• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

این روز ها تصور انجام بسیاری از کارهای منزل بدون کمک گرفتن از لوازم خانگی غیر ممکن است. برای مثال کوهی از لباس های کثیف را تصور کنید که اکثر افراد خانواده برای روز بعد به آن ها احتیاج دارند، آیا بدون داشتن ماشین لباسشویی، شستن و خشک کردن این لباس ها و آماده کردن آن ها برای روز بعد امکان پذیر است؟

پس متوجه می شویم که لوازم خانگی در دنیای امروز با توجه به این که بیشتر افراد در طول روز بیرون از خانه مشغول به کار و فعالیت هایی همچون خرید مایحتاج و … هستند، اهمیت فراوانی دارد. بهتر است لوازم خانگی خود را مرتب سرویس کنید تا نیاز آن ها به تعمیر های اساسی و هزینه بر، کمتر شود. در زمان خرابی هر کدام از این دستگاه ها تعمیر آن ها را به افرادی بسپارید که به درستی عیب وسیله را پیدا کنند، عیب یابی سریع و صحیح وسیله سبب می شود که تعمیر آن در مدت زمان کمی انجام شود و دستگاه مانند روز اول کار کند. حتما می دانید که تعمیر وسایل برقی نیاز به اطلاعات و تجربه کافی دارد، چرا که هر گونه قصوری در تعمیر یخچال می تواند برای استفاده کنندگان خطرات جدی ایجاد کند.

حالا فرض کنید که یکی از لوازم خانگی شما که ساکن شهر پردیس هستید، با اشکال رو به رو شود، در چنین موقعیتی چه باید کرد؟

پیشنهاد ما این است که برای تعمیر لوازم خانگی در پردیس کرج به نمایندگی های معتبری که متعلق به شرکت تعمیریار هستند، مراجعه نماید. اما می دانید که مراجعه به یک نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در پردیس که دارای استاندارد های لازم باشد، چه مزیت هایی بر مراجعه به تعمیرگاه های متفرقه دارد؟ فکر می کنید یک نمایندگی معتبر باید چه خدماتی را به مشتریان ارائه کند تا بتواند رضایت آن ها را جلب نماید؟

برای پی بردن به پاسخ این سوال در این مطلب قصد داریم به شرح خدمات تعمیرگاه لوازم خانگی در پردیس بپردازیم.

تعمیر لوازم خانگی در منازل پردیس

شاید شما هم شنیده باشید که نمایندگی های معتبر ، مثلا  نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در پردیس که متعلق به شرکت تعمیریار است، برای تعمیرات لوازم خانگی به منازل مراجعه می کنند و نیازی به انتقال این دستگاه ها به تعمیرگاه نیست.

آیا می دانید که چنین خدماتی چه مزیت هایی دارد و جا به جا کردن لوازم خانگی الخصوص لوازم سنگین و بزرگی مانند یخچال، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی و … و بردن آنها به تعمیرگاه می تواند چه بدی هایی داشته باشد؟

در وهله ی اول، زمانی که برای تعمیر لوازم خانگی در پردیس با نمایندگی تماس می گیرید در وقت، انرژی و هزینه صرفه جویی کرده اید چرا که جا به جا کردن وسیله و رساندن آن به مراکز تعمیر هم نیازمند وقت بیشتری است و هم این جا به جایی حتما هزینه هایی را به دنبال دارد، علاوه بر این در هنگام خرید لوازم خانگی مانند یخچال فروشنده ها پیشنهاد می کنند تا جایی که امکان دارد این لوازم را تکان ندهید.

دلیل این موضوع آن است که حتی لوازم سالم هم ممکن است در حین جا به جایی در اثر ضربه و یا تکان های شدید دچار آسیب شوند، حالا اگر وسیله ای دچار اشکال در عملکرد شده باشد، امکان این آسیب دیدگی بیشتر می شود و ممکن است ایراد وسیله آنقدر زیاد شود که برای تعمیر آن نیاز به زمان زیاد و هزینه های گزاف باشد.

 از طرفی دیگر زمانی که کارشناس برای تعمیر لوازم خانگی در پردیس به منازل می آید، افراد می توانند بر تمام مراحل عیب یابی و تعمیر نظارت داشته باشند و متوجه شوند که هزینه های تعمیر بابت چه خدماتی به کارشناس مربوطه پرداخت می شود.

پس متوجه می شویم که یکی از ارزنده ترین ویژگی های تعمیرگاه لوازم خانگی در پردیس، امکان استفاده از خدمات این مرکز تنها با یک تماس تلفنی و ثبت درخواست اعزام کارشناس به منازل است.

خدمات ویژه نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در پردیس

تا این جا گفتیم که امن ترین راه برای تعمیر لوازم خانگی در پردیس، سپردن این امر به نمایندگی های معتبری مانند نمایندگی تعمیریار در این شهر است و گفتیم که یکی از مهم ترین خدمات این مرکز برای مشتریان، اعزام کارشناس به محل خرابی وسیله است، اما علاوه بر این، تعمیرگاه لوازم خانگی در پردیس خدمات دیگری را به مشتریان ارائه می کند.

یکی از دلایلی که مراجعه به تعمیرگاه های متفرقه را نفی می کند، آن است که تعمیرکاران این مراکز معمولا با توجه به تجربه خود به تعمیر لوازم خانگی می پردازند و آموزش خاصی به آن ها داده نمی شود. اهمیت آموزش جایی مشخص می شود، که سالانه شاهد حضور مدل های جدیدی از هر وسیله به بازار هستیم که ساختار و تکنولوژی آن با مدل ها پیشین فرق می کند به همین جهت نیاز است تا تکنسین های تعمیر این وسایل نیز دانش خود را به روز کنند. در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در پردیس کارشناسان آموزش دیده و مجربی فعالیت می کنند که در زمان کوتاهی عیب وسیله را پیدا خواهند کرد.

از سوی دیگر اگر قرار باشد این تعمیرکاران قطعه ای از دستگاه را عوض کنند، برای جایگزینی از قطعات اصل بهره می برند، تا هم دستگاه درست مانند قبل راه اندازی شود و هم به قسمت های سالم و عملکرد کلی آن آسیبی وارد نشود. خطر استفاده از قطعات تقلبی برای لوازم خانگی آنقدر زیاد است، که در مواردی دیده شده، دستگاه به جهت ناسازگاری با قطعه تقلبی به کل، از کار افتاده است.

تمام خدمات تعمیر و یا عیب یابی که در منزل برای وسیله ی شما انجام می شود، از جانب شرکت ضمانت می شود و در صورت وجود هرگونه ایراد و یا سوالی می توانید با این مراکز تماس گرفته و درخواست مجددی برای اعزام کارشناس را ثبت کنید.

توجه داشته باشید که اگر لوازم خانگی خود را از تعمیریار خریده باشید در مدت زمان نوشته شده بر روی کارت گارانتی کالا، می توانید برای سرویس و تعمیر وسیله از خدمات تعمیرگاه لوازم خانگی پردیس به صورت رایگان استفاده نمایید.

عیب یابی ارزان قیمت لوازم خانگی در پردیس

این روز ها نیاز به هر خدمتی که داشته باشیم، هزینه های تمام شده و قیمت بالای قطعات و حتی مزد تعمیرکاران سبب می شود تا دچار تردید شویم و همیشه به دنبال مراکزی بگردیم که امکانات مورد نظر ما را با نازلترین قیمت در اختیارمان بگذارند.

این در حالی است که گاهی این جست و جو ها سبب می شود تا برای تعمیر لوازم خانگی خود، به مراکزی مراجعه کنیم که کیفیت لازم را به ما ارائه نمی کنند.

جالب است بدانید که تعمیریار در عین همکاری با کارشناسان حرفه ای و ارائه ی بهترین کیفیت خدمات به کاربران، قیمت های مناسبی را برای خدمات خود در نظر گرفته است.

برای مثال شما می توانید تنها با تماس گرفتن با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در پردیس، درخواست اعزام کارشناس را داشته باشید، این کارشناسان با مزد اندکی اقدام به انجام عیب یابی وسیله شما می کنند.

اگر مشکل وسیله در نحوه ی عملکرد یا اشکالات درون ساختمانی مانند اشکالات برقی و یا لوله کشی باشد راهنمایی های لازم را انجام داده و تنها با دریافت مبلغ اندکی عملیات عیب یابی پایان می یابد. اما اگر وسیله شما دچار ایراد داخلی بوده و به تعمیر نیاز داشته باشد، ابتدا در مورد هزینه های تمام شده ی تعمیر و تعویض احتمالی قطعات با شما مشورت می کند و در صورتی که به توافق برسد، عملیات تعمیر آغاز می شود.

شرح تمامی خدمات و قیمت تمام قطعات استفاده شده به صورت جداگانه در فاکتور ها ثبت می شود تا این مبلغ قابل پیگیری باشد.

از طرفی اگر به هر دلیلی تمایل نداشته باشید که تعمیر وسیله، همان موقع انجام شود، هیچ اجباری برای سپردن این امر به کارشناس اعزام شده نیست و شما می توانید مجددا هر زمانی که برایتان مناسب است درخواست حضور تعمیرکار را داشته باشید.

تعمیر انواع لوازم خانگی در پردیس

حالا که به طور مفصل به شرح خدمات تعمیر لوازم خانگی در پردیس پرداختیم، این سوال پیش می آید که مرکز نام برده، چه وسایل خانگی ای ، از چه برند هایی را تعمیر می کند.

اگر قدری با تعمیریار آشنایی داشته باشید حتما می دانید که این شرکت نمایندگی فروش برند های بزرگی را داراست. پس هر وسیله ای که از تعمیریار خریده باشید در تعمیرگاه های این شرکت، عیب یابی و درست می شود. اما حتی اگر وسیله ی خود را از جای دیگری خریداری کرده باشید، برای تعمیر آن می توانید به نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در پردیس مراجعه کنید.

این مراکز، تعمیر لوازم خانگی مانند: یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، آبمیوه گیری، انواع کولر و پکیج و … را از برند های مختلفی مانند: ال جی، آاگ، آمانا، میتک، اسنوا، بوش، سامسونگ و …. را می پذیرند و برای تعمیر هر نوع از لوازم خانگی از برند های مختلف کارشناسان متخصص آن را به کمک می گیرند.

توجه داشته باشید که اگر لوازم خانگی شما از بهترین برند ها باشند هم نحوه ی استفاده از این وسایل در طول عمر آن ها بسیار تاثیر گذار است، پس اگر برای تعمیر لوازم خانگی در پردیس از کارشناسان تعمیریار کمک گرفتید حتما در مورد روش استفاده صحیح دستگاه نیز از آن ها کمک بگیرید.

تعمیرات لوازم خانگی در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیرات لوازم خانگی در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیرات لوازم خانگی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیرات لوازم خانگی در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیرات لوازم خانگی در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیرات لوازم خانگی در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیرات لوازم خانگی در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما