• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

نمایندگی دوو

 

نمایندگی دوو به صورت تخصصی و اصولی، تعمیرات لوازم خانگی این برند از جمله تعمیر یخچال دوو را در قسمت نمایندگی دوو مجاز آن راه‌اندازی کرده است. پس از این پروسه مدیرت قوی این مرکز از نظر بُعد مشتری‌مداری و رضایتمندی آنها در زمینه ارائه خدمات بهینه، برنامه‌ریزی بلند مدت را طراحی کرده است. خدمات بهینه‌ای نظیر: استفاده از تعرفه مصوب قیمت‌گذاری در زمان تسویه حساب مشتریان که در صورت دائمی بودن از تخفیفات ویژه‌ای برخوردار می شوید، استفاده از قطعات ضمانت شده اصل و اورجینال، مراجعه آنلاین جهت رفاه حال مشتریان و صرفه‌جویی در هزینه و زمان آنها، به کارگیری افراد متخصص در بخش نمایندگی دوو سرعت عمل بالا در تمام خدمات ذکر شده.

نمایندگی دوو در قسمت تعمیرگاه لوازم خانگی خدمات مهمی نظیر: تعمیرات، سرویس دستگاه، عیب‌یابی فنی و نصب تمامی لوازم خانگی این برند را با بالاترین کیفیت و به صورت ضمانت‌شده انجام می‌دهد. اگر شما هم مانند سایر افراد دچار مشکل خرابی در این لوازم خانگی شدید، می‌توانید به راحتی از طریق تماس تلفنی، مراجعه حضوری یا ثبت درخواست به صورت آنلاین در نمایندگی رسمی دوو، با برخورداری از خدمات ضمانت‌شده مشکل خود را حل کنید. در نتیجه با این مراجعه از نظر حسن انجام کار، رفع مشکل به صورت تخصصی و صرفه‌جویی در زمان و هزینه بهره‌مند شده اید. نمایندگی دوو طبق بیانیه مشتری‌مداری در مرکز خود، به بهترین شکل خدمات تعمیرات لوازم خانگی این برند و خدمات پس از فروش قطعات اصل و اورجینال آن را با ضمانت به تمام مشتریان خود هدیه می‌دهد. در نهایت انتخاب نمایندگی دوو در هنگام بروز خطا و استفاده از تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو جهت رفع خطا و خرابی می‌تواند تنها انتخاب مصرف‌کنندگان محصولات این برند باشد.

 

 

 

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی

 

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو در تعمیریار یکی از بخش‌های اختصاصی در نمایندگی رسمی دوو به شمار می‌آید. با خرید محصولات این برند، امکان بروز هر گونه خرابی و مشکلات در حین استفاده از این محصولات وجود دارد. بنابراین به دلیل هزینه بالایی که صرف خرید آنها شده است، در انتخاب نمایندگی مجاز و رسمی باید دقت زیادی کنید تا غیر از مشکل خرابی محصول، دچار سایر مشکلات نظیر پرداخت هزینه‌های گزاف دوباره و استفاده از تعمیرکاران غیرمتخصص نشوید. این تعمیرگاه بر پایه اصول فنی مدرن، تجربه کاری بالا و آموزش‌های به روز توسط مدیریت نمایندگی دوو پایه‌ریزی شده است تا بتواند اعتبار خود را جهت ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان به صورت مداوم حفظ کند.

بنابراین در تعمیرگاه مورد نظر ابتدا از افراد تحصیل کرده در زمینه تعمیرات دعوت شده و پس از قبولی در آزمون‌های ورودی تخصصی، در نمایندگی دوو مشغول به فعالیت می‌شوند. در همین راستا با برگزاری کلاس‌های آموزشی جهت تقویت این افراد توسط نمایندگی رسمی دوو، تکنسین‌های مورد نظر به درجه بالا تخصص رسیده و گواهی درجه کسب می‌کنند. در نتیجه با این پروسه علمی و تخصصی به راحتی می‌توانید شاهد عیب‌یابی صحیح و اصولی تکنسین‌های فنی این مجموعه باشید. کادر تعمیرات نمایندگی دوو به محض برخورد با انواع مشکلات لوازم خانگی این برند، با بررسی فنی دستگاه به خوبی و به شکل صحیح مرکز خطا و خرابی را جستجو کرده و به صورت کلی مشکل را رفع می‌کنند. در این بین در صورت تشخیص صحیح، اگر قطعه مورد نظر نیازمند تعویض باشد آن را با قطعات اصلی و اورجینال شرکت تعویض نموده و در نهایت جهت اطمینان خاطر مشتریان از انجام خدمات با کیفیت، ضمانت‌نامه مدت‌دار به آنها تحویل می‌دهند.

 

 

 

خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات

 

خدمات نمایندگی دوو برای مراجعه‌کنندگان، دارای چهارچوب اصولی و قانونی می‌باشد. پس از خرید لوازم خانگی دوو، دریافت کارت ضمانت یکی از اقلام افتخارآفرین این برند می‌باشد که فروشندگان آن را همراه محصول به خریداران تحویل می‌دهند. این ضمانت‌نامه دارای تاریخ اعتباری است که یا از زمان آن باقی مانده و یا به پایان رسیده است، بنابراین نمایندگی مورد نظر در هر دو حالت بهترین خدمات پس از فروش در زمینه عیب‌یابی توسط کادر آموزش دیده متخصص و استفاده از قطعات صلی و اورجینال را به مصرف‌کنندگان محصولات این برند در مدت زمان استفاده ارائه می‌دهد.

در هر ساعت از شبانه‌روز در صورتی که لوازم خانگی این برند دچار خطا و نقص فنی شود، می‌توانید با نمایندگی مورد نظر تماس گرفته و با مشاوران این مرکز صحبت کنید تا مشکل مورد نظر توسط خودتان یا تکنسین متخصص بخش نمایندگی دوو برطرف شود. مادامی که شما از خدمات ضمانت شده این نمایندگی دوو در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دوو استفاده می‌کنید، می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که با استفاده درست از این محصولات دچار مشکلات خرابی مجدد آنها نمی شوید، به این دلیل که خرابی پیش آمده در محصول توسط یک فرد متخصص و فنی به صورت صحیح، بررسی و رفع شده است.

این مرکز که به صورت قانونی و به عنوان نماینده رسمی شرکت تولیدی این برند در حال فعالیت است، از امتیازات ویژه‌ای برخوردار است که بی‌شک نمی‌توانید این امتیازات را در مراکز غیررسمی تعمیرات دوو پیدا کنید. تلاش شبانه‌روزی کادر اداری، خدماتی، تکنسین‌ها و مدیریت در این نمایندگی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی این برند و خدمات پس از فروش، تنها برای جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات با کیفیت و تضمین شده است. این هدف بزرگ توانسته است این مرکز معتبر را از تمام نمایندگی‌های غیر مجاز این برند جدا کرده و به عنوان یک افتخاربزرگ برای این نمایندگی تلقی شود. از مهمترین امتیازات نمایندگی دوو می‌توان به رضایت‌مندی مشتریان در اولویت اول، ارائه خدمات تخصصی و تضمین شده شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان، اعزام تکنسین‌های مجرب به مقصد مشتری در کمترین زمان ممکن، ارائه فاکتور و کارت ضمانت به مشتریان، برخورداری از شعب متعدد در چهار مرکز اصلی تهران بزرگ و در نهایت استفاده از قطعات اصلی و اورجینال اشاره کرد. بهره‌مندی از این امتیازات می‌تواند بهترین دلیل برای انتخاب نمایندگی رسمی دوو جهت تعمیرات لوازم خانگی و خدمات پس از فروش قطعات اورجینال این برند برای مشتریان باشد.

 

 

نمایندگی لوازم خانگی دوو

 

لوازم خانگی دوو ساخت کره به دلیل برخوداری از سیستم تولید با کیفیت با امکانات بالا، از قطعات و تکنولوژی‌های پیشرفته در ساخت محصولات خود استفاده کرده است. در نتیجه برای هرگونه سرویس‌کاری و تعمیرات، نیازمند یک تکنسین متخصص و کاربلد می‌باشد. بنابراین نماینده تعیین شده از طرف این شرکت در قالب نمایندگی دوو به صورت رسمی در کشور ایران مشغول به ارائه خدمات به مصرف‌کنندگان محصولات این برند می‌باشد و شما می‌توانید به راحتی به نمایندگی رسمی دوو مراجعه کرده و تقاضای خود را جهت اعزام تکنسین متخصص و کاربلد، با مشاوران نمایندگی دوو در میان بگذارید. در مقابل، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو در تهران با ارسال تکنسین متخصص، ضمانت ارائه خدمات تخصصی و قطعات اصلی را به شما می‌دهد. این ضمانت در واقع برگ طلایی نمایندگی مورد نظر جهت اطمینان خاطر مراجعه‌کنندگان، در نمایندگی دوو تهران است.

 
 

نمایندگی دوو در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

نمایندگی دوو در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

نمایندگی دوو در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

نمایندگی دوو در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

نمایندگی دوو در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

نمایندگی دوو در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

نمایندگی دوو در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

نمایندگی دوو در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما