• 26115356 - 33338548 - 33340217
 • suport@tamir-service.com
 • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ساید بای ساید پروفایل (profile)

تعمیرساید بای ساید پروفایل یکی از انواع شرکت‌های تعمیراتی است که با مدیریت بالا توانسته است بیشتر مشکلات لوازم برقی مرتبط با تعمیرات را حل و فصل نماید.

دنیای امروز و زندگی انسان‌ها توامان با انواع وسایل برقی خانگی است که هر یک بخشی از نیازهای ما را تامین می‌کنند و برخی از آن‌ها نیاز هر روزه و هر ساعت ما هستند که بدون هر یک زندگی سخت و طاقت‌فرسا می‌شود. مثلا یخچال، تلویزیون، غذاساز، قهوه ساز و چندین نوع وسیله دیگر که اگر با مشکلات سوختن و از کار افتادگی مواجه شوند، با یک بی‌نظمی رو به رو خواهیم شد که کل زندگی ما را زیر سوال می‌برند.

اما هر وسیله برقی ممکن است با یک نوع مشکل مواجه شود که نیاز به تعمیر داشته باشد و نمی‌توانیم، تضمین کنیم که وسایل همیشه سالم خواهند ماند. به جای آن باید در فکر پیدا کردن یک شرکت معتبر باشیم تا بتوانیم در یک چنین مواقعی تعمیر لوازم خانگی و مورد نیاز خود را به دست آنان بسپاریم.

در این میان برخی از وسایل برقی جدید که از برند معروف هستند، مثل ساید بای ساید در دو دهه اخیر بیش از سایر لوازم برقی مورد خریداری واقع شده‌اند و اما به موازات این همه امکاناتی که دارد و مصرف کنندگان از این برند کاملا راضی بوده‌اند، در صورتی که با خرابی مواجه شوند و تعمیر ساید بای ساید نیاز داشته باشند، تعمیرگاه‌های تخصصی در این زمینه بسیار کم هستند و گاهی در برخی مواقع به دلیل عدم وجود تعمیرگاه لازم برای تعمیرات ساید بای ساید پروفایل کاربران با مشکلات متعددی مواجه می‌شوند.

در این مقاله تعمیر ساید بای ساید پروفایل را به عنوان یک شرکت معتبر جهت تعمیر انواع لوازم خانگی بیشتر معرفی می‌کنیم که می‌تواند، برای کسی که به دنبال یک تعمیرگاه معتبر می‌گردد، مفید باشد.

خدمات تعمیر ساید بای ساید پروفایل در محل

یکی از خدمات تعمیر ساید بای ساید پروفایل این است که برای تعمیر همه نوع وسایل برقی تعمیرات در محل دارد. در بسیاری از مواقع مشکلاتی وجود دارد که  برای انتقال وسیله برقی به تعمیرگاه موانعی بر سر راه است.

مشکلاتی از این قبیل که عیب و ایراد وسیله مورد نظر به گونه‌ای است که نمی‌توان آن را به تعمیرگاه انتقال داد، چرا که ممکن است جا به جای موجب صدمه بیشتری به وسیله شود.

یا در برخی از مواقع به دلیل شرایط معماری خانه امکان حمل و انتقال وسیله غیر ممکن است و از طرفی هم نیاز به تعمیر ضروری دارد. اینجاست که تعمیرات ساید بای ساید پروفایل تمهیدات ویژه دارد و تعمیر وسایل در محل مورد نظر را برای کاربر فراهم می‌کند. این موضوع برای هر کاربری بسیار حائز اهمیت است و گاهی به دلیل عدم وجود این نوع امکانات وسیله برقی با مشکلات بیشتری در اثر جا به جایی یا عدم تعمیر مواجه می‌شود.

بنابراین در صورت مشکل برای تعمیر وسیله برقی می‌توانید با تعمیر ساید بای ساید پروفایل تماس حاصل فرمایید تا  تعمیرکار مورد نیاز را به محل اعزام کند و کاربر در عرض چند ساعت وسیله خود را با تعمیر استاندارد تحویل بگیرد.

این نوع تعمیر مزایای بسیار زیادی را به همراه دارد، اول اینکه استرس و نگرانی کاربر از بین می‌رود، دوم اینکه مشتری از نزدیک بر فعالیت تعمیرکار ناظر و حاضر خواهد بود و مطمئن خواهد شد که وسیله مورد نظر به با کیفیت و تلاش لازم تعمیر شده است و اگر نیاز به تعویض قطعه باشد، با نظارت حضوری مشتری این امر اتفاق خواهد افتاد.

سوالات رایج در زمان  خرابی تعمیر ساید بای ساید پروفایل

در مورد تعمیرات ساید بای ساید پروفایل سوالات زیادی وجود دارد، مثلا بیشتر سوالات اساسی و پرتکرار اکثر مصرف کنندگان یخچال ساید بای ساید به شرح زیر هستند:

 چرا یخسازی ساید بای ساید دچار مشکل شده است و یخ لازم را نمی‌سازد؟

این سوال دلایل متعدی مبنی بر خراب بودن یخساز می‌تواند باشد،شکسته شدن قالب یخسازی می‌تواند باشد و یا ممکن است شیر ورودی در اثر فراموشی بسته شده باشد، به هر حال این سوالات از تعمیرات ساید بای ساید پروفایل می‌تواند شما را از بلاتکلیفی و سوالات زیادی که در ذهن شما شکل گرفته است،بیرون آورد.

یا مثلا چرا از آبریز ساید بای ساید ذره‌ای آب خارج نمی‌شود؟

این موضوع می‌تواند به فیلتر تصفیه آب مرتبط باشد که دلیل بر مسدود بودنش می‌باشد و شیر برقی یخچال دچار مشکلات متعددی شده باشد.

چرا دمای یخچال بیش از اندازه پایین آمده است و اکثر مواد غذایی داخل یخچال منجمد شده‌اند؟

 این سوال جز پر تکرار‌ترین سوالات از تعمیر ساید بای ساید پروفایل است که دلیل آن می‌تواند از خرابی ترموستات باشد یا امکان دارد سنسور مخصوص درگیر عیب و ایرادی شده باشد که دمای یخچال از حالت استاندارد خارج شده است و اکثر مواد غذایی موجود در یخچال دچار انجماد شده‌اند.

میزان کارایی موتور یخچال کاهش پیدا کرده است و سرمای یخچال در حد استاندارد نیست؟ دلیلیش چه چیزی می‌تواند باشد؟

این سوال هم جز سوالاتی است که با ترموستات یخچال مرتبط است که امکان دارد تنظیمات مربوطه از ترموستات اشتباه صورت گرفته باشد. 

آیا تعمیر ساید بای ساید پروفایل ارزشی دارد؟

به طور قطع تعمیر ساید بای ساید پروفایل از یک تیم کاربلد و ماهرانه تشکیل شده است که به کمک تعمیرکاران دوره دیده می‌تواند، انواع وسایل برقی مدرن امروزی را حتی با بدترین مشکلات تعمیر، از آن‌ها وسایلی نو و قابل استفاده حاصل کند که  در ارتباط با این موضوع بسیاری از کاربران می‌توانند با خیال آسوده تعمیرات مربوطه را به این شرکت بزرگ ارائه دهند و مطمئن باشند که وسیله مورد نظر چه از نوع جدید باشد و چه از نوع قدیمی در هر صورت قابل عیب یابی خواهد بود و تعمیرکار با ارائه نظر قطعی مشتری را اطمینان می‌دهد که آیا وسیله برقی درست خواهد شد یا نه؟

 بسیاری از تعمیرکاران با گذراندن دوره‌های تخصصی مرتبط به تعمیرات ساید بای ساید پروفایل قادر هستند ابتدا با عیب یابی موثر تشخیص دهند که مشکل اصلی کجاست و حتی چگونه  این اتفاق برای وسیله افتاده است، سپس با بررسی درست نحوه تعمیر را به کاربر اعلام می‌کنند.

در برخی از موارد ممکن است یکی از قطعات مورد نیاز وسیله سوخته باشد و حتی با تعمیر هم نتوان آن را مورد استفاده مجدد قرار داد. بنابراین نیاز به تعویض قطعه مورد نظر می‌باشد که تعمیر ساید اند ساید پروفایل از قطعات اصل و اورجینال برای تعمیر استفاده می‌کند و با قراردادهایی که با شرکت‌های مربوطه دارد می‌تواند اجناس و قطعات ارجینال را تهیه کند و در دستگاه به طرز صحیح جای‌گذاری کند.

از این بایت کاربر نگرانی نخواهد داشت چرا که اگر نیاز به تعویض قطعات باشد، حتما مشتری را در جریان می‌گذارد تا اگر رضایت داد، قطعه مورد نظر مورد تعویض واقع شود.

خدمات تعمیر ساید بای ساید پروفایل شامل چه مواردی می‌باشد.

شركت پروفایل یک شرکت تعمیراتی بسیار بزرگ است که از وسایل برقی و خانگی بسیار زیادی را جهت تعمیر حمایت می‌کند که می‌توان از این وسایل به موراد زیر اشاره کرد:

 • یخچال فریزر
 • ساید بای ساید
 • ماشین لباسشویی
 • جاروبرقی
 • کولر
 • ماشین ظرفشویی
 • قهوه ساز
 • غذا ساز
 • و غیره..

همان طور که در طول مقاله هم گفته شد؛ تعمیر ساید بای ساید پروفایل از متخصصین متعدد و متبحر برخوردار است که همگی آن‌ها دوره‌های  تخصصی تعمیرات وسایل برقی را طی کرده‌اند و با تجربه بسیار زیاد می‌توانند بسیاری از مشکلات لوازم برقی را برطرف کنند، بدون آنکه دست به قطعات اصلی بزنند و با تعمیرات اشتباه کارکرد اصلی وسیله را زیر سوال ببرند.

تعمیر ساید بای ساید پروفایل در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید پروفایل در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر ساید بای ساید پروفایل در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر ساید بای ساید پروفایل در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید پروفایل در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر ساید بای ساید پروفایل در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر ساید بای ساید پروفایل در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر ساید بای ساید پروفایل در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما