• 26115356 - 33338548 - 33340217
 • suport@tamir-service.com
 • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیرات لوازم خانگی در لواسان

تعمیر لوازم خانگی در لواسان برای تامین رفاه حال مشتریان خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته است که با خواندن این مقاله می‌توانید با برخی از این ویژگی‌ها آشنا شوید تا برای انتخاب یک تعمیرگاه فوق العاده درست عمل کنید.

اگر به دور و اطراف خود نگاهی بیندازید، متوجه می‌شوید که اکثر وسایل خانگی از نوع برقی هستند که هر کدام آسایش و رفاه زندگی را برای ما فراهم کرده‌اند. برخی از آن‌ها که اگر چند ساعت نباشند، زندگی را مختل خواهند کرد.

لوازم صوتی و تصویری که برای آموزش یا تامین سرگرمی ما استفاده می‌شوند و یا لوازم برقی خانگی که برای غذا پختن و نوشیدنی‌های مخصوص مثل قهوه، چای  و یا آب میوه به کمک ما می‌آیند. این وسط اگر مشکلی برای هر یک به وجود بیاید، مثلا آسیب ببینند و یا نیاز به تعمیر داشته باشند، با مشکلات زیادی مواجه خواهیم شد که ذهنمان سریعا به سمت پیدا کردن یک تعمیرکار می‌رود. اما چه نوع تعمیرکاری برای وسیله برقی ما مورد نیاز است تا به درستی تعمیر شوند.

در این مقاله قصد داریم در مورد تعمیر لوازم برقی در لواسان بیشتر توضیح دهیم تا با روند انتخاب یک تعمیرگاه مناسب و ایده‌آل آشنا شوید.

تعمیر لوازم خانگی در لواسان

همان طور که در ابتدای مقاله ذکر شد، لوازم برقی برای آسایش و رفاه زندگی نقش موثری دارند. شاید خیلی به اهمیت این وسایل توجه نکنیم ولی اگر برای هر کدام اتفاقی بیفتد، بدون شک مشکلات روزانه به سراغ ما خواهند آمد.

مثلا مایکروویو که خیلی از کارهایی سریع ما را انجام می‌دهد. وقتی تازه از سر کار آمده‌ایم و قصد داریم ناهار بخوریم، سریعا غذا را داخل مایکروویو می‌گذاریم، آن را گرم می‌شود و بدون معطلی غذا را می‌خوریم. چای ساز و قهوه ساز دقیقا همین امکانات را برای ما فراهم می‌کنند، بدون آنکه دچار اتلاف وقت شویم.

ماشین لباسشویی لباس‌ها را می‌شوید و آن‌ها را خشک می‌کند  به ما تحویل می‌دهد، حال اگر کار فوری داشته باشیم و ماشین لباسشویی خراب شده باشد؟ آیا ممکن است سرعت انجام کارهای روزانه به همان منوال قبل صورت بگیرد. قطعا که اینگونه نخواهد بود.

پس برای پیش بینی یک چنین روزهایی بهتر است با یک تعمیرگاه با خدمات ویژه آشنایی کامل داشته باشید، تا در صورت نیاز به آن مراجعه کنید.

تعمیر لوازم خانگی در منازل لواسان

از بهترین خدماتی که یک تعمیرگاه می‌تواند در حق یک مشتری انجام دهد، این است که بدون جا به جایی وسایل، تعمیرکار را به منزل مشتری بفرستد تا مشکل را بررسی و عیب یابی کند و سپس اقدام به تعمیر کند.

این موضوع بسیار مهم است و هنوز بسیاری از تعمیرگاه‌ها این نوع خدمات را ندارند. در بیشتر مواقع مشتری شرایط جا به جایی وسایل را ندارد و یا ممکن است با یک انتقال ساده مشکلات دیگری برای دستگاه به وجود بیاید، مخصوصا مشکلات برای وسایل سنگین که نیاز به دقت بیشتری دارند.

بنابراین وقتی تعمیرکار در منزل حاضر شود، نیمی از مشکلات غیر قابل پیش بینی را به حداقل می‌رساند و سپس زیر نظر خود مشتری اقدام به تعمیر می‌کند و مشتری روند کار را ملاحظه خواهد کرد و ابهامی در مورد تعیین میزان هزینه نخواهد بود.

خدمات ویژه نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در لواسان

اگر یک تعمیرگاه بتواند خدمات متنوع و ویژه‌ای را به مشتریان ارائه بدهد، بدون شک آن‌ها به مشتریان دائمی تبدیل خواهند شد و از طرفی رفاه حال مشتریان با ارائه این خدمات دو چندان خواهد شد. تعمیر لوازم خانگی در لواسان شامل برخی از این خدمات می‌باشد که در ادامه با آن‌ها بیشتر آشنا می‌شویم

تعمیرکاران متخصص و کاربلد

تعمیرگاه لوازم خانگی در لواسان از بهترین متخصصین تعمیرکار  برخوردار است که هر کدام در زمینه‌ای خاص و متناسب با انواع برندهای گوناگون در بازار آموزش دیده‌اند و مشتری مطمئن خواهد بود که با یک وسیله تعمیر شده مثل روز اول به خانه باز خواهد گشت.

بدون شک تعمیرگاه بدون تعمیرکار ماهر نمی‌تواند، رضایت مشتریان را جلب کند. چرا که این تعمیرکار است که قادر خواهد بود، غیب یابی وسیله را به درستی تشخیص دهد و سپس اقدامات لازم را به کمک ابزار آلات مخصوص جهت تعمیر ادامه دهد.

بنابراین برای انتخاب یک تعمیرگاه باید به تعمیرکاران متخصص توجه بیشتری داشته باشیم.

عدم محدودیت در پذیرش برندی خاص

تعمیرگاه لوازم خانگی در لواسان هیچ گونه محدودیتی برای پذیرش لوازم خانگی ندارد. شما از هر نوع برندی که خرید کرده باشید، می‌توانید به تعمیرگاه لوازم خانگی در لواسان مراجعه کنید و وسیله خود را به مانند روز اول تحویل بگیرید.

اگر همین الان به تمامی وسایل برقی خانه دقت کنید، متوجه می‌شوید همه از یک برند نیستند و اگر نیاز به تعمیر داشته باشند؛بهتر است که به تعمیرگاهی مراجعه کنید که برای تعمیر هر نوع برندی تخصص ویژه داشته باشد.

هزینه معقول و به صرفه

در شرایط سخت اقتصادی کنونی برخی از تعمیرگاه‌ها رعایت انصاف نمی‌کنند و چون مشتری به وسیله برقی خود احتیاج دارد؛ مجبور است با تقبل هر نوع هزینه‌ای موفق شود وسیله را تعمیر کند و به خانه ببرد.

تعمیر لوازم خانگی در لواسان با ارائه یک لیست از تمامی مراحل تعمیر و هزینه‌های مصرفی و قطعات استفاده شده را ارائه می‌دهد، تا ابهامی برای مشتری باقی نماند. همچنین با ارائه تخفیفات لازم شرایط دیگری برای آسایش مشتری فراهم می‌کند.

استفاده از قطعات اصل و اورجینال

همان طور که گفتیم، تعمیرگاه باید از یک متخصص آگاه و آموزش دیده بهره‌مند باشد تا بتواند وسیله را در مدت زمان تعیین شده به درستی تعمیر کند. برخی از تعمیرکاران به دلیل تخصصی که ندارند، اقدام به تعویض‌های اشتباه و یا غیر اصولی می‌کنند که موجب تشدید خرابی و یا ایرادی دیگر در دستگاه برقی می‌شود.

برای همین منظور تعمیرکار تا حد امکان بهتر است که دست به تعویض نزند، مگر آنکه واقعا قطعه مورد نظر سوخته باشد و دیگر کاری از دست تعمیرکار بر نیاید.

در تعمیرگاه لوازم خانگی در لواسان این امر به درستی انجام می‌شود و بعد از عیب یابی دقیق تعمیرکار تصمیم می‌گیرد که آیا نیاز به تعویض قطعه‌ای هست یا نه. که البته مشتری را در جریان این موضوع قرار خواهند داد.

عیب یابی ارزان قیمت لوازم خانگی در لواسان

همان طور که در بخش قبلی هم گفته شد، قبل از اقدام به تعمیر هر نوع وسیله برقی باید توسط متخصص معاینه فنی شود. این معاینه فنی نیاز به دقت و حساسیت بالا دارد تا موجب آسیب به دیگر قطعات نشود.

در مدت زمان تعیین شده تعمیرکار قطعات دستگاه را بررسی می‌کند، ساز و کار کلی وسیله را جست و جو اساسی می‌کند. سپس بعد از تعیین مشکل و عیب یابی به مشتری روش تعمیر یخچال را می‌گوید.

عیب یابی در تعمیرگاه لوازم خانگی در لواسان با هزینه مناسب و ارزان انجام می‌شود.

تعمیر انواع لوازم خانگی در لواسان

تعمیر لوازم خانگی در لواسان تنها شامل چند تا دستگاه ساده و همیشگی نیست. بسیاری از تعمیرگاه‌ها هنوز تخصص چندانی در تعمیر وسایل برقی جدید مثل سینمای خانگی، سولار یا انواع غذاسازها را ندارند. اما در تعمیرگاه لوازم خانگی در لواسان همه نوع وسیله برقی ساپورت می‌شود. برخی از این وسایل عبارتند از :

 • یخچال
 • سینمای خانگی
 • تلویزیون
 • غذاس از
 • مایکروویو
 • انواع وسایل سرمایشی و گرمایشی
 • انواع لوازم صوتی و تصویری
 • قهوه ساز
 • چای ساز
 • جارو برقی
 • و غیره..

برای انجام تعمیرات لوازم خانگی هر یک از متخصصین آموزش‌های ویژه را طی کرده‌اند و بعد از گذراندن دورهای لازم مدرک مورد نیاز  برای تعمیر انواع لوازم خانگی را دریافت کرده‌اند.

تعمیرگاه لوازم خانگی در لوسان از تعمیرکاران متنوعی برخوردار است.

تعمیرات لوازم خانگی در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیرات لوازم خانگی در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیرات لوازم خانگی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیرات لوازم خانگی در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیرات لوازم خانگی در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیرات لوازم خانگی در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیرات لوازم خانگی در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما