• 26115356 - 33338548 - 33340217
 • suport@tamir-service.com
 • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر (Frigidair)

ویژگی تعمیرگاه تعمیر یخچال فریجیدر

 

ویژگی های تعمیرگاه یخچال فریجیدر به امتیازات مثبت نماینده یخچال فریجیدر اشاره می‌کند. امتیازاتی که در اولویت آنها مشتری مداری و رضایتمندی مشتریان قراردارد، پس از رضایتمندی، ارائه خدمات ضمانت شده در کمترین زمان ممکن از امتیازات ویژه تعمیرگاه رسمی می‌باشد. تعمیر یخچال فریجیدر در مرکز رسمی تعمیرگاه به صورت تعمیر در منزل ارائه می‌شود تا مشتریان دچار مشکلات حمل و نقل سخت محصول و صرف هزینه های بالا این امر نشوند. ویژگی بارز تعمیرگاه به تخصص تعمیرکاران فنی اشاره می‌کند زیرا با وجود تخصص، تعمیرات دستگاه با روش صحیح انجام می‌شود.

در ساعات پایانی شب بروز اختلال در یخچال فریجیدر دور از انتظار نیست در این صورت با ایجاد ارتباط تلفنی با مشاورین مرکز در کوتاه ترین زمان تکنسین تعمیرکار به محل مورد نظر مشتری اعزام می‌شوند. اعزام سریع تکنسین های فنی به منزل مصرف کنندگان از ویژگی هایی محسوب می‌شود که بدون محدودیت زمانی و مکانی در تعمیرگاه یخچال فریجیدر ارائه می‌شود. تکنسین تعمیر یخچال فریجیدر در مدرن تکنیک به دلیل تکنولوژی‌های به روزی که در محصول استفاده شده است، همیشه در حال به روز کردن دانش و مهارت خود هستند.

تکنسین‌های متخصص  برند می‌توانند در کمترین زمان ممکن جهت سرویس یخچال فریجیدر شما در محل حضور پیدا کنند و هر گونه ایرادی را به درستی در دستگاه تشخیص داده و اقدامات لازم جهت تعویض و یا تعمیر قطعات را انجام دهند. دقت داشته باشید در صورتی که یخچال خود را به صورت مرتب تمیز کرده و آن را هر چند مدت یک بار سرویس کنید، احتمال این که دستگاه دچار خرابی شود، بسیار کمتر خواهد شد. همین کار باعث می‌شود که مجبور نشوید هزینه‌های سنگینی را جهت تعمیر یخچال فریجیدر بپردازید، زیرا در صورت تعویض قطعات این یخچال‌ها، معمولا باید هزینه‌ زیادی را پرداخت کنید.

 

 

 

خدمات تعمیرگاه تعمیر یخچال فریجیدر

 

خدمات تعمیرگاه یخچال فریجیدر بر مبنای سرعت بالای تعمیر یخچال فریجیدر پیش می‌روند. یخچال فریجیدر در صورت مختل شدن به دلیل استفاده از تعمیرکاران فنی آموزش دیده با سرعت بالایی عیب یابی می‌شود تا هرچه سریعتر استفاده از دستگاه به عنوان یک ابزار ضروری جهت آسایش مصرف کننده از سر گرفته شود.

خدمات تعمیرگاه مجاز به استفاده از تعمیرکاران متخصص ویژه تعمیر یخچال فریجیدر و استفاده از قطعات اورجینال و اصلی یخچال فریجیدر جهت تسریع در تعمیر یخچال فریجیدر تاکید داشته و توجهی خاصی دارد. آشنایی با خرابی‌هایی که بیشتر در یخچال‌ رخ می‌دهد و توسط تعمیرگاه یخچال فریجیدر به سرعت برطرف می‌شود در ادامه مطب پایین ذکر شده اند. 

اختلالات رایج دستگاه که در کمترین زمان ممکن توسط مرکز رسمی تعمیرات عیب یابی می‌شوند عبارتند از:

 • صدای زیاد دستگاه
 • عدم کارکرد درست موتور 
 • خرابی فن
 • خراب شدن پنل دیجیتال 
 • کار نکردن یخچال فریزر
 • بوجود آمدن برفک 
 • بوی بد در فضای داخلی محصول
 • خرابی یخساز و آبسردکن
 • گرم شدن هوای داخلی دستگاه
 • کار کردن یخچال فریجیدر به صورت مداوم
 • اعلام خطا و ارور های سیستمی محصول

اختلالات فوق تنها ایراداتی نیستند که در برند رخ می‌دهد و ممکن است با مشکلات دیگری هم روبرو شوید، اما  معمولا تکنسین ها با تجربه به وفور با این خرابی‌ها روبرو می‌شوند. نکته قابل توجه این که  در صورت مواجه شدن با اختلالات باید دقت کنید که این مشکلات جدی بوده و باید از تکنسین ویژه تعمیر یخچال فریجیدر کمک بگیرید.

بروز مشکل در یخچال قدیمی برند به دلیل استفاده طولانی مدت کاملا طبیعی است بنابراین می‌توانید بدون نگرانی جهت تعمیر یخچال فریجیدر با مرکز تعمیرات تخصصی محصول تماس بگیرید. در نهایت خدمات ارائه شده از طرف مرکز تعمیراتی متخصص برند در تمام مراحل از ضمانت نامه برخوردار هستند. از مرحله تعمیر در منزل گرفته تا مرحله تعویض قطعات معیوب با قطعات اورجینال و اصلی دستگاه شامل ضمانت مرکز می‌شوند.

 

 

 

یخچال فریجیدر ساخت کجاست ؟

 

یخچال فریجیدر یک برند آمریکایی با بیش از 100 سال  سابقه تولید است. در حال حاضر شرکت فریجیدر با تولید تخصصی یخچال فریجیدر از ابتدای تأسیس می‌تواند مدعی پیشرفته ترین فناوری ها باشد. شرکت تولیدی با ارائه امکانات بی شمار، مشتاق است که  زندگی روزمره خانواده ها را آسان تر کند. سطح فروش محصول برند به دامنه جهانی رسیده است به گونه ای که در بعضی بازه های زمانی با تقاضای بسیار از یخچال فریجیدر و کمبود زنجیره تامین جهانی، شرکت سازنده را با تأخیر لوازم جانبی و ساخت یخچال مواجه می‌کند از این رو برنامه تأمین کننده گان محصول جهت تسریع نیازهای مصرف کننده گان اجرا شد. یخچال برند در ظاهر خیره کننده، در عملکرد قوی عمل می‌کند.

در فناوری دستگاه، هوای خشک از بین می‌رود تا از خراب شدن مواد غذایی جلوگیری کند. ظرفیت ذخیره سازی چشمگیر و سیستم آبسردکن داخلی از امکانات حرفه ای محصول محسوب می‌شوند. راهنمای استفاده از یخچال فریجیدر از ملزومات نگهداری دستگاه به شمار می‌رود. سیستم پیشرفته محصول در صورت استفاده نادرست دچار اختلال می‌شود بنابراین مراجعه به تعمیرگاه یخچال فریجیدر ضروری می‌باشد. تعمیر یخچال فریجیدر توسط تکنسین های متخصص به طول عمر دستگاه کمک شایانی می‌کند. 

تعمیر یخچال فریجیدر در مرکز مدرن تکنیک به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال فریجیدر از طرف شرکت سازنده مسئولیت خدمات رسانی سریع به مصرف کننده گان برند دارد.

 

 

 

قطعات اصلی در تعمیر یخچال فریجیدر

 

قطعات یخچال فریجیدر به صورت اورجینال و اصلی از طرف کارخانه تولیدی به تعمیرگاه یخچال فریجیدر تحویل می‌شوند. شناخت کلی و جزئی قطعات اصلی برند از وظایف اصلی تکنسین های مرکز تعمیر یخچال فریجیدر محسوب می‌شود. ارائه قطعات اورجینال دستگاه در هنگام عیب یابی با ضمانت نامه مرکز تضمین می‌شود. آشنایی با لوازم دستگاه در سرعت بخشی تعمیر یخچال فریجیدر به عنوان خدمت اصلی تعمیرگاه بسیار موثر است.    

 

 

 

در صورت نیاز به تعمیر یخچال فریجیدر چه اقداماتی باید انجام دهید؟

 

اگر با ایراداتی همچون کار نکردن موتور دستگاه، مشاهده‌ اعلان ها بر روی صفحه‌ نمایشگر، بسته نشدن درب و … مواجه شدید، بدون این که خودتان اقدامی انجام دهید، می‌توانید به تکنسین‌های متخصص تعمیرگاه رسمی اطلاع دهید. در صورتی که به صورت شخصی دست به تعمیر بزنید و توانایی لازم برای انجام این کار را نداشته باشید، ممکن است که خسارت‌های بیشتر به سایر قطعات یخچال وارد کنید. این کار می‌تواند علاوه بر خرابی دیگر قسمت‌های یخچال، هزینه‌های بیشتری را برای شما به وجود آورد.

 

 

 

تعمیرگاه رسمی تعمیر یخچال فریجیدر

 

تعمیرگاه یخچال  فریجیدر در عیب یابی یخچال فریزر فریجیدر به صورت رسمی فعالیت می‌کند. تکنسین های تعمیرگاه با تجربه های تعمیر بی درد سر در تعمیر یخچال فریجیدر، عیب دستگاه را در اسرع وقت تشخیص داده و به صورت فنی تعمیر دستگاه را انجام می‌دهند.  در صورت تعمیرات یخچال فریجیدر در منزل، علاوه بر دریافت تعمیرات سریع می‌توانید نکات و توصیه های در مورد نگهداری و کارکرد دستگاه را از زبان نیروهای متخصص تعمیر یخچال فریجیدر بشنوید تا بتوانید از ویژگی های دستگاه خود بیشتر بهره ببرید. 

تعمیرکاران با تجربه برند در مرکز رسمی، متخصص در تعمیرات فنی و کلیه لوازم، قطعات و ابزارهای جانبی یخچال  هستند.  خدمات دوستانه، سریع و حرفه ای تعمیرگاه رسمی باعث می‌شود که دستگاه شما بدون خطا دوباره راه اندازی شود. با توجه به پیشرفته بودن فناوری های دستگاه جهت عیب یابی و تعمیر یخچال فریجیدر باید به تعمیرگاه رسمی محصول مراجعه کنید تا بتوانید علاوه بر بررسی تخصصی از خدمات ضمانت شده بهره مند شوید.

در صورت به وجود آمدن هرگونه ایراد در یخچال، می‌توانید در کمترین زمان ممکن برای سرویس و تعمیر آن اقدام کنید. در بسیاری از موارد افراد زمانی که با مشکلی در یخچال خود روبرو می‌شوند، سعی می‌کنند که با استفاده از همان دانش و مهارت کمی که دارند، مشکل به وجود آمده را برطرف کنند و یخچال را به حالت اول برگردانند اما در مورد دستگاه برند این کار اشتباه است به این دلیل که در این یخچال‌ها از تکنولوژی‌های جدیدی استفاده شده است و لازم است فردی که قصد تعمیر یخچال را دارد، با این تکنولوژی‌ها آشنایی کامل داشته باشد و توانایی تعمیر یخچال فریجیدر را داشته باشد. بنابراین اگر با ایرادی در یخچال خود روبرو شدید، بهتر است که از تکنسین‌های متخصص  برند کمک بگیرید.  

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما