• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ساید بای ساید ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ (General Electric)

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک که یکی از برندهای معروف در زمینه لوازم برقی به خصوص یخچال می‌باشد، یک امتیاز معتبر دیگر برای این شرکت است که برای کسانی که از این نوع برند خریداری کرده‌اند، یک موقعیت ویژه خواهد بود.

به خاطر اینکه اکثر برندهای امروزی مثل ساید بای ساید جنرال الکتریک به گونه‌ای نیستند که اگر با خرابی و یا هر گونه مشکلی مواجه شدند؛ آن‌ها را به دست هر تعمیرکاری بسپاریم.

تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک جز مواردی است که در صورت نیاز به تعمیر ساید باید ساید نیاز دارید باید آن را به دست متخصص مربوطه داد تا از تعمیر آن مطمئن باشیم. یخچال‌های مدرن امروزی دیگر به مانند گذشته نیستند که یک ساز و کار مشابه داشته باشند و هر تعمیرکاری بتواند آن  را تعمیر کند. برای همین بهتر است نسبت به تعمیرات این نوع وسیله یعنی ساید بای ساید جنرال الکتریک دقت بیشتری داشته باشیم و آن را به یک شرکت معتبر تعمیرات بسپاریم.

در مقاله مختصر پیش رو به  تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک می‌پردازیم که می‌تواند پاسخ دهنده سوالات مهم کسانی باشند که به دنبال تعمیر وسایل و لوازم این نوع برند هستند.

 

خدمات تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در محل

وقتی یک وسیله برقی خراب می‌شود و آن وسیله نیاز لحظه به لحظه ما در زندگی است، طبیعتا دچار استرس و نگرانی می‌شویم که چگونه و چطور تعمیرش کنیم که به زودی قابل استفاده باشد. مخصوصا وسایلی که سنگین هستند مثل ماشین لباسشویی و یا یخچال که حمل این گونه وسایل هم مشکل و دردسرساز است و هم در برخی از مواقع جا به جایی وسیله موجب خرابی بیشتر و اتفاقات دیگر می‌شود که ترجیحا باید تعمیر در محل اتفاق بیفتد.

برای همین تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک با تمهیدات ویژه‌ای که در نظر گرفته است، قادر خواهد بود، بهترین تعمیرکاران و متخصصان خود را به محل مورد نظر اعزام کند تا با بررسی لازم تصمیم نهایی را جهت تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک انجام دهد.

در ادامه تعمیرکار متخصص با تجهیزات لازم عیب یابی وسیله را به درستی مشخص می‌کند و با در نظر گرفتن شرایط تعمیر تا جایی که ممکن باشد از تعویض قطعه یا قطعات دستگاه خودداری می‌کند، مگر آنکه قطعه دیگر کارایی لازم را برای خدمت رسانی مجدد نداشته باشد و با نظر و تصمیم گیری تعمیرکار و مشتری تعویض لازم را با قطعات سالم و ارجینال انجام می‌دهند.

 اینگونه مشتری از نزدیک شاهد کار تعمیرکار خواهد بود و نگرانی خاصی نخواهد داشت و مطمئن خواهد بود که ظرف چند ساعت کوتاه وسیله مورد نظر به کار همیشگی خود ادامه خواهد داد.

سوالات رایج در زمان خرابی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

برخی از سوالات بسیار پرتکرار که زیاد در مورد تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک اتفاق می‌افتد، به شرح زیر هستند:

دلیل اینکه یخچال به مانند قبل خنک نمی‌کند، چیست؟

این سوال جز سوالات همیشگی بوده است. که دلایل زیادی را می‌تواند در خود داشته باشد، اولین کاری که تعمیرکاران تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک انجام می‌دهند، بررسی درب یخچال است، اگر لاستیک درب یخچال مشکل داشته باشد، می‌تواند بر روی میزان خنک شدن یخچال تاثیر زیادی داشته باشد.

یا ممکن است خرابی فن و یا کمپرسور باشد که تعمیرکاران هر یک را با دقت و با احتیاط لازم بررسی می‌‌کنند. البته گاهی اوقات خنک نشدن یخچال به دلیل مشکلات ترموستات و یا نشت گاز است که همگی مورد بررسی و آزمایش قرار می‌گیرند.

چر فرزیر یخچال به خوبی انجماد را انجام نمی‌دهد؟

این مشکل تقریبا شبیه قبلی است، منتهی این بار مشکل فریزر است که باید سرمای آن در حدی باشد که بتواند از خوراکی‌های موجود در یخچال نگهداری کند. اما وقتی نقطه انجماد و استاندارد آن موجب به هم ریختن نظم یخچال شده است، باید تعمیرکار ترموستات، همچنین لاستیک درب فریزر، کمپرسور فریز را بررسی کند و البته اگر برای نشت گاز فریزر اتفاقی افتاده است، باید راه حلی صحیح را برای برای هر یک پیدا کند.

سوالی دیگر که بسیار در مورد تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک پرسیده می‌شود، این است که چرا موتور یخچال زیاد داغ است؟

این موضوع یعنی داغ بودن موتور یخچال تا حد زیادی طبیعی است که مربوط به میزان کارکرد یخچال می‌شود. اما در برخی از مواقع که احساس می‌کنید این شدت داغی بسیار زیاد است، بدون اینکه سر خود کار تعمیرات را انجام دهید، باید حتما از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید تا مکشل پیش آمده را به درستی بررسی کند و آن را حل کند.

چرا یخچال در بیشتر مواقع دچار برفک می‌شود

به طورکلی خود یخچال هیچگونه آبی ندارد که در اثر سرمای حاصل از یخچال دچار برفک شود. این موضوع توسط تعمیرکار ابتدا از سمت لاستیک درب یخچال بررسی می‌شود، چرا که اگر خراب باشد از این طریق بخار آب و رطوبت موجود در محیط به داخل نفوذ می‌کند و و شاهد برفک خواهیم بود.

این موضوع البته دو حالت دارد، اول اینکه برفک مربوط به چه نوع یخچالی است، آیا یخچال شما دیفراست است یعنی همان یخچال‌های قدیمی که هفته‌ای یک بار درگیر برفک می‌شوند و باید آن‌ها را تخلیه کرد، اما اگر خیلی سریع برفک می‌زند باید، تعمیرکار آن را بررسی کند تا لاستیک درب یخچال تعویض شود. 

و اگر یخچال نوفراست است که اصلا برفک تولید نمی‌کند و شما شاهد برفک هستید، حتما باید تعمیرکار را خبر کنید تا مشکلات مربوطه را برطرف کند. مشکل می‌تواند ایراد در سنسور، ترموفیوز و یا المنت یخچال باشد که در صورت تعمیر و یا تعویض طبق تشخیض تعمیرکار انجام خواهد شد.

آیا تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک ارزش دارد؟

بسیاری از کاربران سوال می‌کنند که آیا در صورت خرابی یخچال یا هر نوع وسیله برقی با برند ساید بای ساید جنرال الکتریک ارزش تعمیر دارد؟ این سوال در صورتی جواب مثبت دارد که آن را به دست کاردان بسپارید نه اینکه در اثر بی اطلاعی و یا عجله داشتن وسیله را نزد هر تعمیرکاری قرار دهید. 

تعمیریار برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک و تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک یک تیم قدرتمند با مهارت لازم از سوی متخصصین با تجربه دارد که تمامی دوره‌های فن و تعمیر را در کلاس‌های مرتبط آموزشی فرا گرفته‌اند. 

ابتدای مقاله گفته شد که وسایل برقی امروزه دارای خدمات و کارکردهای مختلف و پیچیده‌ای هستند که همه این مزایا از فن و ساخت پیچیده داخلی است و هر تعمیرکاری نمی‌تواند از پس تعمیرات آن برآید. 

پس به عنوان یک مصرف کننده باید بدانیم که چه تعمیرگاه و یا چه شرکتی را انتخاب کنیم، حتی الامکان تعمیرکار مناسب با برند یخچال و یا وسیله برقی ما باشد تا بتوانیم با خیال راحت آن را به دست تعمیرکار بسپاریم و دچار پشیمانی نشویم.

خدمات تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک شامل چه مواردی می‌شود

خدمات تعمیرساید بای ساید جنرال الکتریک بسیار متنوع است که در طول مقاله به برخی از آن‌ها اشاره کردیم در ادامه به برخی از آن‌ها به صورت خلاصه‌وار بیشتر می‌پردازیم:

تعمیر وسیله در اسرع وقت و متعهد بودن

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک سعی دارد تا جای ممکن با برخورداری از متخصصین متبحر و متعدد کار مشتری را در اسرع وقت انجام دهد و بتواند با خوش قول بودن استرس و نگرانی مشتریا را برطرف کنند.

متخصصین با تجربه و حرفه‌ای

تمامی متخصصین در کلاس‌ها و دروه‌های پیشرفته تعمیرات تخصصی شرکت کرده‌اند و به اندازه کافی آگاهی و دانش در مورد هر نوع تعمیر لوازم خانگی دارند.

خدمات درب منزل

با مواجه شدن با وسایل برقی می‌توانید تنها یک تماس با تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک داشته باشید تا در صورت نیاز تعمیرکار را با لوازم مورد نیاز به محل شما اعزام کنند.

برخورداری از تجهیزات استاندارد و مختلف

برای تعمیر نیاز است که تجهیزان به روز و استانداردی داشته باشیم. در شرکت همه نوع وسایل مورد نیاز جهت تعمیرات لازم موجود است و بدون ایجاد خرابی بیشتر یا مشکلات دیگر وسیله به طور صحیح تعمیر خواهد شد.

هزینه‌های معقول و به صرفه

این روزها انجام کار منصفانه به شدت کاهش پیدا کرده است و به دلیل وضعیت اقتصادی و نیازی که مشتری به وسیله دارد، گاهی مجبور به تحمل هزینه‌های سنگین می‌شود که در برخی از مواقع معقولانه نیستند. تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک با ارائه فاکتور با تمامی مراحل تعمیر ساید بای ساید مشتری را در جریان کار قرار می‌دهد و سعی می‌کند، با تخفیفات معقول وسیله را تعمیر کند.

تعمیر ساید بای ساید ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر ساید بای ساید ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر ساید بای ساید ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر ساید بای ساید ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر ساید بای ساید ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر ساید بای ساید ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما