• 26115356 - 33338548 - 33340217
 • suport@tamir-service.com
 • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ماشين لباسشويی دوو (daewoo)

تعمیر لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی دوو محصول شرکت دوو الکترونیک کره‌ای است که در بیش از 150 کشور جهان در حال خرید و فروش می‌باشد. لباسشویی‌های دوو از رسالت فناوری نوآورانه برای آسان کردن زندگی استفاده می‌کنند. ساخت لباسشویی دیواری دوو به صورت انحصاری ویژه شرکت کره‌ای می‌باشد که با قوی‌ترین امکانات بر روی دیوار جهت شستشوی لباس های کودکان نصب می شود. تولید لباسشویی‌های دوو در بیش از 20 کشور مطرح جهان از کیفیت بالا و مقاومت محصول نام آشنای کره‌ای خبر می دهد. تولیدات لباسشویی سایر کشورها حتماً بعد از تایید کارشناسان کره‌ای در مرکز اصلی شرکت سازنده به بازار عرضه می شوند. عدم مراقبت از محصول پیشرفته و رعایت نکردن دستورات راهنما منجر به بروز مشکلات در سیستم نو آورانه لباسشویی برند می شود از این جهت تعمیر لباسشویی دوو برای برقرار بودن امکانات و فناوری های نوآورانه به صورت ویژه توسط تعمیرگاه لباسشویی مخصوص دوو در مرکز تعمیریار انجام می شود. تعمیریار به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی از سمت شرکت تولیدی دوو صلاحیت های لازم را کسب کرده است و به صورت قانونی در زمینه تعمیر لباسشویی برند در ایران مشغول به فعالیت است. تعمیرگاه ماشین لباسشویی مرکز برای رفع نیاز خرابی ناگهانی دستگاه بدون معطلی، آماده ارائه خدمات تخصصی تعمیرات لباسشویی به مشتریان است.

ارتباط با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی

مشکلات متداول ماشین لباسشویی

استفاده از امکانات بیشمار لباسشویی دوو مانند ظرفیت بالا و وزن پایین دستگاه برای مصرف کننده گان راحتی و آسایش را فراهم می کند. نیاز همیشگی به شستشوی لباس ها زمان و مکان نمی شناسد بنابراین استفاده از لباسشویی در منازل از الزامات خانواده ها محسوب می شود. خرابی و اختلال در سیستم نوآورانه لباسشویی برند می تواند این آسایش و راحتی را سلب کند. برای تعمیر لباسشویی در این زمان انتخاب مرکز رسمی تعمیریار می تواند در سریعترین زمان ممکن از طریق تخصص بالا و قوی در امر تعمیر لباسشویی این راحتی و آسایش را به خانواده ها برگرداند.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی دوو عبارتند از:

 • درب ماشین لباسشویی باز نمی شود:

در این لحظه مطمئن شوید که چراغ قرمز خلبان خاموش است. درب را از طرف قفل درب فشار دهید یا یک ضربه کوچک بزنید و در همان زمان آن را بکشید تا باز شود.

 • مشاهده می کنید که آب روی زمین است:   

مطمئن شوید که چراغ قرمز خلبان خاموش است.

 • ماشین لباسشویی حتی وقتی خاموش است  آب مصرف می کند:    

مطمئن شوید که چراغ قرمز خلبان خاموش است.

 • لرزش قابل توجهی در دستگاه ایجاد می شود:        

اطمینان حاصل کنید که پیچ های حمل و نقل در حین نصب برداشته شده اند.

از استفاده مواد شوینده مناسب ماشین لباسشویی اطمینان حاصل کنید.

اطمینان حاصل کنید که سیم های لباسشویی جمع نشده یا گره نخورده باشد و همچنین سرعت چرخش برای حجم لباس مناسب است. بنابراین توصیه می شود که برای حجم  زیاد لباس ها و یا حجمی کمتر از ظرفیت اسمی دستگاه، سرعت چرخش را روی مقادیر پایین  تنظیم کنید.

اطمینان حاصل کنید که دستگاه به درستی روی زمین قرار گرفته است.

 • دستگاه روشن یا خاموش نمی شود:  

از اتصال دو شاخه به برق، جریان برق در پریز و اینکه کلید انتخابگر برنامه در موقعیت خاموش نسیت، اطمینان حاصل کنید.

در صورت برخورد با هر مشکلی در دستگاه می توانید از طریق تعمیر لباسشویی مخصوص دوو در مرکز تعمیریار با ضمانت تعمیرات تخصصی در سریعترین زمان ممکن مشکل را برطرف کنید.

کدهای خطای ماشین لباسشویی

به پاس استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی اکثر ماشین های لباسشویی مدرن دوو می توانند به طور مستقل خرابی های رخ داده در سیستم را تشخیص دهند. به لطف کنترل الکترونیکی، تجهیزات پیشرفته فناوری نوآورانه مشکل را پیدا کرده و کاربر را در جریان آن قرار می دهند و کد خطای خاصی را روی صفحه دستگاه نمایش می دهند. دستگاه های نیمه اتوماتیک که صفحه نمایش ندارند ، با چشمک زدن یک نشانگر روی صفحه کنترل، مصرف کننده را از نقص مطلع می‌کنند. نیاز به لباسشویی در آخر هفته های هرماه بیشتر از هرزمانی احساس می شود. آخر هفته هایی که پس از چندین روز کاری سنگین تنها برای استراحت از راه می رسند. استفاده از سیستم های پیشرفته لباسشویی دوو می تواند امکان یک خواب راحت را برای مصرف کننده گان همزمان با کارکرد خود فراهم کند. بروز هرنوع خطا می تواند این کارکرد را دچار اختلال کند بنابراین تعمیر لباسشویی مخصوص برند برای رفع خطا و آسایش آخر هفته ضروری است. تعمیر لباسشویی برا رفع خطا از طریق تعمیرگاه لباسشویی تعمیریار به صورت ضمانت شده و در کمترین زمان ممکن مشکلات مربوط به کد خطاها را عیب یابی می کند. بنابراین آشنایی با این خطاها برای رفع سریع آن ها بسیار اهمیت دارد.

 شایع ترین کد خطاهای ماشین لباسشویی دوو عبارتند از:

 • کد خطای OE ماشین لباسشویی دوو

  این خطا مشکلات موجود در سیستم تخلیه را گزارش می دهد. علت احتمالی نقص می تواند خرابی پمپ آب ، آسیب به سیم های تغذیه منتهی به پمپ باشد. احتمال مسدود شدن فیلتر زباله و سایر قسمتهای سیستم تخلیه را نادیده نگیرید و همچنین امکان دارد که شلنگ تخلیه به درستی متصل نشده یا بیش از حد پیچ ​​خورده است.

 • کد خطای IE ماشین لباسشویی دوو

این کد گزارش می دهد که آب بسیار کم یا اصلاً وارد مخزن نمی شود. در بیشتر موارد این خطا نشان دهنده مشکلات سیستم ماشین نیست. ممکن است فراموش کرده باشید که دریچه ورودی آب را باز کنید، در نتیجه واشر نمی تواند آب را بکشد. همچنین دلیل آن ممکن است فشار کم آب در منبع آب باشد. اگر اینطور نبود باید شیلنگ ورودی را از نظر پیچ خوردگی و انسداد بررسی کنید، فیلتر واقع در لوله ورودی را بشورید. به ندرت این کد نشان دهنده خرابی سوئیچ فشار است که سطح مصرف آب را تنظیم می کند.

 • کد خطای UE ماشین لباسشویی دوو

ممکن است هنگام فرآیند شستشو این خطا روی صفحه ظاهر  می شود و در مورد عدم تعادل ثبت شده در درام صحبت  می کند. یکی دیگر از دلایل نمایش کد، نصب نادرست دستگاه است به عنوان مثال  اگر واشر روی سطحی ناهموار قرار گیرد، تراز نیست.

 • کد خطای LE ماشین لباسشویی دوو

می گوید دریچه محکم بسته نشده است. ممکن است  قفل درب خراب شده باشد همچنین دریچه می تواند به دلیل فرسودگی روی لولا محکم نشود.

 • کد خطای E8 ماشین لباسشویی دوو

کد معمولی برای ماشین های مجهز به سنسور بوت است. این خطا نشان دهنده خرابی عنصر اندازه گیری و نیاز به نصب سنسور بار جدید است.

 • کد خطای E9 ماشین لباسشویی دوو

 این خطا در مورد خرابی سوئیچ فشار یا خرابی سوئیچ سطح صحبت می کند. برای اطمینان از محکم بودن اتصال لوله به عنصرلازم است شیلنگ منتهی به سنسور ورودی آب را بررسی کنید. ممکن است لازم باشد کلید فشار را تعویض کنید.

 • کد خطای H6 ماشین لباسشویی دوو

خطا هشدار دهنده مدار باز در بخاری است. در بیشتر موارد، بخاری خراب می شود. در این شرایط  عنصر باید تعویض شود.

 • کد خطای E2 ماشین لباسشویی دوو

این خطا مربوط به سرریز شدن آب است.

 • کد خطای E4 ماشین لباسشویی دوو

خطای نشتی آب از وان یا لوله تخلیه شلنگ است. نشتی وان یا تخلیه شیلنگ را بررسی کنید. سپس وان یا لوله تخلیه شیلنگ را عوض کنید.

 • کد خطای E5 ماشین لباسشویی دوو

خطای ولتاژ بالا در دستگاه با این کد نمایش داده می شود.

 • کدخطای E8 ماشین لباسشویی دوو

خطای حساس و مهم مربوط به موتور ماشین لباسشویی می‌باشد.

 • کد خطای E9 ماشین لباسشویی دوو

خطای فشار سنسور سطح آب دستگاه است. سنسور سطح آب را عوض کنید.

 • کد خطای H2 ماشین لباسشویی دوو      

با نمایان شدن این خطا باید عمل شستشوی ترمیستور را انجام دهید.

 • کد خطای H4 ماشین لباسشویی دوو

خطای گرم شدن بیش از حد شستشوی ترمیستو

چرا تعمیریار ؟

تعمیر لباسشویی در مرکز تعمیریار از امتیازات زیادی برخوردار است.

امتیازات تعمیر لباسشویی دوو در مرکز تعمیریار عبارتند از:

 • با خرابی ماشین لباسشویی قطعا با معطلی و کلافگی رو به رو می شوید از این نظر که شاید در همان زمان قصد شستن لباس هایی را دارید که باید بپوشید تا برای یک مهمانی ناگهانی آماده شوید بنابراین امتیاز تعمیر لباشویی در سریعترین زمان جهت برقراری آسایش مشتریان و جلوگیری ازمعطل شدن آن ها از امتیازات اصلی مرکز محسوب می شود.

 • خرابی ماشین لباسشویی در ساعات پایانی شب که بهترین زمان شستشو از نظر صرفه جویی در برق می تواند مشتریان را از کاهش هزینه ها برخوردار کند. تعمیر لباسشویی به وسیله تکنسین های فنی تعمیرگاه مجاز لباسشویی مرکز می تواند شرایط صرفه جویی در هزینه های برق را برای مصرف کننده گان فراهم کند.

 • مراقبت از ماشین لباسشویی برند برای هر مصرف کننده ای بسیار ضروری است امّا عدم آگاهی از این مراقبت ها می تواند این امر لازم را نقص کند و دستگاه را با خرابی مواجه کند. امتیاز استفاده از مشاوران فنی و متخصص مرکز تعمیریار به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می تواند بهترین مراقبت را برای مشتریان شرح دهد تا به طول عمر دستگاه خود کمک کنند.

 • دغدغه تعمیر لباسشویی به صورت تخصصی در هنگام تعمیر لباسشویی در منزل همیشه از ذهن مشتریان عبور می کند که آیا این تعمیر به صورت صحیح و تخصصی انجام می شود یا نه، امکان استفاده از تکنسین های آموزش دیده و متخصص مرکز می تواند این دغدغه را از ذهن مشتریان پاک کند و همچنین با ارائه کارت ضمانت تعمیرات تخصصی، اطمینان خاطر مشتری را قطعی کند.

 • قطعات معیوب باید با قطعات اصلی ماشین لباسشویی تعویض شوند. در غیر این صورت با قطعات تقلبی آسیب های جدی تری به کل بدنه ماشین لباسشویی وارد می شود. جایگزین قطعات اصلی و فابریک ماشین لباسشویی دوو به جای قطعات معیوب در مرکز تعمیریار از جهت نماینده بودن شرکت سازنده با ضمانت نامه انجام می شود.

 • ارائه خدمات 24 ساعته تعمیرات ماشین لباسشویی برند در مرکز رسمی تعمیرات دستگاه در طول ایام هفته در محل مورد نظر مشتریان انجام می شود.

تعمیر در محل ماشین لباسشویی دوو

جا به جا نکردن ماشین لباسشویی برای تعمیرات برای مصرف کننده گان راحتی فراهم می کند و همچنین امکان تعمیر لباسشویی در منزل می تواند این راحتی را بیش از بیش افزایش دهد. تعمیر لباسشویی در منزل، اداره و شرکت های خصوصی و دولتی بدون معطلی انجام می شود. تعمیرگاه مجاز لباسشویی برای تعمیر ماشین لباسشویی نیروهای فنی قوی و متخصص را به محل مورد نظر مشتری اعزام می کند. ضمانت تعمیرات ماشین لباسشویی به صورت تخصصی در منزل یا محل مورد نظر به مشتری داده می شود تا با اطمینان خاطر از تعمیرات لباسشویی مرکز تعمیریار استفاده کند.  تعمیر لباسشویی در منزل از طریق تعمیرگاه ماشین لباسشویی مرکز می تواند هزینه های اضافی مشتریان را کاهش دهد.

استفاده از قطعات فابریک برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو

جایگزین کردن قطعات اصلی لباسشویی دوو به جای قطعات معیوب عملی است که از طریق تعمیرگاه مجاز لباسشویی برند در زمان تعمیر لباسشویی به تکنسین های متخصص گوشزد می شود. نیروهای تعمیرکار با تجربه در صورت عدم تعمیر قطعات معیوب لباسشویی اقدام به تعویض آن ها با قطعات اصلی لباسشویی دوو می‌کنند. تعمیر لباسشویی با قطعات تقلبی می تواند به راحتی کل سیستم دستگاه را دچار اختلال کند. با بروز هر نوع خرابی در دستگاه از طول عمر آن کم می شود بنابراین تعمیر لباسشویی را در صورت لزوم با استفاده از قطعات فابریک لباسشویی برند انجام دهید. مرکز تعمیریار به عنوان نماینده قانونی شرکت تولیدی، فروش و جایگزینی کلیه قطعات فابریک لباسشویی دوو را همراه با تعمیرات تخصصی و با ضمانت نامه انجام می دهد.

ارائه ضمانت‌نامه بعد از تعمیر ماشین لباسشویی دوو

تعمیر لباسشویی به صورت تخصصی در مرکز رسمی تعمیرات برند دارای ضمانت نامه می‌باشد به این صورت که استفاده از تکنسین های متخصص برای تعمیر لباسشویی می تواند به راحتی شرایط تعمیرات تخصصی را ضمانت کند. استفاده از قطعات فابریک دستگاه بعد از تعمیر لباسشویی نیز شامل این ضمانت نامه می شود.

هزینه تعمیرات طبق قیمت اتحادیه

برای تعمیر لباسشویی از طریق تعمیرگاه مجاز لباسشویی مرکز دغدغه هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی برند بی معنی است به این دلیل که مشتریان به یک مرکز رسمی و مجاز برای تعمیر لباسشویی خود مراجعه می‌کنند. مرکز مجاز تعمیر لباسشویی دارای گواهی نامه یا جواز کسب قانونی برای فعالیت در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی برند است. مرکز تعمیریار با بهره مندی از مجوزهای داخلی و قرارداد خارجی با شرکت سازنده از کمترین قیمت نرخ نامه اتحادیه برای تعمیر لباسشویی دوو استفاده می کند. مشتریان دائم مجموعه می توانند قیمتی پایین تر از قیمت گذاری مصوب برای تعمیر ماشین لباسشویی پرداخت کنند. تعمیرات ماشین لباسشویی در مجموعه رسمی زیر نظر مدیریت تعمیرگاه مجاز لباسشویی انجام می شود بنابراین گزارش کلی تعمیرات لباسشویی از جمله هزینه دریافت شده از طریق تکنسین های تعمیر کار به این مدیریت مرکز جهت بازبینی گزارش می شود. 

 

تعمیر ماشين لباسشويی دوو در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ماشين لباسشويی دوو در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر ماشين لباسشويی دوو در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر ماشين لباسشويی دوو در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ماشين لباسشويی دوو در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر ماشين لباسشويی دوو در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر ماشين لباسشويی دوو در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر ماشين لباسشويی دوو در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما