• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر یخچال فریزر فیلور (philver)

تعمیرگاه مجاز یخچال ها فریزر و ساید فیلور

فیلور برند کهنه‌کار و با تجربه ایرانی است که از ده‌ها سال پیش تا به امروز کلکسیونی از یخچال و فریزرهای قدرتمند را برای خانواده‌های ایرانی تولید کرده است. در تعمیریار این افتخار را داریم که به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر فیلور خدمات‌رسانی کنیم.


پیش از خرید یخچال فریزر چه نکاتی را باید رعایت کنیم تا در هنگام تعمیرات به مشکل بر نخوریم؟


با ورود برندهای متعدد یخچال فریزر؛ چه خارجی و چه داخلی، بسیاری برای خرید دچار مشکل شده‌اند و خیلی از افراد می‌ترسند که اگر یخچال فریزر آن‌ها دچار نقص شد و نیاز به تعمیر داشت به چه مرکزی می‌توانند مراجعه کنند. در رابطه با برند فیلور نیز همین سوال در ذهن خریداران به وجود می‌آید و خیلی‌ها با خود می پرسند که تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر فیلور در کدام استان یا در کدام شهر یا در کدام منطقه قابل دسترسی است.

 بد نیست قبل از اینکه برای خرید یخچال فریزر اقدام کنید، چند نکته را در نظر بگیرید:

    بودجه مهم‌ترین دغدغه‌ای است که در خرید لوازم الکتریکی با آن مواجه هستیم. اما در نظر داشته باشید که هیچ وقت نباید پول را فدای کیفیت کرد.  ممکن است یک برند متفرقه کمی از یک برند نام آشنا ارزان‌تر باشد اما از نظر کیفیت و کارایی چندین پله پایین‌تر قرار بگیرد که خود در آینده سبب ایجاد مشکلات متعدد و پشیمانی‌های زودهنگام خواهد شد.
     برای خرید همیشه به کندانسور دقت داشته باشید. کندانسور مهم‌ترین و اصلی ترین قطعه موجود در یخچال فریزر است که آن را با نام موتور یخچال می‌شناسیم. تجربه نشان داده که بهترین نوع کندانسور برای یخچال کندانسورهای خطی هستند چرا که هم کارایی بالاتری دارند و هم میزان صدا در هنگام کار کردن یخچال بسیار پایین‌تر است.


     برچسب انرژی دیگر نکته ای است که در هنگام خرید نباید از آن غافل ماند. هر چقدر برچسب انرژی به سمت سبزتر متمایل باشد، یخچال مصرف برق کمتری دارد و خطرات زیست محیطی آن به مراتب پایین‌تر هستند.  نکته قابل توجه این است که با وجود اینکه بسیاری از یخچال فریزرها دارای برچسب A++  هستند، اما مصرف انرژی آن‌ها بهینه نیست. پس هنگام خرید حتماً از یک فروشنده معتبر و صادق خرید کنید.
    نیازی نیست که همیشه از برندهای خارجی خرید کنید. بسیاری از برندهای ایرانی به ویژه در سال‌های اخیر به یک رقیب سرسخت برای برندهای خارجی تبدیل شده‌اند و آپشن‌ها و کیفیت مشابهی با بسیاری از این برندها دارند. در نظر داشته باشید که تعمیرات برای برند داخلی به مراتب راحت‌تر است چرا که تولید‌کننده در داخل کشور است و به راحتی می‌توان قطعات مورد نیاز را برای تعویض خریداری کرد.


 ایرادات متداول یخچال فریزر فیلور 

خاموش شدن یخچال

خاموش شدن یخچال فریزر فیلور یکی از متداول‌ترین ایرادات و البته از نظر خریداران و مصرف‌کنندگان ترسناک‌ترین آن‌هاست. در این مواقع مصرف‌کننده درب یخچال را باز می‌کند و با یخچالی گرم مواجه می‌شود، در حالی که چراغ یخچال روشن است اما فریزر کار نمی‌کند.  برای این ایراد نمی‌توان یک استاندارد خاص تعریف کرد چرا که  هر نوع نقصی در هر قطعه می‌تواند سبب بروز این ممشکل و خاموش ماندن اصطلاحا کندانسور یخچال شود. بهتر است که برای برطرف شدن این ایراد با تعمیرگاه های مجاز فیلور یا مرکز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر فیلور تعمیریار ارتباط برقرار کنید.

برفک
مشکلی که همواره در خانه‌های خود با آن مواجه هستیم. برفکی که به ویژه در فریزر یخچال قرار می‌گیرد و سبب گرم شدن بعضا یخچال‌ها نیز می‌گردد. برفک نیز دقیقا همانند خاموش ماندن موتور علت‌های مختلفی دارد که از آن جمله می‌توان به کم شدن گاز دستگاه و یا ایراد در ترموستات یا همان بخش اتومات‌کردن یخچال باشد.

خنک بودن فریزر و گرم بودن یخچال
یکی دیگر از ایرادات به ظاهر ترسناک به ویژه برای برند فیلور که در مرکز تعمیرات تعمیریار  به آن برخورد، زمانی است که شما درب یخچال را باز می‌کنید و می‌بینید که فریزر یخچال سرما دارد اما خود یخچال گرم است. یکی از سخت‌ترین ایرادات برای برطرف کردن همین است چرا که ممکن است با نشتی گاز مواجه باشید که گرفتن این نشتی تنها به تجربه و تخصص نیاز دارد و نباید آن را بر عهده هر فردی بگذارید. بعضا دیده شده کمپرسور موتور نیز ضعیف گشته و همین امر سبب شده که گاز به راحتی در داخل یخچال به گردش در نیاید و تنها در بخش فریزر متمرکز بماند.

بهتر است که برای برطرف شدن هر یک از این ایرادات با مراکز ویژه تعمیر یخچال فریزر فیلور و یا تعمیرگاه های مجاز تعمیریار  در محل سکونت خود ارتباط برقرار کنید و آن را به دست تعمیرکار درست بسپارید.

با یک تماس، تکنیسین های مجرب ما در محل شما کار تعمیرات یخچال های فریزر و ساید بای ساید فیلور را بدون نیاز به جابجایی و اعزام به تعمیرگاه انجام خواهند داد.

تعمیر یخچال فریزر فیلور در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر فیلور در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر یخچال فریزر فیلور در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر یخچال فریزر فیلور در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر فیلور در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر یخچال فریزر فیلور در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر یخچال فریزر فیلور در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر یخچال فریزر فیلور در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما