• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر یخچال فریزر مونوگرام (Monogram)

ویژگی‌های تعمیرگاه مونوگرام

 

تعمیرگاه مونوگرام برای تعمیر یخچال مونوگرام از  تجهیزات ویژه و متخصصان با  تجربه برخوردار است و این اطمینان را به مشتریان می‌دهد که با یک وسیله تعمیر شده به خانه باز خواهند گشت.

تعمیر وسایل برقی امروزی مثل یخچال نیاز به یک سری تجهیزات ویژه دارند که یک تعمیرگاه اساسی همه این نوع تجهیزات لازم را نیاز دارد و باید داشته باشد.

وسایلی که برای تشخیص میزان عیب و ایراد یخچال استفاده می‌شود. نوع وسایلی که برای تعمیر یا تعویض قطعات لحاظ می‌شود. در برخی از موارد که نیاز به به تعویض قطعات باشد، از قطعات اصل استفاده می‌شود تا دستگاه دچار مشکلات عمده دیگر نشود.

در ضمن مشتری را از تعویض قطعات آگاه می‌کند و با اجازه خود او دست به تعمیر و تعویض می‌زند.

لیست قیمت و هزینه‌های انجام شده در همه مراحل محاسبه می‌شود و با ارائه لیستی مشتری را از همه هزینه‌ها مطلع می‌کند.

در ضمن متعهد بودن و خوش قول بودن از ویژگی‌های بارز و همیشگی تعمیرگاه یخچال مونوگرام است که با عیب یابی درست و تعمیر صحیح مشتری را از تعمیر یخچال مونوگرام مطمئن می‌کند.

تعمیرگاه یخچال مونوگرام شرایطی را در نظر گرفته که اگر مشتری نتواند یخچال خود را به تعمیرگاه انتقال دهد، تعمیرکار به محل مورد نظر هدایت شود و مشکل در کمترین زمان ممکن حل شود.

 

 

یخچال مونوگرام ساخت کجاست؟

 

 یخچال مونوگرام  زیر گروه وسایل جنرال الکتریک قرار می‌گیرد که دفتر تولید مرکزی این برند در لوئیزویل کنتاکی طراحی و تولید می‌شد که از سال 2016 به یک شرکت چینی واگذار شده است.

 

 

 

خدمات تعمیر یخچال مونوگرام

 

 خدمات تعمیرات یخچال مونوگرام گسترده است و می‌تواند به مشتریان خدمات بسیار مناسبی ارا ارائه دهد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

متعهد بودن

خدمات تعمیر یخچال مونوگرام متعهد بودن و خوش قول بودن است. یعنی در یک بازه زمانی بعد از تشخیص عیب و ایراد اصلی مدت زمان لازم برای تعمیر را به همراه ایراداتی که به وسیله برقی وارد شده، لیست می‌کند و به مشتری ارائه می‌دهد.

در ادامه طی مدت مشخص شده مشتری می‌تواند یخچال خود را آماده بدون هیچگونه اتلاف وقت یا بد قولی تحویل بگیرد.

خوش قول بودن در مورد وسایل خانگی بالاخص یخچال که نیاز اصلی و روزانه می‌باشد بسیار مهم است.

هزینه به صرفه و معقول

متاسفانه این روزها بسیاری از تعمیرات وسایل خانگی با هزینه‌های هنگفت انجام می‌شود و مشتری به دلیل نیاز مبرمی که به وسیله خود دارد مجبور است زیر بار سنگین هزینه برود.

خدمات تعمیرات یخچال مونوگرام با در نظر گرفتن این موضوع سعی کرده هزینه‌های معقول و به صرفه را به مشتریان ارائه دهد تا بتوانند وسیله تعمیر شده خود را هر چه زودتر به دست آورند.

حضور تعمیرکار در منزل

در بسیاری از مواقع انتقال یخچال سخت است . بنابراین تعمیر یخچال مونوگرام برای مشتری مشکل و طاقت فرسا می‌شود. مشکلاتی از قبیل حمل و نقل، جا به جایی سخت به خاطر طراحی معماری خانه و موارد دیگر موجب می‌شود که برای تعمیرات یخچال مونوگرام، تعمیرکار را به محل مورد نظر بفرستد تا در همان  آنجا تعمیر یخچال مونوگرام انجام شود.

اینگونه مشتری نظاره‌گر تعمیرات یخچال خواهد بود و از طرفی در زمان اندکی می‌تواند به یخچال تعمیر شده بدون عیب و ایراد خود دست یابد.

عیب یابی صحیح و سریع

از خدمات مهم یک تعمیرکار این است که عیب یابی وسیله را به درستی تشخیص دهد. چه بسا در بسیاری از مواقع این عیب یابی نادرست بوده و قسمی از وسیله مورد تعمیر قرار گرفته است که چندان مرتبط نبوده و بعد از مدتی مشکل وسیله چند برابر شده است و حتی وسیله سوخته است.

تعمیرات یخچال مونوگرام از متخصصین با مهارت و با تجربه‌ای برخوردار است که دوره‌های تعمیر یخچال‌ مدرن امروزی را سپری کرده‌اند و می‌توانند با تشخیص درست آن‌ها را تعمیر کنند.

 

 

تعمیر یخچال مونوگرام با قطعات اصلی

 

تعمیر یخچال جز مواردی است که نیاز به دقت و حساسیت بالا دارد. این موضوع حتی موجب نگرانی بسیاری از افراد می‌شود که مبادا برای تعمیر وسایل برقی قطعات آن را تعویض کنند و یک سری قطعات تقلبی به جز برند اصلی استفاده کنند.

در برخی از مواقع متاسفانه این چنین اتفاقاتی به وجود می‌آید که این موضوع می‌تواند از عدم سر رشته کافی تعمیرکار باشد و یا عدم مسئولیت تعمیرگاه باشد در هر صورت ضرر و زیان زیادی وارد خواهد شد و ممکن است در آینده‌ای نه چندان دور وسیله از همان ناحیه یا بخش‌های دیگر مورد صدمه واقع شود.

تعمیرات یخچال موبوگرام با درنظر گرفتن قطعات اصل این موضوع را بسیار مورد اهمیت قرار داده است و باید دانست که سیستم و کارایی همه وسایل برقی امروزه با گذشته تفاوت‌های زیادی کرده‌اند و نمی‌توان به کمک یک نوع تعمیر همه نوع موتور یخچال را تعمیر کرد و توقع داشته باشیم که به مدت طولانی برای ما خدمات داشته باشد.

 تعمیر یخچال مونوگرام هم جز همین دسته از یخچال‌های است که اگر دچار نقص فنی شود نیاز است که اول نقص وارد شده توسط یک تعمیرکار متخصص که دوره‌های تعمیر این مدل یخچال را سپری کرده باشد، تعیین شود و سپس متناسب با همین نوع ایراد وارد شده قطعات اصل یخچال مونوگرام استفاده شود.

عدم استفاده از قطعات غیر تقلبی برای تعمیر وسایل برقی از جمله یخچال بسیار مهم است به این دلیل که به مرور زمان می‌تواند بر سایر قطعات و سیستم کارکرد هر بخش تاثیر عکس بگذارد و شاهد  فرسوده شدن یخچال باشیم.

 

 

تعمیرگاه رسمی یخچال مونوگرام

 

برای تعمیر یخچال به خصوص یخچال‌های مدرن امروزی که دارای قطعات پیچیده‌تر و ساز و کارهای بسیار بیشتری هستند، نیاز است که تعمیر یخچال مونوگرام را به به یک تعمیرگاه رسمی که دارای متخصصان متعدد و متبحر در زمینه تعمیر این نوع یخچال هستند، بسپاریم.

در تعمیرگاه رسمی یخچال مونوگرام انواع عیب و نقص وسیله کاملا تخصصی انجام می‌شود تا به درستی نقص وارد شده به یخچال تشخیص داده شود و راه حل مناسب توسط تعمیرکار انجام شود.

برخی از عیب‌های مرتبط با یخچال از قبیل خنک نکردن یخچال، یخ نساختن، خارج نشدن آب از آبریز، روشن نشدن خود یخچال فریزر یا مشکل در روشن نشدن موتور یخچال جز بیشترین مسائلی هستند که ممکن است یک یخچال با آن‌ها مواجه شود و هر کدام از این عیب و ایرادات نیاز به یک تخصص ویژه دارند.

تعمیرات یخچال مونوگرام در تعمیرگاه رسمی برای آندسته از کسانی که با مشکلات ناگهانی مثل روشن نشدن برق یخچال مواجه شده‌اند و نیاز سریع به تعمیر آن دارند، یک تعمیرگاه مناسب است که در کمترین زمان نقص وارد شده را تشخیص می‌دهد و در مدت زمان مشخص شده می‌تواند مشکل را حل کند و شما در عرض چند ساعت نیاز اساسی خود یعنی نگهداری از مواد غذایی را برطرف کنید.

 

 

تعمیر یخچال مونوگرام

 

تعمیر یخچال مونوگرام جز تعمیرات کاملا تخصصی یک شرکت خدماتی تعمیراتی است که نیاز به مهارت کافی دارد یعنی نمی‌توان تعمیر این مدل یخچال را به دست هر تعمیرکاری سپرد.

از آنجایی که بسیاری از افراد برای تعمیر لوازم خانگی وقت کافی نمی‌گذارند و به خاطر نیازی که به آن دارند، وسیله مورد نظر را نزد هر تعمیرکاری می‌برند که شاید تخصص کافی در این زمینه نداشته باشد.

برای همین تعمیر یخچال مونوگرام نیاز است تا از یک متخصص آگاه با سیستم آن کمک بگیریم تا تعمیر با روش‌های درست پیش برود و در ماه‌های بعدی دچار پشیمانی یا خرابی مجد نشود.

در این مقاله قصد داریم در  مورد تعمیرات یخچال مونوگرام بیشتر توضیح دهیم تا با روند تعمیر این نوع یخچال بیشتر آشنا شوید.

تعمیر یخچال فریزر مونوگرام در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر مونوگرام در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر یخچال فریزر مونوگرام در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر یخچال فریزر مونوگرام در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر مونوگرام در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر یخچال فریزر مونوگرام در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر یخچال فریزر مونوگرام در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر یخچال فریزر مونوگرام در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما