• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ساید بای ساید

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید در محل

ما به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهران آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز هستیم، ما انواع برندهای یخچال ساید بای ساید مانند سامسونگ، ال جی، جنرال الکتریک، دوو و… را تعمیر می کنیم؛ تعمیر ساید بای ساید در مرکز ما با توجه به داشتن تیمی فنی متخصص و با تجربه در منزل شما و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

تعمیر یخچال ساید بای ساید حتما توسط متخصصین این دستگاه به انجام برسد زیرا ممکن است با انجام خدمات عیب یابی غیر تخصصی صدمات شدیدی به یخچال وارد شود که این امر هزینه های زیادی را به مشتریان وارد میکند.

______________________________

بیشتر بدانید:

تعمیر یخچال فریزر در تهران

شماره نمایندگی یخچال دوو

______________________________

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید

به همین دلیل ما در نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید توانسته ایم تیم هایی با متخصصان ماهر تشکیل دهیم تا خدماتی با کیفیت به شما مشتریان ارائه دهند و برای اطمینان از خدماتی که انجام شده، دستگاه تعمیر شده به مدت 1 سال گارانتی می شود تا مشتریان بتوانند به ما اعتماد کنند.

برای راحتی مشتریان عزیز و سرعت بخشیدن به کارها، مراکز متعددی در تمامی نقاط تهران آماده به کار هستند با اولین تماس شما با نزدیکترین متخصص هماهنگ شده و در کوتاه ترین زمان سرویس و عیب یابی دستگاه شما به اتمام رسیده است.

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید ما با داشتن 30 سال سابقه درخشان، همواره تحت نظر اتحادیه مربوطه فعالیت داشته و تمامی هزینه ها را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان عزیز دریافت میکند. 

تعمیر یخچال ساید بای ساید توسط تکنسین حرفه ای

با توجه به آگاهی ما از نیاز شما به این وسیله و فوریت در درست شدن آن و عدم امکان جابجایی، تمامی تعمیرکاران یخچال‌ فریزر ما تعمیر ساید بای ساید را به‌صورت ۱۰۰% در منزل شما انجام داده و یخچال شما نیاز به هیچ‌گونه جابجایی نخواهد داشت که علاوه بر عیب یابی فوری یخچال در محل، از خدمات سرویس دوره ای یخچال فریزر به صورت ۲۴ ساعته بهره‌مند شوید.

برای پرداخت کم تر هزینه ها متخصصین ما در صورت امکان اقدام به تعمیر قطعات اصلی دستگاه کرده تا در هزینه عیب یابی یخچال هرچه بیشتر صرفه جویی شود.

در صورتی که به تعویض قطعات نیاز داشته باشد از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می شود،تا برای بالا بردن کیفیت تعمیرات از صدمه دیدن به قطعات دیگر یخچال جلوگیری شود.

 

چکاب و سرویس سالانه ساید بای ساید

مانند هر وسیله برقی دیگری ، یخچال های ساید بای ساید نیز پس از گذشت زمان و کار کردن ، ممکن است دچار خرابی های کوچک و بزرگ و یا حتی فرسودگی شوند. برخی از این مشکلات در ابتدای ایجاد خلل بزرگی در کارکرد یخچال ایجاد نکرده و در نتیجه تشخیص داده نمی شوند. اما ممکن است با گذشت زمان و حتی به صورت ناگهانی باعث خرابی و ایجاد مشکل در عمل کرد وسیله برقی به این مهمی شوند.

برای جلوگیری از این موارد و صرف هزینه های بالا ، توصیه می شود وسیله خود را مخصوصا یخچال که می توان گفت مهم ترین قسمت آشپزخانه است ، به صورت مرتب  سرویس کنید. بهترین زمان برای سرویس مخصوصا پس از گذشت چند سال استفاده از وسیله ، به مدت هر 12 ماه یک بار می باشد.

معمولا در چک آب و سرویس سالانه کندانسور شست و شو داده می شود ، موتور به طور کامل بررسی و چکاب می شود. فن ها ، برد الکترونیکی ، سنسور ، المنیت و قطعات مهم  دیگر یخچال همگی بررسی شده و در صورت وجود مشکل  به تعمیر یخچال ساید بای ساید  پرداخته می شود.

لیست برندها در دسته تعمیر ساید بای ساید

تعمیر ساید بای ساید ال جی (LG)
تعمیر ساید بای ساید وایت ھاوس (WhiteHouse)
تعمیر ساید بای ساید پروفایل (profile)
تعمیر ساید بای ساید سامسونگ (samsung)
تعمیر ساید بای ساید فریجیدر (Frigidair)
تعمیر ساید بای ساید وستینگھاوس (westinghouse)
تعمیر ساید بای ساید آدمیرال (admiral)
تعمیر ساید بای ساید ویرپول (whirlpool)
تعمیر ساید بای ساید کنمور (kenmore)
تعمیر ساید بای ساید دوو (daewoo)
تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ (Blomberg)
تعمیر ساید بای ساید زیمنس (Siemens)
تعمیر ساید بای ساید بوش (bosch)
تعمیر ساید بای ساید ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ (General Electric)
تعمیر ساید بای ساید مابه (mabe‏)
تعمیر ساید بای ساید مابه (mabe‏)
تعمیر ساید بای ساید مونوگرام (Monogram)
تماس با ما