• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر یخچال فریزر دوو (daewoo)

 

 

ویژگی تعمیرگاه دوو

 

بیان کردن ویژگی‌های دوو برای کسب اطلاعات بیشتر مشتریان از الزامات مرکز می‌باشد. ویژگی‌های تعمیرگاه مجاز یخچال شامل موارد زیر می باشند:

خدمات تعمیر یخچال دوو در سریعترین زمان

ارائه خدمات تعمیرات تخصصی با بالاترین کیفیت و در سریعترین زمان از ویژگی‌های مجموعه محسوب می‌شود. به دلیل آموزش‌های عملی مداوم تعمیرکاران برای تعمیریخچال های دوو در تعمیرگاه، قطعاً به دست آوردن این تخصص و سرعت در کمترین زمان به راحتی امکان پذیر است. چه بسا که به صورت ضمانت شده برای مشتریان انجام می‌شوند.

تعمیر یخچال دوو در 24 ساعت

خرابی یخچال زمان و مکان نمی شناسد و در هر ساعت ممکن است رخ دهد، بنابراین تعمیرگاه رسمی آن است که بدون محدودیت زمانی و به صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات تعمیر یخچال دوو است. حتی در ایام تعطیلات هم این خدمات انجام می‌شود.

 

 

استفاده از قطعات اصلی یخچال دوو

بر مبنای قراردادی که تعمیرگاه مجاز یخچال دوو با شرکت تولیدی کره‌ای دارد، ارسال قطعات اصلی شرکت برای تعمیرگاه انجام می‌شود تا به عنوان نماینده شرکت نیازهای مصرف‌کنندگان را رفع نماید. از جهت دیگر استفاده از قطعات اورجینال باعث کارایی بهتر دستگاه و افزایش طول عمرآن می‌شود.

به کارگیری تعمیرکاران تحصیل کرده

تعمیرکاران حرفه ای تعمیر یخچال دوو با برخورداری از تحصیلات در زمینه تعمیرات با سرعت بالا و کیفیت بیشتری، کلاس‌های تقویتی کادر فنی تعمیرگاه را پشت سر می‌گذارند و در نهایت در زمان مراجعه به محل مشتری به دلیل ضرورت استفاده از یخچال و ساید بای ساید برای مصرف‌کنندگان در سریعترین زمان دستگاه را عیب‌یابی کرده و همواره کارت ضمانت تعمیر یخچال دوو را هم به مشتری تحویل می‌دهند.

قیمت تعمیرات یخچال بر مبنای نرخ نامه

تعمیرگاه مجاز به دلیل فعالیت رسمی در زمینه تعمیر یخچال دوو، هزینه تعمیرات را طبق نرخنامه اتحادیه محاسبه می‌کند. در صورتی که در لیست مشتریان دائم تعمیرگاه قرار بگیرید علاوه بر قیمت‌گذاری مصوب از تخفیفات ویژه مرکز هم بهره‌مند خواهید شد. تمام ویژگی‌های بالا همراه با ضمانت و در جهت هدف همیشگی مجموعه یعنی مشتری‌مداری اجرا می‌شوند.

 

 

 

خدمات تعمیرگاه یخچال دوو

 

ارائه خدمات تعمیرگاه یخچال دوو بر مبنای رضایتمندی و مشتری‌ مداری بنا شده است. نمایندگی دوو به عنوان نماینده شرکت سازنده کره‌ای یخچال وظیفه خدمات رسانی به مصرف‌کنندگان را برعهده دارد. خدماتی که از سمت تعمیرگاه مجاز به مشتریان ارائه می‌شود، به صورت تخصصی ویژه یخچال دوو می‌باشد که علاوه بر کیفیت بالا از ضمانت تعمیرات و اصالت کالا برخوردار است.

خدمات ارائه شده مانند یک مثلث طلایی عمل می‌کند که هرضلع تکمیل کننده ضلع بعد می‌باشد و همچنین نقطه مرکزی این مثلت روی عیب‌یابی تخصصی دستگاه متمرکز است. در این نقطه تعمیرکاران تحصیل کرده در زمینه تعمیرات لوازم خانگی جای دارند که با به کارگیری تخصص و نکات فنی در زمان عیب‌یابی، خدمت تعمیرات تخصصی را به مشتریان هدیه می‌کنند. تکنسین‌های کارآمد و با تجربه تعمیرگاه یکی از بزرگترین خدمات مرکز برای مشتریان محسوب می‌شوند.

هنگامی که در امر تعمیرات ویژه یخچال به صورت تخصصی عمل می‌کنند، سرعت تعمیر یخچال دوو را بالا می‌برند و با تحقق این امر باعث رضایت مشتری می‌شوند. در نتیجه ارائه خدمات سریع در مجموعه یکی دیگر از خدمات تعمیرگاه به شمار می‌رود. با وجود هزینه‌های بالا حمل و نقل یخچال به تعمیرگاه و خطرات احتمالی، اعزام تکنسین‌های حرفه‌ای به مقصد مشتری جهت تعمیر یخچال دوو در منزل، از خدمات بهینه مرکز می‌باشد.

در تعمیرگاه رسمی یخچال و ساید بای ساید استفاده از قطعات اصلی و اورجینال شرکت تولیدی برای مصرف‌کنندگان دستگاه، از خدمات اصلی مرکز حساب می‌شود. اصالت این قطعات با تحویل برگ ضمانت به همراه قطعات برای مراجعه‌کنندگان صورت می گیرد. تمام خدمات تعمیر یخچال دوو نه تنها از کیفیت بالا و تخصص بهره می‌برند بلکه برای اطمینان خاطر مراجعه‌کنندگان، توسط مرکز، ضمانت هم می‌شوند.

 

 

قطعات اصلی یخچال دوو

 

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیریخچال دوو برای حفظ دوام و مقاومت دستگاه الزامی است زیرا  در یخچال تولیدی از سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزای در یک وجه استفاده شده است. بنابراین در زمان معیوب شدن قطعات، جایگزین کردن قطعات اصل به جای قطعات معیوب، الزامی و باعث ادامه روند منظّم این سیستم ادغام شده پیچیده می‌شود. همچنین می‌تواند فرآیند تخصصی عیب‌یابی دستگاه را کامل کند. مراکز غیرمعتبر زیادی با استفاده از برچسپ‌های تقلبی و جنس‌های بی کیفیت در قالب قطعات اصلی به کار خرید و فروش قطعات تقلبی مشغول هستند.

برای جلوگیری از افتادن در دام این مراکز، می‌توانید به تعمیرگاه مجاز یخچال دوو مراجعه کنید و با ضمانت از خدمات پس فروش این قطعات استفاده کنید. بررسی این اجزاء می‌تواند در شناخت، نگهداری و مراقبت دستگاه از طریق دفترچه راهنمایخچال دوو بسیار کاربردی باشد. از مهمترین اجزاء اصلی دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کمپرسور یخچال

کمپرسور یا موتور یخچال از اجزاء مهم و به عنوان قلب دستگاه محسوب می‌شود. از وظایف مهم این جزء می‌توان به فشرده‌سازی گاز اشاره کرد. نکته قابل توجه اینکه در زمان گاز کردن مجدد این قطعه حتما به میزان گاز قبلی دقت کنید که هر دو مرحله میزان گازها با هم مطاقبت داشته باشند تا از تعویض کمپرسور به دلیل عدم تعمیر یخچال جلوگیری کنید.

 کندانسور

منظور از کندانسور یخچال و ساید بای ساید ، لوله‌های پیچ در پیچی است که در پشت دستگاه قرار دارند و یکی از مهمترین قطعاتی است که به صورت مستقیم با کمپرسور در ارتباط است.

 اوپراتور

قطعه حساسی است که باعث خنک شدن موتور دستگاه می‌شود در صورت خرابی هر چه سریع تر باید برای تعمیر یخچال دوو اقدام کرد.

فیلتر خشک‌کن

از مهمترین قطعات یخچال است که با جذب رطوبت اجزای داخلی، از زنگ‌زدگی، یخ‌زدگی و مسدود شدن مسیرگاز جلوگیری می‌کند.

ترموستات

کاهش مصرف برق دستگاه به وسیله این قطعه صورت می‌گیرد که در صورت مصرف برق زیاد یاید برای تعمیر یخچال دوو اقدام کرد.

 

 

یخچال و ساید بای ساید دوو خوبه؟

 

یخچال شرکت دوو یکی از بهترین و پرفروش‌ترین محصولات این شرکت است.جهت رفاه حال و رفع نیاز مصرف کننده از پیشرفته‌ترین امکانات روز دنیا در سیستم داخلی و خارجی دستگاه استفاده شده است. طراحی ظاهری مدرن دستگاه، پاسخگوی سلیقه هر خانواده در سطح جهان و به خصوص ایران است. استفاده از موتور اینورتر در محصول باعث کارایی بالا و کاهش مصرف برق می‌شود. دارای سیستم یخساز اتوماتیک، محفظه جادویی cool zone جهت حفظ طراوت و تازگی محصولات غذایی،  گنجایش بالا در انواع مختلف و 124 ماه ضمانت کمپرسور و… می‌توانند خلاصه‌ای از ویژگی‌های متمایز دستگاه از جهت خوب بودن یخچال دوو باشند اما باید توجه کرد که هنام خرابی باید برای تعمیر یخچال دوو به تعمیرگاه های مجاز مراجعه کرد.

 

 

یخچال دوو ساخت کجاست؟

 

مهمترین موضوع مطرح شده بعد از شرح کامل این سؤال، تعمیرگاه مجاز، تعمیر یخچال دوو است که بررسی تخصصی آن از جهت دوام دستگاه بسیار اهمیت دارد. یخچال و ساید بای ساید دوو از تولیدات شرکت مشهور و پیشرفته جهانی دوو می‌باشد که در کشور کره در حال فعالیت است. با پشتیبانی آنلاین از 20 زیر مجموعه در سطح جهان، تنوع محصولات تولیدی را به عرصه نمایش گذاشته است.

برند دوو دارای زیر مجموعه‌های بزرگ مانند سایت‌های مطرح کره‌ جنوبی و کشورهایی همچون اسپانیا، لهستان، مالزی، چین و ویتنام می‌باشد که برای فروش یخچال و سایر لوازم خانگی آن اقدام کرده اند. شاید این حجم از پشتیبانی در سطح جهان، دلیل خوبی برای کیفیت بالای محصولات دوو باشد. یخچال دوو از مجهزترین و مطرح‌ترین محصولات شرکت سازنده می‌باشد. مهمتر از شناخت کشور سازنده دستگاه، تعمیر یخچال دوو در تعمیریار  است که باید به صورت تخصصی و ویژه انجام شود تا این کیفیت با ارزش و مشهور به صورت مداوم در دستگاه باقی بماند و باعث افزایش طول عمر یخچال و ساید بای ساید شود.

 

 

 

تعمیر یخچال دوو در تعمیرگاه رسمی

 

تعمیرگاه مجاز یخچال دوو، مرکز تعمیراتی است که با استفاده از جواز تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی در نقاط مرکزی تهران و سراسر ایران به کارتخصصی تعمیر یخچال دوو، نصب و راه‌اندازی یخچال مشغول است. قیمت تعمیرات به خصوص هزینه نصب و تعمیر یخچال دوو در تعمیرگاه رسمی آن، با توجه به نرخنامه اتحادیه برای مشتریان محاسبه می‌شود. با رسمی بودن تعمیرگاه یخچال با اطمینان 100% از خدمات تعمیرات تخصصی و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال شرکت کره، استفاده کنید. علت خاموش شدن صفحه نمایش یخچال دوو یکی از خطاهای رایج دستگاه می‌باشد که جهت رفع آن می‌توانید با تلفن‌های تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و در کمترین زمان برای تعمیر یخچال دوو و برطرف کردن ان متخصصان به محل شما اعزام میشوند.

برای عیب‌یابی صحیح، حرفه‌ای و تخصصی یخچال، عوامل مهمی مانند تعمیرکاران متخصص و استفاده از قطعات اورجینال بسیار تأثیرگذار هستند. مدیریت تعمیرگاه رسمی این امر را با برگزاری کلاس‌های تقویتی تعمیر یخچال دوو جهت تربیت نیروهای تعمیراتی برقرار کرده است. فروش قطعات پلاستیکی داخل یخچال دوو، در بخش فروش قطعات یخچال و ساید بای ساید تعمیرگاه مجاز انجام می‌شود.

با مراجعه و تماس با مشاوران فنی تعمیرگاه می‌توانید عیب‌های رایج دستگاه مانند روشن نشدن یخچال، رفع صدا و لرزش دستگاه، برطرف کردن بوی نامطبوع فضای داخلی دستگاه را به راحتی رفع نماید. به دلیل هزینه بالایی که برای خرید یخچال صرف می‌کنید، در زمان بروز انواع مشکلات یخچال دوو، بهتر است به تعمیرگاه رسمی آن مراجعه کنید تا علاوه بر استفاده از خدمات تعمیرات تخصصی تعمیرگاه از ضمانت و گارانتی تعمیر یخچال دوو هم بهره‌مند شوید. اگر پس از خراب شدن دستگاه انتظار دارید که به صورت مجدد و مانند روز اول کار کند، باید یک عیب‌یابی تخصصی ویژه یخچال انجام شود که تحقق این امر با ضمانت صد در صدی به وسیله تعمیرگاه رسمی یخچال دوو امکان پذیر است.

تعمیر یخچال فریزر دوو در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر دوو در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر یخچال فریزر دوو در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر یخچال فریزر دوو در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر دوو در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر یخچال فریزر دوو در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر یخچال فریزر دوو در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر یخچال فریزر دوو در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما