناسان حرفه ای مشکل رفع خواهد شد ولی اگر برای این کار اقدام نشود باعث خرابی ماشین لباسشویی میگردد و شما باید برای تعمیر ماشین لباسشویی اقدام کنید.

نشتی آب در ماشین لباسشویی بوش

دلیل این مشکل گاهی به خاطر انسداد لوله های ورودی و خروجی آب است که با چک کردن آن ها، مشکل رفع می شود و نیازی به تعمیر ماشین لباسشویی بوش نیست. اما اگر لوله های ورودی و تخلیه مسدود نبود حتما اشکال جدی تر است و دلیل این موضوع را تنها تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش خواهد فهمید.

در این قسمت برخی از رایج ترین مشکلاتی که سبب تعمیر ماشین لباسشویی بوش می شود را بر شمردیم، اما برخی از مشکلات دیگر مانند: روشن نشدن وسیله، نچرخیدن دیگ، اجرا نکردن درست دستور شست و شو، نرفتن آب در جای پودر و … از دیگر مشکلات دستگاه است که برای رفع آن باید به تعمیرگاه ماشین لباسشویی بوش مراجعه نمود.

راهنمای سرویس ماشین لباسشویی بوش

اگر سوال شما این باشد که چگونه از ماشین لباسشویی بوش استفاده کنیم تا نیاز به تعمیر پیدا نکند، در پاسخ باید گفت که در حین استفاده از چنین دستگاهی باید نکاتی را رعایت کرد تا به سلامت وسیله آسیب نرسد، اگر تمامی این مسائل رعایت شود، گذر شما دیرتر به تعمیرگاه ماشین لباسشویی بوش می افتد، اما برای سرویس این وسیله نیز می توانید از کارشناسان فعال در تعمیرگاه های معتبر کمک بگیرید.

توجه داشته باشید که محل قرار دادن یک لباسشویی بسیار اهمیت دارد، یک زمین صاف که دور از نور آفتاب، رطوبت و سرما باشید، بهترین مکان برای استفاده از ماشین لباسشویی بوش است. توجه داشته باشید که فاصله ایمنی این دستگاه از هر وسیله ای در اطرافش و حتی از دیوار ها باید حداقل 5 سانتی متر باشد.

اگر بیش از ظرفیت ماشین لباسشویی در آن لباس بگذارید پس از مدت کوتاهی به آن آسیب می رسد، پس هیچ وقت لگن ماشین را بیش از حد پر نکنید.

عوض کردن فیلتر ماشین در موعد مشخص و جرم گیری نیز از مواردی است که سبب می شود  قطعات این وسیله در طول سال های استفاده، دچار استهلاک کمتری شود.

یکی از موارد معمول در لباسشویی ها پوسیدگی لاستیک درب است که با توجه به کیفیت آب منطقه متغیر است، اگر هر بار پس از شست و شو لاستیک را خشک کنید، این اتفاق برای ماشین لباسشویی بوش نمی افتد.

اگر هر چند وقت یکبار مسیر و لوله ی تخلیه را هم چک نمایید، از مسدود شدن شلنگ خروجی، جلوگیری خواهید کرد.

در صورتی که حس کردید وسیله شما به درستی کار نمی کند، استفاده از آن را متوقف کرده و برای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بوش با تعمیرگاه های معتبر تماس بگیرید.

تعمیر با قطعات اصلی لباسشویی بوش

زمانی که برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش با مراکز معتبر تماس می گیرید، این مراکز در صورتی که وسیله شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، از قطعات اورجینال برای آن استفاده می کنند. تنها استفاده از قطعه ی اورجینال است که هم دستگاه شما را درست می کند و هم سلامت آن را تضمین می نماید. در بسیاری از موارد افراد با مراجعه به مراکز نامعتبر و استفاده از قطعات تقلبی سبب شده اند که آسیب بیشتری به ماشین لباسشویی بوش برسد. قطعات تقلبی به جهت این که از متریال بی کیفیتی ساخته شده اند در گام اول وسیله را به درستی تعمیر نمی کنند و سبب ایجاد هزینه های اضافی خواهند شد و در گام بعدی به قطعات سالم و عملکرد کلی وسیله نیز آسیب جدی و ضرر های غیر قابل جبرانی وارد می نمایند.

خدمات تعمیرگاه ماشین لباسشویی بوش

در تعمیرگاه ماشین لباسشویی بوش خدمات ویژه ای برای رفاه حال مشتریان، در نظر گرفته شده است. در این مراکز سعی می شود که کارشناسان حرفه ای و با تجربه ای که برای تعمیر به محل خرابی وسیله اعزام می شوند، مدل های مختلف ماشین لباسشویی بوش را به خوبی بشناسند و این افراد برای تسلط بر مدل ها، آموزش های لازم را می بینند. کارشناسان سعی می کنند در اسرع وقت خدمات لازم را به مشتریان ارائه کنند و تمام این خدمات با ضمانت شرکت همراه است.

از سوی دیگر اگر کالای شما در مدت زمان گارانتی خراب شود، خدمات ارائه شده در تعمیرگاه ماشین لباسشویی بوش رایگان خواهد بود.

ویژگی های تعمیرگاه ماشین لباسشویی بوش

در این مطلب سعی شد تا در مورد اهمیت استفاده صحیح از ماشین لباسشویی و همچنین سرویس و تعمیر این وسیله اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران قرار دهیم، اما اگر بخواهیم خلاصه ای از ویژگی های تعمیرگاه ماشین لباسشویی بوش را بر شمریم، موارد زیر از مهم ترین آن ها خواهند بود:

  • پوشش تمام موارد ذکر شده در گارانتی وسیله
  • اعزام کارشناس به محل
  • همکاری با کارشناسان زبده
  • ضمانت خدمات تعمیر و تعویض قطعه
  • تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کوتاهترین زمان
 

تعمیر ماشين لباسشويی بوش در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ماشين لباسشويی بوش در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر ماشين لباسشويی بوش در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر ماشين لباسشويی بوش در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ماشين لباسشويی بوش در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر ماشين لباسشويی بوش در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر ماشين لباسشويی بوش در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر ماشين لباسشويی بوش در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما