• 26115356 - 33338548 - 33340217
 • suport@tamir-service.com
 • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیرات لوازم خانگی در پرند

تعمیرگاه لوازم خانگی پرند یکی از بهترین تعمیرگاه‌های منطقه رباط کریم تهران است که هر نوع وسیله برقی خانگی با هر نوع برندی را می‌توان با آسودگی خیال جهت تعمیر ارسال کرد.

تعمیر لوازم خانگی نیاز به تخصص ویژه دارد، موضوعی که بسیاری از افراد نسبت به آن سهل انگارانه تصمیم می‌گیرند و برای تعمیر وسیله خانگی به هر نوع تعمیرگاهی اعتماد می‌کنند و در بیشتر مواقع هم با خرابی مجدد لوازم و یا حتی سوختن وسیله مواجه می‌شوند. به این دلیل که تعمیر به صورت اصولی و تخصصی انجام نشده است و یا حتی برخی اقدام به برداشت قطعه‌ای از لوازم می‌کنند که شاید اصلا لازم نباشد و در نهایت تعمیر وسیله برقی به درستی انجام نخواهد گرفت.

اینجاست که باید از تعمیرگاه‌های لوازم خانگی معتبر در نقاط نزدیک محل زندگی خود مطلع باشیم تا با دوباره کاری مواجه نشویم.

تعمیر لوازم خانگی در پرند

تعمیر لوازم خانگی در پرند می‌تواند بهترین خدمات مورد نیاز را جهت تعمیرات، نصب و یا تعویض قطعات لازم انجام دهد. پرند یکی از شهرستان‌های زیر مجموعه رباط کریم است که در سی کیلومتری تهران واقع شده است و با ارائه تخصص لازم قادر است به بخش‌های زیادی از این منطقه و شهر تهران خدمات رسانی کند.

برای اطمینان می‌توانید سایر اطلاعات مورد نیاز در مورد تعمیرگاه لوازم خانگی در پرند را مطالعه کنید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید که کدام وسیله خانگی را می‌توانید به تعمیرگاه مربوطه ارسال کنید و مطمئن باشید که یک تعمیر صد در صد برای شما انجام خواهد گرفت.

تعمیرات لوازم خانگی باید دارای شرایط لازم باشد، تا بتواند اطمینان مشتری را جلب کند. برخی از این شرایط به قرار زیر هستند که تعمیرگاه لوازم خانگی در پرند دارای این شرایط و صلاحیت می‌باشد.

داشتن تخصص و تجربه کافی

برای تعمیر لوازم خانگی در پرند متخصصین و کارشناسان ماهر و با تجریه‌ای گرد هم آمده‌اند که می‌توانند برای هر نوع وسیله خانگی اعم از تعمیر یخچال، ماشین لباسشویی و حتی لوازم کوچکتر و غیر ضروری ‌‌تر مثل اتو مو، سشوار و دیگر وسایل برقی تخصص خود را ارائه دهند و با خیالی آسوده بتوانید هر نوع وسیله ای را که می‌خواهید به تعمیرگاه لوازم خانگی در پرند بسپارید.

استفاده از قطعات اصل و اورجینال

تعمیرگاه لوازم خانگی در پرند برای تعمیر هرگونه وسیله‌ای ابتدا مشتری را از میزان خرابی و نوع قطعه مورد تعمیر در جریان می‌گذارد و اگر مشتری رضایت به تعویض و تعمیر داد، روند تعمیرات لازم را انجام می‌دهد.

از طرفی اگر قرار باشد، قطعه‌ای تعویض شود، بدون شک باید از نوع اورجینال و اصل باشد. که با کارایی سیستم کلی وسیله  هماهنگی داشته باشد و برعکس وسیله تعمیری دچار مشکلات متعدد دیگری نشود که همگی این مراحل توسط سرویس کار و متخصص مورد نظر انجام می‌شود.

خدمات سریع در کمترین زمان

برای بسیاری از مشتریان تعمیر وسایل برقی در کوتاه‌ترین زمان بسیار مهم است. مخصوصا اگر به وسیله مورد نظر نیاز اساسی داشته باشند. مثل یخچال، تلویزیون و یا ماشین لباسشویی و غیره که جز لوازم لاینفک منزل هستند و بدون آن‌ها گاهی بیشترین مشکل ایجاد می‌شود.

تعمیرگاه لوازم خانگی در پرند این اطمینان را می‌دهد که در کمترین زمان با بهترین کیفیت تعمیر انجام شود تا مشتری نگرانی تعمیر مجدد را نداشته باشد.

هزینه معقول و به صرفه

 در بیشتر مواقع و در بیشتر تعمیرگاه‌های لوازم خانگی مشتری از هزینه تعمیر آگاهی لازم را ندارد و تنها در روز تحویل وسیله متوجه مقدار هزینه خواهد شد.

تعمیر لوازم خانگی پرند با مشخص کردن نوع خرابی و نوع تعمیر وسیله به شما این آگاهی را می‌دهد که چه قطعاتی مورد نیاز است، هزینه قطعه چه مقدار خواهد شد و متناسب با دستمزد متخصص کار هزینه کلی چقدر برآورد می‌شود که معمولا با مناسب‌ترین هزینه همراه با تخفیف ویژه کار تعمیر انجام می‌شود.

البته با توجه به تخصصی که تعمیرگاه پرند در زمینه وسایل خانگی دارد، در بیشتر مواقع بدون تعویض قطعه‌ای مورد نیاز کار تعمیر انجام می‌شود.

حضور در محل تعمیر برای مشتریان یک مزیت ویژه به حساب می‌آید. اول از همه اینکه مشتری خود شاهد و ناظر بر کار متخصص مورد نظر است و مراحل تعمیر را شاهد خواهد بود.

از طرفی برخی از وسایل نباید جا به جا شوند که در صورت جا به جایی ممکن است آسیب ببینند و مشکلات دیگری ایجاد شود. برای همین منظور حضور کارشناس در محل مورد نظر یکی از نقاط قوت تعمیرگاه لوازم خانگی در پرند است.

تعمیر لوازم خانگی در منازل پرند

همان طور که گفته شد؛ حضور در منزل مشتری برای تعمیر لوازم خانگی یکی از بهترین خدمات تعمیرگاه لوازم خانگی در پرند است. بدون هیچگونه اتلاف وقتی کافی است که با تعمیرگاه تماس حاصل فرمایید وآن‌ها را از خرابی وسیله برقی مطلع کنید. تعمیرگاه سریعا نیروی متخصص خود را به منزل شما می‌رساند و در کمترین زمان ممکن وسیله برقی را تعمیر می‌کند.

از طرفی خود مشتری حاضر است و اگر نیاز به تعویض قطعه لازم باشد، سرویسکار با در جریان گذاشتن مشتری همه تعویض‌ها و تعمیرات لازم را انجام می‌دهد.

خدمات ویژه نمایندگی لوازم خانگی در پرند

نمایندگی لوازم خانگی در پرند برای ارائه بهترین خدمات تسهیلات ویژه‌ای را در نظر گرفته است که برای رفاه حال مشتریان جهت تعمیرات لوازم خانگی ایده‌ال خواهد بود.

تعمیر لوازم خانگی پرند  با بیشتر نمایندگی‌ها و برندهای معتبر که تولید کننده لوازم خانگی هستند، قرارداد ویژه دارد و با به کارگیری متخصصان ماهر می‌تواند، طیف وسیعی از خدمات مربوط به تعمیر لوازم خانگی را شامل شود. مثل :

 • مایکروویو
 • یخچال
 • تلویزیون
 • چرخ گوشت
 • غذاساز
 • فر
 • ماشین لباسشویی
 • سولار
 • انواع لوازم صوتی و تصویری
 • اتو
 • چرخ خیاطی
 • ساند بار
 • و غیره..

از طرفی نمایندگی لوازم خانگی در پرند با تعداد زیادی از برندهای معتبر وسیله خانگی همکاری دارد که این موضوع برای مشتری و تعمیر وسایل مورد نیازش یک امتیاز محسوب می‌شود و اطمینان خواهد داشت که در تعمیرگاه لوزام خانگی پرند با تعمیر درستی از وسیله خانگی رو به رو خواهد شد.

عیب یابی ارزان قیمت لوازم خانگی در پرند

برای تعمیر هرگونه وسیله برقی و خانگی باید عیب یابی صورت بگیرد. یعنی متخصص مطمئن شود که وسیله دچار خرابی و یا از کارافتادگی قطعه‌ شده است یا نه؟ یا وسیله به چه نوع تعمیری نیاز دارد؟ این تعمیر در چند ساعت یا چند روز برطرف خواهد شد؟

 بنابراین تعمیر لوازم خانگی در پرند با بهترین وسایل و دستگاه‌های لازم همراه با متخصصین با تجربه و کاربلد عیب یابی خواهد شد و مشتری بدون بلاتکلیفی می‌تواند در موعد مشخص شده وسیله خود را تحویل بگیرد.

تعمیر انواع لوازم خانگی در پرند

در ابتدای مقاله اشاره کردیم که تعمیرگاه لوازم خانگی در پرند نه تنها همه نوع وسیله برقی و خانگی را شامل می‌شود بلکه تمامی این وسایل از هر نوع برند آمریکایی، کره‌ای، چینی و یا ایرانی  که باشند متخصصین پرند می‌توانند در زمان مناسب آن را برطرف کنند و بهترین خدمات با کیفیت را به مشتری ارائه دهند.

مشتریان  لوازم خانگی زیادی را از  برندهای مختلف در خانه دارند و وقتی با خرابی و از کار افتادگی هر یک فمواجه می‌شوند انگار که با کوهی از مشکلات مواجه شده‌اند. اما در تعمیر لوازم خانگی در پرند می‌توانند، طیف وسیعی از خدمات تعمیرات برقی را ملاحظه کنند  و مشتریان با خیال راحت هر نوع وسیله برقی با هر نوع برندی را که در خانه دارند به تعمیرگاه لوازم خانگی در پرند بسپارند.

 

تعمیرات لوازم خانگی در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیرات لوازم خانگی در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیرات لوازم خانگی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیرات لوازم خانگی در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیرات لوازم خانگی در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیرات لوازم خانگی در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیرات لوازم خانگی در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما