• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر مایکروویو ﺷﺎرپ (sharp)

تعمیر با قطعات اصل شارپ

تعمیر ماکروفر شارپ در مرکز معتبر با تضمین استفاده از قطعات اورجینال همراه است.در وسیله ای که با مشکل روبرو شده و نیاز به تعویض قطعه دارد، باید از قطعات اورجینال استفاده شود، چرا که استفاده از قطعات تقلبی می تواند ضرر های جبران ناپذیری را به دستگاه وارد کند.

 شاید بعضی افراد ترجیه دهند که به خاطر کمبود وقت و یا مواردی از این دست به تعمیر گاه های نزدیک و غیر معتبر مراجعه کنند، حتما این افراد نمی دانند که هیچ تضمینی برای استفاده از قطعات اصلی به آن ها داده نمی شود و خود مشتری نیز نمی تواند قطعه تقلبی را از اصلی تشخیص دهد.

 یک قطعه تقلبی علاوه بر این که بعث تعمیر مایکروویو شارپ به درستی نمی شود، بلکه به جهت این که از متریال مناسبی ساخته نشده و یا با ساختار دستگاه همخوانی ندارد، می تواند باقی قطعات سالم دستگاه را نیز با مشکل روبرو کند. پس بهتر است که برای تعمیر مایکروفر شارپ آدرس تعمیرگاه معتبر را از تعمیرگاه های مربوطه گرفته و وسیله خود را با خیال راحت به آن ها بسپاریم.

در دوره ای که لوازم خانگی قیمت نسبتا بالایی دارند، خرید یک وسیله جدید هزینه ی زیادی را برای افراد در پی خواهد داشت، پس مطمئن ترین راه این است که برای تعمیر ماکروفر شارپ با تعمیر گاه معتبر تماس بگیریم. این مراکز در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان مجرب خود را به محل خرابی وسیله می فرستند و فرد مورد نظر در کوتاه ترین زمان ممکن وسیله را عیب یابی کرده و مجددا راه اندازی می کند.

 

تعمیرماکروویو شارپ

تعمیرگاه های معتبر برای تعمیر ماکروفر شارپ خدمات ویژه ای را به مشتریان ارائه می کنندکه شاید در تعمیرگاه های متفرقه به افراد ارائه نشود، در این قسمت برخی از این خدمات را بر می شمریم.

همان طور که در قسمت قبل به تفصیل توضیح دادیم، مهم ترین نکته ای که در تعمیر مایکروویو شارپ به آن توجه می شود استفاده از قطعات اورجینال و ضمانت کردن قطعه ی استفاده شده است.

پس از تماس با تعمیرگاه برای تعمیر وسیله خود نیاز نیست آن را جا به جا کنید و کارشناس مجربی به محل خرابی وسیله اعزام خواهد شد.

تمام هزینه های تعمیر، در صورت دارا بودن کارت گارانتی رایگان است و حتی اگر مدت گارانتی وسیله تمام شده باشد، هزینه های به صورت معقول تعیین خواهند شد.

در مراکز معتبر تعمیر مایکروفر شارپ، کارشناسان آموزش دیده و مجربی مشغول به کارند که به محض دیدن وسیله، عیب آن را متوجه می شوند و در کوتاه ترین زمان ممکن وسیله تعمیر می شود.

 

راهنمای تعمیر ماکروفر شارپ

تا این جا پی بردیم که بهترین مرکز برای تعمیر ماکروفر شارپ، تعمیرگاه معتبر است، اما سوال بعدی این است که چه گونه متوجه شویم که ماکروفر درست کار نمی کند و یا چه علائمی نشانگر ایراد در عملکرد ماکروفر شارپ است؟ در این قسمت برخی از اشکالات معمولی که برای این دستگاه پیش می آید را نام می بریم.

روشن نشدن ماکروفر

یکی از اصلی ترین ایراداتی که ممکن است برای یک ماکروفر پیش بیاید زمانی است که دستگاه روشن نشود. چنین مشکلی معمولا زمانی اتفاق می افتد که جریان برق زیادی از مدار ماکروویو عبور می کند و پس از آن فیوز ورودی می سوزد. برای این که متوجه شویم دلیل روشن نشدن وسیله سوختن فیوز ورودی است یا نه، باید آن را با ابزاری با نام مولتی متر امتحان کنیم، اما توجه داشته باشید که این وسیله با ولتاژ بالا کار می کند و خطرناک است پس بهترین راه کمک گرفتن از کارشناسان مجرب خواهد بود.

یکی از دلایل دیگر سوختن فیوز ورودی می تواند خرابی قطعات دیگر نیز باشد، که در این حالت برای تعمیر مایکروفر شارپ نه تنها فیوز بلکه قطعه ی خراب نیز باید عوض شود.

روشن نشدن لامپ

مشکل بعدی روشن نشدن لامپ ماکروفر است، اگر این اتفاق بیفتد یا لامپ ماکروفر سوخته و یا برد الکتریکی آن دچار ایراد شده است. اگر مشکل از لامپ باشد که یک تعویض ساده کار ما را راه می اندازد، در غیر این صورت مشخص می شود که ولتاژ مورد نیاز به برد الکتریکی نمی رسد و نیاز به تعمیر ماکروفر شارپ است.

گرم نشدن ماکروفر

اگر ماکروفر روشن شود ولی گرم نکند به احتمال زیاد ایراد از دیود است. معمولا وقتی دیود سوخته باشد از ظاهر آن معلوم است. اما اگر علائم ظاهری وجود نداشت، می توان برای تست دیود از آمپر متر و یا یک باتری 9 ولتی استفاده کرد. یکی دیگر از دلایل گرم نشدن اشکال در لامپ مگا ترون است. به جهت ورود جریان زیاد برق حتی پس از کشیدن وسیله از پریز، امکان شوک الکتریکی بالاست پس کمک گرفتن از تعمیرکار مجرب امن ترین راه ممکن است.

نچرخیدن سینی ماکروفر

شکستن کوبل سینی، ایراد در موتور، یا نرسیدن ولتاژ مورد نیاز موتور به آن، از عواملی است که سبب می شود، سینی ماکروفر نچرخد و در چنین حالتی تعمیر مایکروفر شارپ تنها از تعمیرکار متخصص بر می آید.

مواردی که نام بردیم معمول ترین و مهم ترین ایراداتی بود که ممکن است برای یک ماکروفر پیش بیاید، اما موارددیگری نیز مانند: سر و صدای اضافی دستگاه، کار نکردن دکمه ها و نمایشگر، ارور های متفاوت، خاموش شدن ماکروفر در مدت کوتاهی پس از روشن کردن، خرابی صفحه لمسی و …. از دیگر اشکالاتی است که تعمیر ماکروفر شارپ را در اولویت قرار می دهد.

ویژگی های تعمیرگاه ماکروفر شارپ

حالا که متوجه شدیم چه مشکلاتی ممکن است برای یک ماکروفر پیش بیاید و تست این وسیله به جهت ولتاژ بالای برق برای خود کاربران ممکن نیست و حتما باید از تعمیر کار مجرب کمک گرفته شود، متوجه می شویم که خدمات ارائه شده توسط تعمیرگاه ها برای تعمیر ماکروفر شارپ تا چه حد ارزشمند است، به همین جهت در این قسمت بار دیگر ویژگی های مثبت تعمیرگاه ماکروفر شارپ را بر می شمریم تا با خیال راحت برای تعمیر وسیله خود به این مراکز مراجعه نمایید.

  • اعزام کارشناس به محل خرابی ماکروفر
  • عیب یابی دقیق وسیله توسط کارشناسان مجرب
  • تعمیر ماکروفر شارپ در کوتاه ترین زمان ممکن
  • استفاده از قطعات اورجینال
  • ضمانت تمام خدمات انجام شده
  • تعمیر رایگان در صورت داشتن گارانتی

افراد این روز ها پیش از خرید لوازم خانگی، تحقیقات بسیاری انجام می دهند. لزوم انجام این تحقیقات از آن جهت است که در بازار رقابت برند های مختلفی مشغول به فعالیتند و هر یک می کوشند تا با تولید محصول بهتر در صدر جدول رقابت قرار بگیرند.

این رقابت در زمینه های مختلفی جریان دارد، طراحی زیبا، کاربردی بودن محصول، کیفیت بالا و عمر کافی از مواردی است که یک وسیله ی خانگی را در جایگاه بالاتری نسبت به رقبا قرار می دهد.

یکی از برند های خوب و معتبری که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می کند، برند شارپ است. یکی از محصولات پر فروش این برند که این روز ها طرفداران زیادی دارد، ماکروفر شارپ است. 

اما پیش از آن، بد نیست که بدانید این برند در ژاپن متولد شده و برتری برند های ژاپنی بر همگان واضح است. این امر درمورد برند شارپ نیز صادق بوده و زمانی که به موفقیت ها و افتخارات این برند که سر می زنیم، متوجه می شویم، پس از ابر قدرت هایی چون سامسونگ، پاناسونیک، ال جی و سونی، شارپ به عنوان پنجمین تولید کننده ی تلویزیون در جهان شناخته می شود و همچنین بزرگترین تولید کننده ی تجهیزات اداری در مقیاس جهانی نیز هست.

در زبان ژاپنی شارپ به معنای تیز است و تاکوجی هایاکاوا در مبدا تاسیس این شرکت یعنی سال 1912 به این جهت این نام را برای برند خود انتخاب کرد که اولین محصول تولیدی این کمپانی، مداد نوکی بوده است.

بسیار جالب است که این برند ژاپنی تولیدات خود را از یک مداد نوکی شروع کرده و پله های موفقیت را یکی پس از دیگری طی نموده تا به جایگاه کنونی برسد.

تعمیر مایکروویو ﺷﺎرپ در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر مایکروویو ﺷﺎرپ در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر مایکروویو ﺷﺎرپ در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر مایکروویو ﺷﺎرپ در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر مایکروویو ﺷﺎرپ در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر مایکروویو ﺷﺎرپ در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر مایکروویو ﺷﺎرپ در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر مایکروویو ﺷﺎرپ در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما