• 26115356 - 33338548 - 33340217
 • suport@tamir-service.com
 • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیرات لوازم خانگی در رباط کریم

تعمیر لوازم خانگی در رباط کریم برای هر نوع وسیله خانگی یک متخصص ویژه در نظر دارد تا مشتریان دچار مشکلات متعدد نشوند. بسیاری از مشتریان برای تعمیر وسایل برقی خود مردد هستند که به کجا و نزد چه تعمیرکاری مراجعه کنند و مطمئن باشند که مشکل آن‌ها برطرف می‌شود. البته با توجه به اینکه تعداد وسایل برقی در منزل بالا رفته است و تمامی کارهای روزانه ما به کمک این لوازم انجام می‌شود؛ در صورت بروز مشکل نیاز به یک تعمیرکار حرفه‌ای ضروری است.

 از طرفی تعمیرگاه‌های زیادی هستند که بدون قبول کردن هیچگونه مسئولیتی اقدام به تعمیر وسایل برقی می‌کنند. اما در برخی از موارد بدون احترام به وقت مشتری در روز تحویل وسیله با ابراز تاسف وسیله تعمیر نشده را به دست مشتری می‌دهند و این وسط مشتری نمی‌داند که این وسیله بالاخره درست شدنی هست یا نه؟

 اینجاست که باید به دنبال یک تعمیرگاه لوازم خانگی در رباط کریم باشیم که به درستی و در اسرع وقت بتواند مشکلات ما را حل کند.

اگر شما هم مشکلاتی از قبیل خرابی وسایل برقی را دارید، این مقاله را تا انتها بخوانید تا شما را راهنمایی کند که به کدام تعمیرگاه اعتماد کنید و وسیله برقی خود را به دست چه کسانی بسپارید.

تعمیر لوازم خانگی در رباط کریم

همان طور که در ابتدای مقاله هم گفته شد، زندگی انسان عصر کنونی با وسایل برقی احاطه شده است و گریز از آن‌ها میسر نیست. این وسایل زندگی را برای ما تا حد امکان راحت و آسوده کرده‌اند. اما به هر حال هر کدام عمر و زمان مصرفی دارند که اگر نسبت به هر یک سهل انگارانه رفتار کنیم ممکن است دچار خرابی و فرسودگی شوند. با مواجه شدن با این مشکلات به دنبال یک تعمیرکار خوب می‌گردیم که بتواند وسیله را تعمیر کند، بدون آنکه دخل و تصرفی در دستگاه ایجاد کند.

اولین نکته‌ای که به ذهن مشتریان می‌رسد، اعتماد است. و سپس ماهر بودن تعمیرکار که بتواند مشکل آن‌ها را برطرف کند.  تعمیر لوازم خانگی در رباط کریم این شرایط را فراهم آورده است تا بتوانیم وسیله برقی خود را به دست بهترین تعمیرگاه و تعمیرکاران بسپاریم و با یک نظم مشخص و آگاهی درست مشتری را از تعمیر وسیله خود مطمئن کند.

اما هر تعمیرگاهی برای جلب رضایت مشتری نیاز دارد که یک سری خدمات ویژه را در اختیار او قرار دهد. برخی از خدمات مهم و ویژه در تعمیر لوازم خانگی در رباط کریم به شرح ذیل هستند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

تعمیر لوازم خانگی در منازل رباط کریم

از مهم‌ترین خدمات مهم یک تعمیرگاه این است که بتواند نیروی متخصص خود را به منزل مشتری بفرستد. در بیشتر مواقع به دلیل وزن سنگین وسایل مثل یخچال و یا ماشین لباسشویی و سایر وسایل اینچنینی مشتری از آوردن وسیله معذور است و یا به دلیل فضای خانه امکان انتقال و جا به جایی میسر نیست. پس وجود یک متخصص در منزل یک اولویت در انتخاب تعمیرگاه مورد نظر است.

تعمیر لوازم خانگی در رباط کریم این شرایط را فراهم آورده است که اگر مشتری نتواند وسیله خود را حضوری به تعمیرگاه برساند، متخصص تعمیرات را به منزل مشتری بفرستد و همان جا زیر نظر او کار تعمیر یخچال را انجام دهد.

خدمات ویژه نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در رباط کریم

تعمیر لوازم خانگی در رباط کریم خدمات ویژه‌ای را برای مشتری در نظر گرفته است که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

نیروی متخصص و ماهر

قبل از اینکه وسیله خود را دست هر تعمیرکاری بسپارید، باید مطمئن باشید که این وسیله دچار یک خرابی جزیی شده است و یا نه درگیر مشکلات کلی‌تر شده که نیز به زمان و هزینه بیشتری دارد.

اگر تعمیرکار متخصص نباشد، این اطمینان  و اطلاعات لازم را نمی‌تواند به شما بدهد. بنابراین شما با سر در گمی مواجه خواهید شد.

پس متخصص مورد نظر باید با وسیله تعمیری آشنایی کامل داشته باشد و با یک بررسی محتاطانه به مشتری اعلام کند، عیب و ایراد وسیله چیست و از کجا و به چه دلیل نشات می‌گیرد و اکنون امکان درست شدن هست یا نه؟ اگر امکان درست شدن هست پس به چه صورت تعمیر صورت می‌گیرد و در چه مدت زمانی وسیله به دست مشتری خواهد رسید.

 برخی اوقات برای تعمیر لوازم خانگی به متخصص نیاز دارد که قطعه‌ای را تعویض کند و این موضوع باید به مشتری گفته شود تا در جریان باشد تا اگر تمایل داشت آن را تعمیر کند.

این موضوع در تعمیرگاه لوازم خانگی در رباط کریم رعایت می‌شود و متخصص مشتری را از همه جنبه‌های مورد نظر مطلع می‌کند.

هزینه منصفانه

با توجه به شرایط اقتصادی کنونی بیشتر مشتریان به دنبال تعمیرگاهی هستند که هزینه را به صورت منصفانه برآورد کند. در برخی از تعمیرگاه‌ها به دلیل ناآگاهی مشتری هزینه‌‌های هنگفت دریافت می‌کنند که برخی از آن‌ها عادلانه نیست و حتی مشتری آنگونه که باید از دستگاه برقی خود نتیجه‌ای حاصل نمی‌کند. در تعمیر لوازم خانگی در رباط کریم این موضوع مورد اهمیت است و از مشتری آن مقدار هزینه‌ای که زمان گذاشته شده دریافت می‌کند.

البته با ارائه لیستی از خدمات انجام شده مشتری را در جریان کیفیت کار و هزینه مورد نظر قرار می‌دهد.

تعمیر در مدت زمان اندک

تعمیرگاه لوازم خانگی در رباط کریم بعد از بررسی وسیله برقی و پیدا کردن مشکل اصلی زمان مورد نظر برای تعمیر وسیله را به مشتری ابلاغ می‌کند تا مشتری بتواند با مدیریت زمان در فاصله‌ای که وسیله برقی نیست نیازهای خود را به نحوی برطرف کند.

 برخی از وسایل مثل یخچال، تلویزیون، غذاساز یا حتی چای ساز و قهوه ساز به دلیل برطرف کرن بیشتر نیازهای روزانه بهتر است در مدت زمان اندک تعمیر شوند که این موضوع برای تعمیرگاه رباط کریم آشکار است و با ارائه وسیله به بهترین نیاز مشتری را در اندک زمانی برطرف می‌کند.

عدم محدودیت در پذیرش برندی خاص

تعمیر لوازم خانگی در رباط کریم هیچ گونه محدودیتی در زمینه پذیرش انواع و اقسام برندهای برقی ندارد. در بازار کنونی وسایل برقی زیادی هستند که برخی از آن‌ها مدل‌های جدید هستند و برخی دیگر از مدل‌های قدیمی می‌باشند. همین انعطاف در پذیرش انواع لوازم موجب شده تعمیرگاه لوازم خانگی در رباط کریم مزیتی دیگری داشته باشد که برای مشتری بسیار حائز اهمیت است.

عیب یابی ارزان قیمت لوازم خانگی در رباط کریم

قبل از هر اقدامی باید وسیله برقی از کار افتاده مورد بررسی فنی قرار بگیرد تا مشتری بداند عیب و ایراد کار از کجاست و برای تعمیر آن چه مقدار هزینه مورد نیاز است.

برای همین منظور در تعمیرگاه لوازم خانگی در رباط کریم متخصص فنی وسیله را با احتیاط کامل بررسی می‌کند و با چند تست مربوط به مشتری نوع ایراد و خرابی مورد نظر را اعلام می‌کند. مشخص کردن عیب یابی وسیله هزینه زیادی را در بر ندارد و با یک مراجعه مشتری می‌تواند تصمیم بگیرد که وسیله را تعمیر کند یا نه.

تعمیر انواع لوازم خانگی در رباط کریم

این مهم است که یک تعمیرگاه چه نوع وسایل برقی را تعمیر می‌کند. بسیاری از تعمیرگاه‌ها به دلیل عدم داشتن نیروی متخصص ماهر تنها یک سری از وسایل خانگی مثل یخچال، ماشین لباسشویی و یا نهایتا تلویزیون را تعمیر می‌کنند. اما امروزه تنوع زیادی در اینگونه وسایل وجود دارد. برخی از این وسایل عبارتند از :

 • جارو برقی
 • غذاساز
 • سینما خانگی
 • قهوه ساز
 • چای ساز
 • مخلوط کن
 • اتو
 • سشوار
 • یخچال
 • ماشین لباسشویی
 • وسایل سرمایشی و گرمایشی
 • انواع لوازم صوتی و تصویری

این همه وسیله که تنها بخشی از آن نامبرده شد، نیاز به یک متخصص ماهر دارد تا با یک تعمیر درست مواجه شویم و بعد از مدتی با از کار افتادگی وسیله رو به رو نشویم.

همه این وسایل در تعمیرگاه لوازم خانگی در رباط کریم مورد پذیرش و تعمیر هستند.

 

تعمیرات لوازم خانگی در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیرات لوازم خانگی در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیرات لوازم خانگی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیرات لوازم خانگی در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیرات لوازم خانگی در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیرات لوازم خانگی در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیرات لوازم خانگی در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما