• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر یخچال فریزر وستینگھاوس (westinghouse)

تعمیرات یخچال لوازم خانگی وستینگهاوس

در بخش قبلی در مورد ایراداتی که در یخچال‌ها با برند وستینگهاوس ممکن است بوجود آید صحبت کردیم در مورد تعمیر یخچال وستینگ هاوس، توضیحات مختصری را خدمت شما عزیزان ارائه دادیم.

همانطور که می‌دانید و در ابتدای مقاله نیز اشاره کردیم، برند وستینگهاوس یک برند خارجی است. از این رو اگر یخچال‌های این برند دچار خرابی شوند، لازم است که تعمیر یخچال وستینگهاوس توسط افرادی انجام شود که دوره‌های لازم جهت آشنایی کامل با این یخچال‌ها را گذرانده‌اند و با تعمیر و تعویض تمامی قطعات آن آشنایی دارند. بنابراین اگر با مشکلی در یخچال وستینگهاوس خود روبرو شدید، می‌توانید با مراکزی که در زمینه‌ تعمیر یخچال‌هایی با برند وستینگهاوس فعالیت می‌کنند تماس بگیرید و ایراد بوجود آمده را برای متخصصین توضیح دهید. در صورتی که مشکل بوجود آمده از طریق راهنمایی‌های تلفنی حل شود، متخصصین تعمیریار  تلاش می‌کنند که اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند، اما ممکن است نیاز باشد که یخچال توسط تعمیرکار یخچال وستینگهاوس بررسی شود و با تشخیص درست مشکل بوجود آمده، اقدامات لازم جهت تعمیر و تعویض انجام شود.

مراکزی که جهت تعمیر یخچال‌ در حال فعالیت‌ هستند، مزیت‌های بسیار زیادی برای مشتریان دارند. به عنوان مثال، مراکز تعمیر یخچال وستینگ هاوس برای تعمیر یخچال در صورت نیاز، نیروی متخصصی را پس از هماهنگ شدن با شما به محلی که یخچال در آن جا است، اعزام کرده و این کار در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود تا هر چه سریعتر، یخچال تعمیر وستینگهاوس شود و دوباره عمکلکردی همانند همان اول داشته باشد.

 

خرابی‌های رایج در یخچال وستینگهاوس

جهت راهنمایی شما عزیزان، در این بخش از مقاله در مورد خرابی‌هایی که ممکن است در این مدل از یخچال‌ها بوجود آید، مطالبی را توضیح خواهیم داد. بدین صورت در صورتی که با این مشکلات در یخچال خود روبرو شوید، می‌دانید که باید هر چه سریعتر جهت تعمیر یخچال وستینگ هاوس اقدام کنید.

ایرادات رایجی که ممکن است در یخچال‌هایی با برند وستینگهاوس با آن روبرو شوید، عبارتند از:

  • روشن نشدن یخچال: در بیشتر موارد با بررسی فیوز و سیم متصل به برق، مشکل روشن نشدن یخچال رفع خواهد شد.
  • گرم شدن یخچال: جهت تعمیر یخچال وستینگ هاوس در این حالت، معمولا باید ترموستات را بررسی کرد. اگر ترموستات ایرادی نداشت، لوله مویین را چک کنید. ممکن است این لوله به مروز زمان کثیف شده باشد. در برخی موارد نیز، باید یخچال را برای مدتی خاموش کنید تا کمپرسور کمی استراحت کند.
  • برفک زدن یخچال به صورت مداوم: تعمیرکاران تعمیر یخچال وستینگهاوس با مشکل برفک زدن یخچال، بیشتر از مشکلات دیگر روبرو می‌شوند. در زمان روبرو شدن با این مشکل، باید در ابتدا میزان مصرف برق را بررسی کنید. ممکن است المنت و یا سیستم تایمر برفک، دچار خرابی شده باشد. همچنین ممکن است لاستیک درب خراب شده و درب یخچال به صورت کامل بسته نشود. دقت داشته باشید که در صورت نیاز به تعویض لاستیک، باید از تکنسین تعمیر یخچال وستینگهاوس کمک بگیرید، زیرا انجام این کار نیاز به دانش تخصصی دارد.
  • نشت کردن آب، خرابی برد یخچال، خرابی لاستیک درب یخچال، کار نکردن درست یخساز نیز از ایراداتی است که ممکن است در یخچال‌های وستینگ هاوس بوجود آید و برای رفع تمامی این مشکلات، به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم که با نمایندگی وستینگهاوس در مدرن‌تکنیک تماس گرفته و از تکنسین‌های متخصص جهت رفع هر کدام از این مشکلات کمک بگیرید.

هم‌چنین اگر احتیاج به اصلاعات بیشتر درباره‌ی انواع خطا و ارور یخچال وستینگهاوس دارید به بخش ارورها در وبسایت تعمیریار مراجعه نمایید. 

 
 

تعمیر یخچال‌ وستینگهاوس به همراه نصب

در این مقاله قصد داریم در هر آن چه که باید در مورد تعمیر یخچال وستینگهاوس، بدانید را خدمت شما عزیزان توضیح دهیم. برند وستینگهاوس، یخچال‌هایی را تولید کرده است که امروزه در سراسر جهان، مشتریان بسیار زیادی دارد. هچنین باید بگوییم که در کشور ایران نیز، افراد بسیار زیادی به دلیل اصل بودن قطعات این یخچال‌ها، ترجیح می‌دهند از آنها استفاده کنند. حال ما در این مقاله قصد داریم در مورد خرابی‌هایی که ممکن است در این یخچال‌ها رخ دهد صحبت کنیم و در مورد چگونگی تعمیر لوازم خانگی به طور کامل شما عزیزان را راهنمایی کنیم.

در همین ابتدا باید بگوییم که تعمیر یخچال وستینگ هاوس نیاز به دانش فنی تخصصی دارد. بنابراین دقت داشته باشید که اگر در مورد یخچال‌های این برند و قطعات آنها، اطلاعات کافی ندارید، در زمان بروز هر گونه خرابی در یخچال و اقدامی انجام ندهید و برای رفع مشکل بوجود آمده، از افرادی کمک بگیرید که توانایی و مهارت تعمیر یخچال‌ وستینگ هاوس را دارند. در ادامه‌ مقاله در ابتدا در مورد مشکلاتی که ممکن است در این یخچال‌  رخ دهد، صحبت می‌کنیم و پس از آن در مورد تعمیر یخچال وستینگهاوس، توضیحات کاملی را ارائه می‌دهیم. هم چنین برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس متخصصین مجرب تعمیریار در کوتاه ترین زمان در محل شما حاضر می‌شوند و مشکلات دستگاه شما را برطرف می‌کنند.

 

تعمیر یخچال فریزر وستینگھاوس در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر وستینگھاوس در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر یخچال فریزر وستینگھاوس در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر یخچال فریزر وستینگھاوس در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر وستینگھاوس در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر یخچال فریزر وستینگھاوس در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر یخچال فریزر وستینگھاوس در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر یخچال فریزر وستینگھاوس در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما