• 26115356 - 33338548 - 33340217
 • suport@tamir-service.com
 • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر یخچال فریزر پروفایل (profile)

ویژگی تعمیرگاه پروفایل

 

 • ویژگی‌های تعمیرگاه یخچال پروفایل توسط خدمات بهینه آن تعیین شده‌اند و به صورت کلی در تعمیرگاه رسمی آشکار می‌شوند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های برجسته تعمیرگاه، می تواند ضمانت استفاده از قطعات اورجینال یخچال پروفایل و نحوه قیمت‌گذاری مصوب خدمات تعمیرات باشد. به این صورت که اگر قطعه‌ای از دستگاه معیوب شود، قطعه اصلی کارخانه سازنده جایگزین آن می‌شود و در نهایت تعمیرگاه جهت اطمینان خاطر، ضمانت اصالت کالا را به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین با این ویژگی، از خراب شدن مجدد قطعات یخچال جلوگیری می‌شود.
 • ویژگی قیمت‌گذاری طبق نرخنامه اتحادیه، می‌تواند از پرداخت هزینه بالای تعمیر یخچال پروفایل برای مشتریان به را حتی جلوگیری کند و بی‌شک مشتریان دائم، علاوه بر قیمت‌های مصوب از تخفیف قیمت کمتر هم بهره‌مند می‌شوند. در صورت استفاده از تعمیرگاه مجاز حتما این موضوع را در نظر بگیرید.
 • ارائه خدمات در 24 ساعت شبانه‌روز، ویژگی است که به صورت نامحدود در مرکز انجام می‌شود. در هنگام بروز مشکلات خرابی دستگاه در ساعات پایانی شب، می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید. در صورت دریافت تماس مشتری با مجموعه، تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیرات یخچال و ساید بای ساید در مکان مورد نظر مشتری حاضر شده و در سریعترین زمان دستگاه معیوب را به صورت تخصصی عیب‌یابی می‌کنند.
 • تعمیر یخچال پروفایل در منزل، اداره یا شرکت مشتری از ویژگی‌های نامحدود تعمیرگاه است که هیچ محدودیت مکانی برای تعمیرات یخچال ندارد.
 • ویژگی تعمیرات یخچال پروفایل در کمترین زمان، از اهداف اصلی تعمیرگاه رسمی به شمار می‌رود.
 • استفاده از تعمیرکاران با تجربه و حرفه‌ای در زمان عیب‌یابی دستگاه، به عنوان یک ویژگی تخصصی مجموعه محسوب می‌شود.
 • تمام ویژگی‌ها و خدمات تعمیرگاه مجاز پروفایل در هنگام تعمیر یخچال پروفایل، توسط مرکز ضمانت می‌شوند در حالی که ضمانت خدمات تعمیراتی مرکز مجاز از ویژگی‌های اساسی جهت حسن اعتماد مراجعه‌کنندگان  محسوب می‌شود.
 

خدمات تعمیرگاه یخچال پروفایل

 

خدمات تعمیرگاه یخچال پروفایل در مدرن تکنیک از دو قانون اصلی پیروی می‌کند. قوانین مرکز شامل تعمیر یخچال پروفایل در کمترین زمان ممکن و رضایتمندی و مشتری‌مداری می‌باشد که با سابقه 50 ساله تعمیرگاه در بین مشتریان دائم، همچنان برقرار است.  خدمات تعمیرگاه بر مبنای این قوانین بر دو اصل استوار است. استفاده از تعمیرکاران متخصص و با سابقه به عنوان اصل اول مرکز و همچنین خدمات تعویض قطعات معیوب دستگاه با قطعات اصلی در تعمیر یخچال پروفایل، دومین اصل تعمیرگاه مجاز محسوب می‌شود که به صورت کامل در متن پایین به آنها اشاره شده است.

تعمیر یخچال پروفایل سریع با تعمیرکار متخصص

استفاده از تعمیرکاران با تجربه در سیستم کاری تعمیرگاه رسمی به عنوان عامل اصلی تعمیرات تخصصی یخچال شناخته می‌شود. بنابراین با راه‌اندازی انواع پروسه‌های عملی و تقویتی در زمینه تعمیر یخچال پروفایل، یک بستر آموزشی برای نیروهای تعمیرکاران خود ایجاد می‌کند. در این بستر به صورت شبانه‌روزی تکرار و تمرین شناخت قطعات اصلی یخچال و همچنین بررسی انواع مشکلات احتمالی صورت می‌گیرد. در نهایت عیب‌یابی تخصصی دستگاه به آسانی و با سرعت بالایی انجام می‌شود.

استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر یخچال پروفایل

تعویض قطعات معیوب دستگاه با قطعات اصلی، خدمتی است که اجرای آن در زمان تعمیر یخچال الزامی است.  شرکت سازنده دستگاه طبق قرارداد منعقد شده، نمایندگی تعمیر پروفایل خود را در ایران قرار داده و به صورت مداوم تمام قطعات اصلی دستگاه را برای آن ارسال می‌کند. بنابراین تعمیرکاران مجموعه در صورت لزوم تعویض قطعات آسیب دیده از نمونه اصلی کارخانه تولیدی، با ضمانت‌نامه مدت دار استفاده می‌کنند.

ارائه خدمات تعمیرگاه مجاز، بدون محدودیت زمانی و مکانی به صورت شبانه‌روزی و با ضمانت‌نامه به مشتریان مرکز ارائه می‌شود. با ایجاد این امر اطمینان خاطر و اعتماد مراجعه‌کنندگان فراهم می‌گردد.

 

 

راهنما مراقبت و جلوگیری از تعمیر یخچال پروفایل

 

با رعایت نکات اصلی مراقبت از یخچال می‌توانید پروسه خرابی قطعات را به تأخیر انداخته و به افزایش طول عمر دستگاه کمک کنید، در نتیجه با رعایت چند عمل ساده و در عین حال بسیار مفید زیر می‌توانید حتی‌المقدور دچار فرآیند تعمیر یخچال پروفایل نشوید:

 • عدم نصب یخچال در مجاورت وسایل گرمایشی نظیر اجاق گاز، فرگاز و آبگرمکن
 • حفظ فاصله 25 سانتی‌متری از پشت و فاصله 5 سانتی‌متری از کنار دستگاه
 • قرار دادن یخچال با فاصله استاندارد از سطح زمین جهت گردش جریان هوا
 • تمیرکاری هفتگی عایق لاستیکی دور درب دستگاه برای افزایش طول عمر آن
 • تنظیم دمای استاندارد یخچال در تابستان از 2 تا 4 درجه و در زمستان از 1 تا 2درجه

رعایت کردن این نکات به شما در جلو گیری از تعمیر یخچال پروفایل کمک میکند.

 

 

یخچال پروفایل ساخت کجاست؟

 

یخچال پروفایل یکی از محصولات مطرح شرکت پروفایل در کشور آمریکا است. با بررسی پیشینه موفق و سابقه بالا تولید یخچال و ساید بای ساید در شرکت سازنده، می‌توان به کیفیت بالای محصول پی‌برد. و این نکته را باید توجه داشته باشید که تعمیر یخچال پروفایل در ایران بسیار دشوار است و کار هر تعمیرکاری نیست فروش در سطح جهان به ویژه ایران، محکم‌ترین دلیل رضایت مصرف‌کنندگان از دستگاه تولیدی است.

کارخانه با توجه به شناسایی نیاز مصرف‌کنندگان در یخچال تولیدی، از امکانات پیشرفته زیر استفاده کرده است:

امکانات یخچال پروفایل

 • سیستم داخلی با امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری خاص
 •  طراحی منحصربه فرد بدنه خارجی، جهت زیبایی ظاهری و گنجایش بیشتر
 •  فناوری هوشمند صوتی و شنیداری برای آماده‌سازی نوشیدنی‌های سرد و گرم
 • سنسور دما با قابلیت حسگر و قابل تنظیم با دما خارجی
 • فن سرامیکی جهت کارایی بیشتر موتور یخچال و ساید بای ساید
 • قابلیت اتصال به انواع شبکه‌های وای‌فای

با توجه به تمام امکانات بی‌شمار، در صورت استفاده نادرست از دستگاه ممکن است با انواع ارور یخچال پروفایل روبرو شوید. بنابراین مراجعه به تعمیرگاه یخچال پروفایل جهت بررسی تخصصی ضروری است.

 

 

قطعات اصلی برای تعمیر یخچال

 

قطعات اصلی در تعمیر یخچال پروفایل در تمام مدل‌های مطرح بازار، از یک دسته پیروی می‌کنند که شامل موارد زیر هستند:

 • کمپرسور یا موتور به عنوان قلب دستگاه 
 • فن کندانسور و ترمودیسک اصلی در تعمیر یخچال پروفایل بسیار اهمیت دارد
 • سوئیچ و نوار داخلی درب یخچال
 • انواع فیلتر آب و فیلتر هوا و فیلتر خشک کن
 • فن اواپراتور و رله استارت
 • اورلود و هیتر المنت
 

تعمیر یخچال پروفایل با قطعات اصل

 

قطعات اصلی یخچال پروفایل از یک سیستم هوش مصنوعی استفاده می‌کنند که مسؤلیت برقراری رابطه بین اجزاء تشکیل دهنده دستگاه را بر عهده دارد. در صورت معیوب شدن این قطعات، دو شرط ضروری برای استفاده بهینه مجدد از دستگاه، باید در تعمیر یخچال پروفایل رعایت شوند. شرط اول اینکه حتما به تعمیرگاه مجاز یخچال پروفایل مراجعه کنید و شرط دوم اینکه حتما در صورت تعویض قطعات معیوب، از قطعات اصلی و اورجینال یخچال پروفایل استفاده کنید. رعایت کردن این شرط‌ها سرانجام طول عمر دستگاه را مشخص می‌کند و در صورت برقرارشدن آنها، طول عمر دستگاه افزایش پیدا کرده و مانند روز اول به فعالیت خود ادامه می دهد. در صورت برقرار نشدن، سایر اجزاء دستگاه دچار اختلال و خرابی می‌شوند و درنتیجه کارایی هوش مصنوعی یخچال را پایین می‌آورند که با بروز چنین مشکلی، از عمر مفید یخچال پروفایل کم می‌شود.

تعمیرکاران با تجربه تعمیر یخچال پروفایل ، دریک پروسه مداوم شناخت و بررسی قطعات اورجینال و اصلی یخچال، از تیم آموزشی فنی مرکز بهره می‌برند تا علاوه بر یادگیری تعمیرات تخصصی یخچال، از تعویض بی مورد قطعات اصلی جلوگیری کنند. توجه به این نکته بسیار مهم است که تخصص تعمیرکاران می‌تواند در تشخیص صحیح خطا و خرابی مؤثر باشد. با این تخصص، می توانند عیب‌یابی دستگاه را بدون تعویض قطعات به درستی انجام دهند. تکنسین‌های تعمیرگاه رسمی به صورت یک قاعده کلی این فرآیند را طی کرده و در زمان برخورد با مشکلات خرابی یخچال، به خوبی از آن استفاده می‌کنند.

 

 

تعمیرگاه رسمی یخچال پروفایل

 

از آنجا که یخچال به عنوان یک وسیله ضروری و پر استفاده در آشپزخانه به شمار می‌رود، خرید برند خارجی آن به دلیل امکانات رفاهی زیاد و تمایل مصرف‌کنندگان بسیار رایج شده است. یخچال و ساید بای ساید پروفایل آمریکایی نیز از دسته پرفروش برندهای خارجی در بین خانواده‌های ایرانی می‌باشد که امکان بروز مشکلات خطا و خرابی به دلیل عدم شناخت کافی و استفاده نادرست از آن وجود دارد. بنابراین تعمیرگاه‌های زیادی جهت تعمیر یخچال پروفایل رفع مشکلات احتمالی به این بازار وارد شده اند، مراکزی که در کنار نام خود کلمه رسمی را ندارند در حالی که باید رسمی بودن تعمیرگاه یخچال برای مصرف‌کنندگان بسیار مهم باشد.

تعمیرگاه رسمی یخچال پروفایل در هنگام ارائه خدمات به مشتریان از تخصص فنی تکنسین‌ها اطمینان کامل دارد تا بتواند  تعمیر یخچال پروفایل را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد. پس از خرید یخچال در صورت مطالعه نکردن دفترچه راهنمای فارسی یخچال پروفایل نمی‌توانید به درستی از این سیستم تمام هوشمند استفاده کنید، در نتیجه دستگاه دچار انواع خطا و خرابی در سیستم  می‌شود. در صورت برخورد با این مشکل می‌توانید با کارشناسان فنی تعمیرگاه رسمی تماس بگیرید و درخواست اعزام تکنسین تعمیر یخچال پروفایل را ثبت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان به مقصد مورد نظر شما مراجعه کنند. طبق رسمی بودن تعمیرگاه در پایان عیب‌یابی یخچال، هزینه مصوب اتحادیه از مشتری دریافت می‌شود و ضمانت تعمیرات تخصصی تعمیرکار به مشتری تعلق می‌گیرد. در پی همکاری دو طرفه تعمیرگاه و مرکز، تنها هدف ارائه خدمات تعمیراتی فنی و تخصصی جهت رفع سریع مشکلات مشتریان است تا در نهایت به هدف و شعار اصلی یعنی رضایت مشتری و مشتری‌مداری ختم شود. تعمیرگاه مجاز به دلیل داشتن تعهد با نهادهای قانونی داخلی، موظّف است از تعمیرکاران متخصص و تحصیل‌کرده در امر تعمیرات یخچال پروفایل استفاده کند.  

تعمیر یخچال فریزر پروفایل در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر پروفایل در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر یخچال فریزر پروفایل در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر یخچال فریزر پروفایل در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر پروفایل در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر یخچال فریزر پروفایل در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر یخچال فریزر پروفایل در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر یخچال فریزر پروفایل در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما