• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر مایکروویو ميله (Miele)

تعمیرگاه ماکروفر میله

همیشه وقتی نحوه ی عملکرد برند های معروف و معتبر را بررسی می کنیم، متوجه می شویم که این شرکت ها در ارائه ی خدمات پس از فروش نیز بی نظیر عمل می کنند و بی جهت نیست که یک برند اینچنین در میان رقبا می درخشد و فروش بالایی در سطح جهانی دارد.

تعمیر مایکروفر میله نیز یکی از خدمات پس از فروش این کمپانی است که برای رفاه حال مشتریان به بهترین صورت ممکن انجام می گیرد. جالب است بدانید که برای خرید این وسیله پس از آن که به نمایندگی های معتبر مراجعه نمودید، می توانید از راهنمایی های کارشناسان فروش استفاده کرده و مدلی را برگزینید که بیشترین کارایی را برای شما داشته و مطابق نیاز ها و بودجه ی در نظر گرفته ی شما باشد. پس از این که انتخاب و خرید خود را انجام دادید، یک کارت گارانتی کالا به شما تحویل داده می شود.

اگر این کارت یا ضمانت نامه پس از فروش را بررسی کنید، متوجه می شوید که شرکت تولید کننده برای مدت معینی که نسبت به وسیله ی انتخابی متفاوت است و می تواند، یک یا دو سال باشد، ماکروفر شما را ضمانت کرده است. این بدان معنی است که در مدت قید شده، می توانید برای تعمیر ماکروفر میله به تعمیرگاه های معتبر این برند مراجعه کنید و تعمیر وسیله خود را به تعمیرکاران حرفه ای این مراکز بسپارید.

اگر ماکروفر شما در مدت زمان  قید شده در گارانتی خراب شود تمام هزینه های تعمیر مایکروویر میله به عهده شرکت خواهد بود و تمام مراحل این کار برای مشتریان به صورت رایگان و با اعزام کارشناس در محل مورد نظر انجام می شود.

 

تعمیر با قطعات اصل میله

تا این جا متوجه شدیم هر برند معتبری خدمات پس از فروش ویژه ای را برای کاربران در نظر می گیرد. یکی از این خدمات ویژه که در نمایندگی های معتبر برای تعمیر ماکروفر میله از اهمیت زیادی برخورد دار است، استفاده از قطعات اصلی برای وسیله خواهد بود. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که یکی از لوازم خانگی شما دچار مشکل در عملکرد شده و نیاز به تعمیر پیدا کند ، پس از مراجعه به کارشناس به شما گفته می شود که یکی از وسیله مورد نظر باید تعویض گردد در چنین شرایطی اولین نگرانی که به سراغ مشتریان می آید این است که آیا در صورت تعویض برای وسیله من از قطعات اورجینال استفاده می شود ؟ پاسخ این است که اگر برای تعمیر ماکروویو میله به نمایندگی تعمیر معتبر مراجعه نکنید، هیچ تضمینی برای این موضوع وجود ندارد .

پس به طور قطع نمایندگی های معتبر برای تعمیر مایکروفر میله از قطعات اصلی استفاده می کنند، اما چرا اصل بودن قطعات تا این اندازه اهمیت دارد ؟ زمانی که برای تعمیر وسیله ی از قطعه تقلبی استفاده می شود، ممکن است که دستگاه به خوبی قبل کار نکند اما حتی اگر وسیله مجددا راه اندازی شود، احتمالا عمر کارکرد مجدد آن کم است و پس از مدت کوتاهی نیاز به تعمیر پیدا کرده و هزینه ی مضاعفی ایجاد می کند، اما مهم ترین دلیلی که نباید از قطعه تقلبی استفاده کرد آن است که چنین قطعه ای علاوه بر عملکرد نامناسب ممکن است به بخش های دیگر دستگاه نیز آسیب برساند و آن را از کار بیندازد.

 

تعمیرماکروویو میله

جالب است بدانید که ماکروفر میله در دسته ی لوازم خانگی لوکس و گران قیمت قرار می گیرد و همین سبب می شود تا اهمیت تعمیر ماکروویر میله بیش از پیش شود. حتما برای شما پیش آمده که برای تعمیر ساعت لوکس و یا جواهرات به مراکز معتبر و یا محلی که از آن خرید نموده اید، مراجعه می کنید، در مورد تعمیر مایکروویو میله که وسیله ای لوکس است نیز چنین شرایطی وجود دارد.

دلیل آن هم این است که در تعمیر چنین وسیله ای از کارشناسان زبده که اطلاعات کاملی راجع به مدل های مختلف ماکروفر میله دارند، استفاده می شوند، این افراد نه تنها تجربه کافی دارند بلکه تحت آموزش های تخصصی قرار گرفته اند تا کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

نکته ی مهم این است که شرکت و نمایندگی معتبر، تعمیر مایکروفر میله را ضمانت می کند و در صورتی که آسیب دیگری به این وسیله لوکس وارد شود، مسئولیت آن را می پذیرد.

راهنمای تعمیر ماکروفر میله

تا این جا پی بردیم که تعمیر ماکروفر میله دارای پیچیدگی ها و ظرافت های مخصوص به خود است، اما شاید این سوال مطرح شود که چه زمانی وسیله ما احتیاج به تعمیر پیدا می کند، به همین جهت در این قسمت نشانه هایی که گویای این است که زمان تعمیر مایکروفر میله رسیده را نام می بریم.

روشن نشدن ماکروفر میله

روشن نشدن این وسیله عموما به جهت سوختن فیوز های ورودی است که یا به جهت کم و زیاد شدن ولتاژ اتفاق می افتد یا به جهت خرابی یکی از قطعات، فیوز می سوزد. در چنین حالتی پس از عیب یابی، فیوز و قطعات خراب دیگر باید تعویض گردند.

جرقه زدن هنگام کار

خرابی لامپ مگنتران و یا سوراخی و خرابی صفحه میکا می تواند سبب جرقه زدن و آتش گرفتن ماکروفر میله شود. از آن جایی که این حادثه بسیار خطرناک است در چنین شرایطی به هیچ وجه از وسیله استفاده نکرده و اقدام به تعمیر مایکرویو میله کنید.

نچرخیدن سینی ماکروفر

در چنین حالتی یا سینی به درستی در جای خود قرار نگرفته، که جا به جا کردن سینی مشکل را حل می کند و یا این که مشکل جدی تری مثل خرابی شفت سینی بوجود آمده است. برای تعمیر ماکروفر میله در چنین شرایطی با نمایندگی تماس بگیرید.

روشن نشدن چراغ داخل ماکروفر میله

اگر چراغ درون وسیله روشن نشد، بهتر است که اول مطمئن شوید که چراغ وسیله نسوخته باشد، اگر با تعویض چراغ مشکل حل نشد احتمالا ایراد از برد الکتریکی وسیله است.

گرم نشدن ماکروفر

اگر ماکروفر شما گرم نشود، دلیل آن یا اشکال در مگنترون دستگاه است و یا دیود سوخته است. به هر حال تنها یک تعمیرکار حرفه ای می تواند عیب وسیله را تشخیص دهد و مایکروفر میله را تعمیر کند.

در اینجا به برخی از رایج ترین ایراداتی که ممکن است برای ماکروفر پیش بیاید اشاره کردیم اما این وسیله ممکن است ایرادات دیگری مانند: اجرا نکردن صحیح دستور پخت، خاموش و روشن شدن، خاموش شدن پس از مدت کوتاهی، خرابی تاچ صفحه لمسی، از کار افتادن دکمه و … نیز داشته باشد.

ویژگی های تعمیرگاه ماکروفر میله

در این مطلب متوجه شدیم که برای تعمیر ماکروفر میله بهتر است که به نمایندگی های معتبر مراجعه کنیم تا این دستگاه لوکس آسیب بیشتری ندیده و به درستی تعمیر شود. برای جمع بندی، ویژگی های تعمیرگاه ماکروفر میله را بر می شمریم.

  • اعزام فوری کارشناس به محل
  • کارشناسان متخصص و آموزش دیده
  • پوشش تعهدات گارانتی دستگاه
  • استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر مایکروویو میله
  • ضمانت خدمات انجام شده

یکی از وسایلی که این روز ها و به دلیل مشغله های زیاد افراد، جزء لوازم خانگی است که در اکثر خانه ها وجود دارد، ماکروفر است. لزوم وجود این وسیله برای افرادی که وقت زیادی برای پخت و پز ندارند و برای طبخ برخی از غذاهای فوری نیز زمان کمی در اختیار دارند، بیشتر است.

اما اگر شما قصد خرید یک ماکروفر را داشته باشید، چه برندی را انتخاب می کنید؟ این روز ها شرکت های مختلفی به تولید لوازم آشپزخانه مشغولند. در بین این برند ها، هم نام های آشنا و پر آوازه زیاد است و هم شرکت های تاز تاسیس اما معتبری وجود دارند. همه ی این برند ها با هم رقابت تنگاتنگی داشته ومی کوشند تا سهم بیشتری از فروش بازار جهانی را به خود اختصاص دهند. چه بسا که در طراحی و تولید برخی از لوازم خانگی، برند هایی که شهرت آن ها کمتر است بهتر عمل می کنند و محصولات با کیفیت خود را با قیمت مناسب تری در اختیار مشتریان قرار می دهند.

یکی از برند هایی که شاید نام آن زیاد برای افراد آشنا نباشد، برند میله است. دلیل این موضوع را می توان در این دانست که میله محصولات لوکس و گران قیمتی تولید می کند. ماکروفر میله از محصولات پر فروش و محبوب این شرکت به حساب می آید. در این مطلب قصد داریم که به شرح و چگونگی تعمیر ماکروفر میله بپردازیم، اما پیش از آن بد نیست که سری به تاریخچه این برند بزنیم.

برند میله یک برند اروپایی است و شرکت مورد نظر از آلمان فعالیت خود را شروع کرد و به عبارتی میله متولد آلمان است. همان طور که گفتیم شاید نام این برند آنچنان بر سر زبان اکثر افراد جامعه نباشد اما سال های زیادی از فعالیت آن میگذرد و تعداد مشتریان وفادار این مارک بسیار زیاد است. تاریخ تاسیس این کمپانی به 1889 بر می گردد و می توان حدس زد که برندی با 120 سال سابقه، می تواند چه محصولات با کیفیتی تولید کند و در حتی در تعمیر مایکروویر میله خدمات ارزنده ای را به مشتریان ارائه نماید.

اگر سری به افتخارات و موفقیت های این برند بزنیم، متوجه می شویم که میله در سال های 2004 و 2005 جوایزی با عنوان بهترین و محبوب ترین برند لوازم خانگی برنده شده و 3 جایزه ی معتبر در رابطه با رضایت مشتریان نیز کسب کرده است. برند های کمی در زمینه تولید لوازم خانگی هستند که چنین جایگاه معتبری را به خود اختصاص بدهند.

تعمیر مایکروویو ميله در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر مایکروویو ميله در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر مایکروویو ميله در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر مایکروویو ميله در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر مایکروویو ميله در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر مایکروویو ميله در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر مایکروویو ميله در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر مایکروویو ميله در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما