• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیرات لوازم خانگی در بومهن

بسیاری از افراد معتقدند که لوازم خانگی مخصوصا وسایلی مانند، یخچال، لباسشویی و ظرفشویی از آن دسته دستگاه هایی هستند که در هنگام خرید آن ها باید دقت فراوانی داشت، چرا که این وسایل معمولا قیمت بالایی دارند و دوباره خریدن آن ها پس از چند سال به نفع اقتصاد خانواده نیست.

این فکر بسیار درست است، به جهت این که یک برند معتبر دستگاهی به مشتریان ارائه می کند که کیفیت بالایی داشته باشد و سال های زیادی برای آن ها کار کند و از طرفی چنین کالایی دارای استاندارد های لازم و گارانتی معتبر است تا اگر پس از خرید، دچار اشکالی شد مشتریان بتوانند برای رفع آن اقدام کنند.

علاوه بر خرید از یک شرکت معتبر، تعمیر دستگاه توسط کارشناسان آموزش دیده که در نمایندگی های معتبر مشغول به فعالیتند نیز اهمیت بسیاری دارد. اگر یک دستگاه با کیفیت از یک برند معتبر را به تعمیرگاه های متفرقه ای که در مورد کالا و ساختار آن اطلاعاتی ندارند بسپارید، احتمال این که وسیله ی شما با مشکلات جدی ای رو به رو شود بسیار بالاست.

شرکت تعمیریار برای رفاه حال مشتریان اقدام به ارائه خدمات تعمیر خود در شهر های مختلف نموده، آیا می دانستید که ساکنین بومهن می توانند تنها با یک تماس تعمیر لوازم خانگی در بومهن را با خیال راحت به آن ها بسپارند؟ امروزه مشکلات ترافیکی و محدودیت زمان مراجعه به شهر های بزرگ، انجام کارهای کوچکی مثل تعمیر لوازم خانگی را بسیار دشوار کرده است و ارائه چنین خدماتی در شهر های کوچک بسیار مفید است و در زمان و حتی هزینه های افراد صرفه جویی می کند.

در این مطلب قصد دارم تا ویژگی های تعمیرگاه لوازم خانگی در بومهن را برشمرید تا متوجه شویم فرق این مرکز با تعمیرگاه های بی نام و نشان چیست.

تعمیر لوازم خانگی در منازل بومهن

اگر شما یکی از ساکنین شهر بومهن باشید و یکی از لوازم خانگی شما دچار مشکل شده باشد ترجیح می دهید که این وسیله را  جا به جا کرده و به تعمیرگاه ببرید و یا با یک تماس تلفنی برای تعمیر لوازم خانگی در بومهن، درخواست اعزام کارشناس به منزل خود را داشته باشد؟

بدیهی است که اگر وسیله ای که خراب شده، سنگین و بزرگ باشد، بهتر است که به جای حمل آن تا تعمیرگاه، تعمیرکار را به خانه آورد، این امر هم سبب می شود که زمان شما در مسیر خانه تا تعمیرگاه تلف نشود و هم مجبور به پرداخت هزینه های حمل و نقل نباشید. اما برخی افراد ممکن است اعتقاد داشته باشند که این امکان تنها زمانی مفید است که زمان کافی نداشته باشند و اگر فردی تایم لازم برای رسیدگی به این موضوع را داشته باشد بهتر است وسیله را به تعمیرگاه ببرد.

باید گفت که در مورد وسایلی مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و یخچال و لوازم بزرگی مانند این ها پیشنهاد می شود که این وسایل تا حد امکان از جای خود تکان نخورند. چنین وسایلی چون دارای برد های الکتریکی حساس و تعداد زیادی لوله و سیم هستند ممکن است در طول جا به جایی دچار ضربه و تکان های شدید شده و آسیب های جدی ببینند.

حال اگر چنین وسیله ای خراب باشد، لزوم ثابت ماندن آن بیش از پیش است، علاوه بر این بسیاری از افراد ترجیح می دهند که بر مراحل تعمیر لوازم خانگی خود نظارت داشته باشند، چرا که همیشه نگرانی دستکاری های بیهوده و اضافی و یا تعویض بی مورد قطعات برای کاربران وجود دارد. زمانی که کارشناس برای تعمیر لوازم خانگی در بومهن، به محل خرابی می آید، امکان این نظارت فراهم می شود و اگر نیاز به تعویض قطعه ای باشد این کار با هماهنگی صاحب دستگاه و اطلاع او از قیمت ها صورت می پذیرد.

خدمات ویژه نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در بومهن

افراد برای تعمیر لوازم خانگی خود دچار نگرانی های فراوانی می شوند برای مثال این که آیا کسی که برای تعمیر می آید به کار خود وارد است؟ و یا این که آیا برای وسیله ی من از قطعات اورجینال استفاده می شود؟ اگر پس از تعمیر همچنان ایراد وسیله باقی بود و یا دستگاه دچار اشکالات تازه شد، چه باید کرد؟

در پاسخ به این سوالات باید بدانید که یکی از مزایای مراجعه به نمایندگی های معتبر برای تعمیر لوازم خانگی در بومهن آن است که شرکت تعمیریار تمام خدماتی که برای وسیله انجام می شود را ضمانت می کند، یعنی مشتریان در هر مرحله می توانند سوالات و ایرادات خود را با کارشناسان تعمیر و یا اپراتور های شرکت در میان بگذارند.

از طرفی اگر وسیله ی شما از برند معتبری بوده و ضمانت نامه های این کالا در دسترس قرار داشته باشند، در مدت زمان گارانتی وسیله می توان از خدمات رایگان نمایندگی های معتبر استفاده نمود.

همان طور که پیش تر گفتیم برخی از لوازم خانگی مانند یخچال، اجاق گاز و یا ماشین لباسشویی در روند زندگی روزانه تاثیر بسیاری دارند و عملا بدون آنها نمیتوان زندگی کرد، پس زمانی که یکی از این وسایل با اشکال رو به رو می شود، بسیار مهم است که زمان عیب یابی و تعمیر آن طولانی نباشد.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در بومهن با کمک گرفتن از کارشناسان زبده ای که آموزش های روز برای تعمیر انواع مدل های و برندهای لوازم خانگی را دیده اند، علاوه بر این که عملیات تعمیر و عیب یابی را در مدت زمان کوتاهی انجام می دهد، این کار را به درستی و بدون اشکال به اتمام می رساند.

اگر وسیله شما به تعویض قطعه نیاز داشته باشد تعمیرگاه لوازم خانگی در بومهن این ضمانت را می دهد که تنها از قطعات اصلی استفاده کند، تا کاربران متحمل هزینه های تعمیر دوباره نشوند.

عیب یابی ارزان قیمت لوازم خانگی در بومهن

همان طور که میدانید، این روزها قیمت اکثر لوازم خانگی و قطعات و تجهیزات مربوط به آن بالاست، حال اگر وسیله ای خراب شود و قرار باشد مزد گزافی هم برای تمام مراحل عیب یابی و تعمیر وسیله هزینه شود، بسیاری از افراد در معذوریت قرار می گیرند.

به همین خاطر اکثر کاربران ترجیح می دهند که وسیله را به تعمیرگاه برده و ابتدا از عیب آن و هزینه هایی که به دنبال دارد آگاه شوند و پس از آن با توجه به بودجه خود اقدام به تعمیر وسیله در زمان مناسب نمایند.

از سوی دیگر مشتریان زیادی فکر می کنند که اگر برای اعزام کارشناس، درخواستی در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در بومهن ثبت کنند، علاوه بر پرداخت هزینه ی زیادی برای آمدن تعمیرکار و عیب یابی، مجبورند که تعمیر یخچال را به وی بسپارند و حق انتخابی نخواهند داشت.

جالب است بدانید که این فکر درست نیست! پس از آن که درخواست شما برای حضور کارشناس در منزل ثبت می شود، کارشناس مورد نظر برای عیب یابی وسیله به خانه ی شما می آید و پس از پیدا کردن عیب دستگاه و در میان گذاشتن آن با شما، سوال می کند، که آیا مایل به تعمیر وسیله هستید یا خیر. اگر جواب شما منفی باشد تنها هزینه ی اندکی برای عملیات عیب یابی پرداخت می کنید، و در صورتی که به تعمیر رضایت داشته باشید هزینه های تعمیر و قطعات استفاده شده، به صورت مجزا برای شما در فاکتور آورده می شود.

پس اگر برای تماس با تعمیرگاه لوازم خانگی در بومهن تردید داشتید و فکر میکردید که مزدی که از مشتریان دریافت می شود، بسیار بالاست، بهتر است همین حالا تلفن را برداشته و با این مراکز تماس بگیرید چرا که عیب یابی ارزان قیمت لوازم خانگی در بومهن ، از مزایای این تعمیریار به حساب می آید.

تعمیر انواع لوازم خانگی در بومهن

پس از دانستن شرح خدمات ویژه ای که برای تعمیر لوازم خانگی در بومهن برای رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است، می خواهیم به این موضوع بپردازم که برای تعمیر چه لوازم خانگی ای از چه برند هایی می توان به تعمیرگاه لوازم خانگی در بومهن مراجعه کرد.

جالب است بدانید که لیست برند هایی که تعمیریار کارشناسان خود را برای تعمیر لوازم خانگی آنها آموزش می دهد، بسیار طولانی است. برای مثال برند های نام آشنایی مانند سامسونگ، ال جی، دوو، بوش و آاگ و حتی برندهای تخصصی و با اصالتی چون بلومبرگ، هاردستون، مولینکس و …. نیز در این لیست قرار می گیرند. پس کافی است که با مراکز تعمیر لوازم خانگی در بومهن تماس گرفته و برند وسیله خود را بگویید تا در اسرع وقت کارشناس متخصصی به منزل شما اعزام شود.

از سوی دیگر در صورت مشاهده ی هر گونه نقص در عملکرد دستگاه خود استفاده از آن را متوقف کرده و به تعمیرگاه لوازم خانگی در بومهن زنگ بزنید. برای مثال اگر یخچال شما برفک داشت و یا یخ ساز آن کار نمی کرد، اگر درب ماشین لباسشویی باز نمی شد و یا آب داخل جاپودری نمی آمد، اگر ظرفشویی عملیات شست و شو را به درستی انجام نمی داد و یا ماکروفر دچار اتصالی و جرقه زدن بود و یا هر اشکال و ایرادی که سبب عملکرد نامناسب دستگاه و یا نگرانی شما می شد، می توانید از کارشناسان تعمیریار کمک بخواهید.

توجه داشته باشید که برخی از اشکالات لوازم برقی بخصوص انواعی که با آب کار می کنند بسیار جدی است و در صورتی که در زمان مناسب برای رفع آن اقدامی صورت نگیرد و یا در عین داشتن ایراد همچنان از وسیله استفاده شود، می تواند خطرات جبران ناپذیری مانند: برق گرفتگی و آتش سوزی را به دنبال داشته باشد.

تعمیرات لوازم خانگی در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیرات لوازم خانگی در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیرات لوازم خانگی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیرات لوازم خانگی در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیرات لوازم خانگی در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیرات لوازم خانگی در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیرات لوازم خانگی در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما