• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ساید بای ساید زیمنس (Siemens)

اگر شما هم یک بار قصد خرید لوازم خانگی برقی را داشته اید، حتما شنیده اید که بسیاری معتقدند بهتر است برخی از این  وسایل را استفاده ی زیادی از آن ها می شود، از برند های معروف و شناخته شده خریداری کنید. یکی از این لوازم پر کاربرد یخچال است، یخچال ها امروزه عضو ثابت همه ی خانه ها هستند و در تمام طول شبانه روز نیز روشنند. 

تا این جا متوجه شدیم که بهتر است قبل از خرید یخچال در مورد برند آن کمی تحقیق کنیم، اما شاید این سوال پیش بیاید که از کجا می توان به اعتبار یک برند پی برد؟ برای اطمینان از کیفیت محصولات یک شرکت یکی از بهترین راه ها این است که تاریخچه برند مورد نظر را مطالعه کنیم و نظرات کاربران را در مورد تولیداتش بخوانیم.

برند زیمنس، نام شناخته شده ای در عرصه تولید لوازم خانگی است، و یخچال های ساید بای ساید این شرکت از محصولات محبوبش به شما می آیند.

رد پای برند زیمنس را می توان در حوالی سال 1848 تا 1853 در پروژه ی خطوط تلگراف زمینی از فرانکفورت تا برلین پیدا کرد. زیمنس درطول قدمت 170 ساله اش نقش پر رنگی در فناوری های انقلابی تاریخ و تجاری سازی آن ها داشته است. برای مثال این شرکت آلمانی مجری اولین کابل کشی بین قاره ای بوده است و در سال 1870 از ایرلند تا آمریکای شمالی را با وجود چالش های فراوان کابل کشی کرد، بعد از آن افتخار کابل کشی بین اقیانوسی نیز به این موفقیت ها اضافه شد.

زیمنس در رزومه ی خود، فعالیت در زمینه گسترش لامپ های رشته ای و خطوط تلفن را نیز ثبت کرده و مشخص است که از هیچ کدام از موج های انقلاب تکنولوژی جا نمانده است. امروزه این شرکت آلمانی در 4 شاخه مختلف: زیر ساخت، انرژی، سلامت و صنعت فعالیت می کند، که لوازم خانگی مربوط به لاین صنعت است. این شرکت با توجه به تعداد شعبه های فعال و گستره ی فعالیتش، امروزه به عنوان بزرگترین تولید کننده صنعتی در اروپا شناخته می شود.

بدیهی است که وقتی یخچال خود را از چنین برند اصیل و خوش آوازه ای تهیه می کنید، به این زودی ها نیاز به تعمیر ساید بای ساید پیدا نخواهید کرد.

 

تعمیر ساید بای ساید زیمنس

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که اگر ساید بای ساید زیمنس شما با مشکل رو به رو شد چه باید بکنید، در پاسخ، ابتدا باید بدانید که تعمیر ساید بای ساید هم به اندازه ی خرید آن حائز اهمیت است، اگر شما تعمیر لوازم خانگی گران قیمت خود را به دست تعمیرکارانی بسپارید که شناخت و تجربه ی کافی برای این کار را ندارند، بدیهی است نتیجه ی خوبی در انتظارتان نخواهد بود، به همین خاطر هر گاه که نشانه ای در عملکرد یخچال دیدید که حس کردید نیاز به تعمیر ساید بای ساید زیمنس است، حتما به تعمیرگاه ها و نمایندگی های معتبر مراجعه کنید.

تعمیرگاه معتبر در وهله اول عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید زیمنس را به درستی انجام می دهد و پس از آن امکان استفاده از خدمات ویژه برای تعمیر ساید بای ساید را نیز برای شما فراهم می کند. در واقع خدماتی که از آن صحبت می کنیم، وجه تمایز اصلی مراکز معتبر با تعمیرگاه های متفرقه است.

در این مطلب قصد داریم که به تفصیل در مورد خدمات تعمیر ساید بای ساید سخن بگوییم و بررسی کنیم که چه نشانه هایی خبر از این می دهند که زمان تعمیر ساید بای ساید زیمنس شما فرا رسیده است.

خدمات تعمیر ساید بای ساید زیمنس در محل

یکی از خدمات اصلی که در تعمیرگاه های معتبر برای تعمیر ساید بای ساید به مشتریان ارائه می شود این است که برای بهره بردن از کمک های کارشناسان در این مراکز نیازی به مراجعه حضوری نیست و تنها با یک تماس می توانید درخواست اعزام کارشناس به محل را ثبت کنید.

آمدن تعمیرکار به محل چند مزیت دارد، اول این که در دوره ای که اکثر افراد زمان کافی برای رسیدگی به کارهای خدماتی خود را ندارند، در زمان آن ها صرفه جویی خواهد شد، علاوه بر این حمل کردن لوازم خانگی بزرگی مانند یخچال برای این که آن ها را به تعمیرگاه ببریم، بسیار مشکل است و هزینه های حمل و نقل نیز به هزینه های تعمیر اضافه خواهد شد.

اما مهم ترین دلیل حفظ سلامت لوازم برقی است، شاید شما هم شنیده باشید که بهتر است لوازم خانگی مانند یخچال را تا آن جا که ممکن است، حرکت نداد، دلیل این توصیه آن است که تکان های شدید و ضربه می تواند به سیستم داخلی یخچال صدمه برساند، حال اگر یخچال ایرادی داشته باشد، تکان و ضربه تاثیر مخرب تری بر روی آن دارد و خرابی می تواند چند برابر شود، این موضوع، تعمیر ساید بای ساید را سخت و هزینه بردار خواهد کرد.

در آخر هم زمانی که کارشناس برا عیب یابی به منزل شما می آید، می توانید به راحتی بر تمام مراحل کار او نظارت داشته باشید و از هزینه های عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعه در لحظه اطلاع پیدا کنید.

سوالات رایج در زمان خرابی ساید بای ساید زیمنس

یکی از مسائلی که سبب می شود دستگاه هایی مانند یخچال، عمر طولانی تری داشته باشند این است که کاربران کمی درمورد ویژگی های سای بای ساید خود بدانند و روش استفاده صحیح و مراقبت از آن را بیاموزند.

در این مطلب قصد داریم به برخی از سولات رایج کاربران در مورد خرابی و تعمیر ساید بای ساید زیمنس پاسخ دهیم. 

آیا خوب بسته نشدن درب یخچال می تواند باعث خرابی آن شود؟

زمانی که پلاستیک دور درب یخچال خراب می شود، درب یخچال به درستی بسته نمی شود، بسته نشدن صحیح درب باعث می شود که برودت یخچال از بین رفته و پس از مدتی احساس کنید که خنکی یخچال کم شده است. کمپروسور برای جبران این کمبود سرما پیوسته کا می کند و همین موضوع سبب می شود که کمپرسور و قطعات دیگر بسوزند. پس به محض این که متوجه شدید درب یخچال خوب بسته نمی شود، حتما برای برطرف کردن این مشکل اقدام کنید.

حجم مواد غذایی درون یخچال می تواند بر سلامت ساید بای ساید زیمنس تاثیر بگذارد؟

باید گفت که بله، هر یخچال قادر به خنک کردن حجم مشخصی از مواد غذایی است و زمانی که بیش از ظرفیتش در آن خوراکی می گذارید، نمی تواند برودت کافی را تامین نماید و به موتور و باقی قسمت ها فشاروارد می شود. علاوه بر این ممکن است بسته های بزرگ خوراگی جلوی دریچه های سرما ساز را مسدود کنند.

آیا تعمیر ساید بای ساید زیمنس ارزش دارد؟

در اکثر مواقع پاسخ این سوال آری است، چرا که وقتی در زمان خرید ساید بای ساید، انتخاب می کنید که از یک برند معتبر کالای مورد نظر را تهیه کنید، در واقع قصد دارید از خدمات فروش و پس از فروش آن نیز بهره برید.

برای تعمیر ساید بای ساید، زمانی که کارشناسان متخصص از نمایندگی های معتبر برای عیب یابی می آیند معمولا با تعویض قطعات معیوب و برطرف کردن اشکالات عملکردی، مجددا دستگاه را راه اندازی می کنند، اما اگر دستگاه به علت ضربه های بسیار شدید، تماس با آب و … دچار آسیب دیدگی در موتور شده و امکان تعمیر ساید بای ساید زیمنس کم باشد هم تعمیرکار حرفه ای شما را مطلع می کند.

خدمات تعمیر ساید بای ساید زیمنس شامل چه مواردی می شود؟

تا این جا متوجه شدیم که پس از تماس با نمایندگی های معتبر برای تعمیر ساید بای ساید، تعمیرکاران برای عیب یابی به منزل شما می آیند، یکی از ویژگی های منحصر مراکز معتبر تعمیرات ساید بای ساید زیمنس این است که اعزام کارشناس در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود، برای لوازم خانگی مانند یخچال که زندگی روزمره ما به آن وابسته است، سرعت تعمیر بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

در دوره ای که هزینه های سرویس و تعمیر ساید بای ساید بسیار زیاد است، استفاده از کارت گارانتی ویژگی منحصری است که مراجعه به مراکز معتبر در اختیار مشتریان قرار می دهد، اگر کارت گارانتی خود را چک کنید، متوجه می شوید که تاریخی بر روی آن نوشته شده که در مدت زمان این تاریخ، تمام خدمات سرویس، تعمیر ساید بای ساید زیمنس و تعویض قطعه برای شما به صورت رایگان انجام می شود.

از سوی دیگر در صورتی که قطعات اصلی ساید بای ساید شما خراب شده باشند و یا قطعات مصرفی مانند فیلتر نیاز به تعویض داشته باشند، شرکت های معتبر استفاده از قطعات اورجینال برای دستگاه شما را تضمین می کنند. حتما می دانید که استفاده از قطعه های تقلبی ممکن است باعث شود پس از مدت کوتاهی مجددا نیاز به تعمیر ساید بای ساید باشد و فراتر از آن، این قطعه های تقلبی ممکن به دلیل این که از متریال با کیفیتی ساخته نشده اند و با ساختار دستگاه هم خوانی ندارند، قطعه های سالم را نیز از کار بیاندازند.

کارشناسانی که برای عیب یابی به محل خرابی قطعه می آیند، افرادی آموزش دیده و با تجربه هستند که به خوبی مدل دستگاه شما را می شناسند و برای این امر هر چند وقت یک بار آموزش های لازم به آن ها داده می شود.

در نهایت تمام خدماتی که در تعمیر گاه معتبر برای تعمیرات ساید بای ساید زیمنس انجام می شود، از سوی نمایندگی ضمانت می شود و کاربران به راحتی می توانند مجددا از کارشناسان مربوطه کمک بخواهند.

تعمیر ساید بای ساید زیمنس در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید زیمنس در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر ساید بای ساید زیمنس در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر ساید بای ساید زیمنس در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید زیمنس در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر ساید بای ساید زیمنس در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر ساید بای ساید زیمنس در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر ساید بای ساید زیمنس در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما