• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ماشین ظرفشویی

 

سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی

اگر در خانواده پرجمعیتی زندگی می کنید و یا هر هفته مهمانان زیادی دارید، احتمالا شما هم از شستن ظرف ها بیزار شده اید و دوست دارید این کار وقت گیر و کلافه کننده را به تعویق بیاندازید. ماشین ظرفشویی یک از کارآمدترین وسایل خانه است که راحتی و آسایش زندگی شما را دوچندان می کند. اما اگر ظرفشویی شما به درستی ظروف را تمیز نکند و کارکرد مشکل داری داشته باشد و یا به طور کلی از کار بیوفتد، نه تنها آسایش و راحتی بلکه دردسر و گرفتاری بسیاری هم خواهد داشت.

ظرفشویی های امروزی هزینه اولیه بالایی دارند و به دلیل پیشرفت تکنولوژی های بکار رفته در ساخت آنان، دارای ساختار پیچیده ای نیز هستند. این مسائل سبب شده که هر تعمیرکاری صلاحیت لازم برای رسیدگی به ظرفشویی شما را نداشته باشد و حتی امکان تشدید مشکل و خسارات بیشتر به شما هم وجود دارد. بنابراین بهترین انتخاب شما در مواقع خرابی ظرفشویی تان، مراجعه به متخصص برند دستگاه خودتان است که از دانش فنی و تسلط لازم برخوردار است.

خدمات تعمیریار برای تعمیر ظرفشویی شما

نصب اصولی و بر طبق استاندارد ماشین ظرفشویی اهمیت بسیاری دارد، زیرا می تواند از بروز برخی مشکلات رایج جلوگیری نماید. همچنین مراقبت و نگهداری از دستگاه با انجام سرویس های دوره ای توسط تکنسین حاذق، می تواند مشکلات جزئی و ایرادات دستگاه را رفع نموده و به عمر مفید آن بیافزاید. تعمیر ماشین ظرفشویی نیز، به هنگام بروز مشکلی در دستگاه که سبب کارکرد غیر نرمال آن شده است، توسط تعمیرکار متخصص لازم بوده و باید سریعا پیگیری شود تا از تشدید مشکل جلوگیری نماید.

یکی از خدمات سریع و حرفه ای تعمیریار ، نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی است که برای تمامی مدل ها و سایزهای ظرفشویی، توسط متخصصین مجرب همان برند ارائه می گردد. متخصصین ما به صورت تضمین شده، رفع هر گونه مشکل پیش آمده برای ظرفشویی شما را اطمینان داده و با ارائه گارانتی معتبر چند ماهه، خیال شما را از بابت کیفیت خدمات دریافتی آسوده می کنند.

سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی کار نکردن دکمه های ظرفشویی خشک نشدن ظروف در دستگاه نشتی یا آبریزش ظرفشویی عدم پخش شوینده در داخل دستگاه بسته نشدن درب ظرفشویی شروع نشدن سیکل شستشو و…

مشکلات رایج ماشین های ظرفشویی متفاوت و بسیارند اما همگی قابل تعمیر هستند. اگر هر یک از موارد بالا و یا موارد دیگری را در ظرفشویی خود مشاهده کردید، بلافاصله برای تعمیر دستگاه خود اقدام کرده و با ما تماس بگیرید.تعمیریار تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی را هم انجام می دهد؟

علاوه بر تعویض قطعات معیوب ظرفشویی، که همواره با قطعات ارجینال تهیه شده از مراکز معتبر جایگزین می شود، تعمیر قطعات مشکل دار ظرفشویی شما از اولویت های متخصصین ما می باشد. درواقع به هدف کاهش هزینه های تعمیرات و افزایش عمر مفید قطعات خود دستگاه از طریق تعمیرات تخصصی و بر مبنای اصول برند ظرفشویی تان، اولویت تعمیرکاران تعمیریار با تعمیرات قطعات ظرفشویی شماست. برخی از قطعات مهم ظرفشویی که ما تعمیر/ تعویض می کنیم:

المنت هیتر ظرفشویی قفل درب ظرفشویی و سوئیچ آن شیر برقی ورودی آب نوار پلاستیکی دور درب پمپ تخلیه فیلتر پمپ بازوهای آبپاش و…

لیست برندها در دسته تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشين ظرفشويی ال جی (LG)
تعمیر ماشين ظرفشويی سامسونگ (samsung)
تعمیر ماشين ظرفشويی فریجیدر (Frigidair)
تعمیر ماشين ظرفشويی وستینگھاوس (westinghouse)
تعمیر ماشين ظرفشويی الکترولوکس (electrolux)
تعمیر ماشين ظرفشويی ویرپول (whirlpool)
تعمیر ماشين ظرفشويی ميله (Miele)
تعمیر ماشين ظرفشويی گگنو (gaggenau)
تعمیر ماشين ظرفشويی نف (neff)
تعمیر ماشين ظرفشويی دوو (daewoo)
تعمیر ماشين ظرفشويی بكو (beko)
تعمیر ماشين ظرفشويی زیمنس (Siemens)
تعمیر ماشين ظرفشويی ااگ (aeg)
تعمیر ماشين ظرفشويی بوش (bosch)
تعمیر ماشين ظرفشويی آريستون (ariston)
تعمیر ماشين ظرفشويی ایندزیت (Indesit)
تماس با ما