• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

نمایندگی وستینگ هاوس

نمایندگی وستینگ هاوس

نمایندگی وستینگهاوس با طی کردن فرایند مدیریتی برنامه‌ریزی شده در امر تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس در قسمت تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی این برند، توانسته است در کاهش هزینه‌های پرداختی مصرف‌کنندگان و مراجعه‌کنندگان این برند نقش مهمی را ایفا کند. به این صورت که با سختگیری در امر استخدام افراد تحصیل کرده و متخصص می‌تواند به صورت تضمینی و تخصصی کار تعمیرات لوازم خانگی وستینگ هاوس را انجام دهد. در این صورت فرد متخصص با تشخیص درست و صحیح خود در امر تعمیرات و سرویس‌کاری، می‌تواند هزینه‌های اضافه را از دوش مشتریان و مصرف‌کنندگان این برند بردارد. نمایندگی وستینگ هاوس در تعمیریار به دلیل وجود معضل گرانی در اوضاع کنونی، در قبال خدمات ویژه و ضمانت‌شده‌ای که به مشتریان خود می‌دهد، هزینه مناسب و قابل قبول، طبق نرخنامه اتحادیه از آنها دریافت می‌کند.

 

مزیت خدمات در نمایندگی وستینگهاوس

با توجه به مطالب قبل، کیفیت بالای لوازم خانگی برند مورد نظر در سطح جهان و ایران بر کسی پوشیده نیست، اما ممکن است محصولات این برند هم مانند هر محصول دیگر، به دلیل استفاده نادرست مصرف کننده در اثر خیلی از عوامل از جمله استفاده نکردن از دستورالعمل‌های موجود در دفترچه راهنمای وستینگهاوس، دچار خرابی شوند. در این صورت درخواست کمک از نمایندگی وستینگهاوس برای جلوگیری از هزینه‌های بی مورد، بهترین انتخاب برای شما می‌باشد. هنگامی که شما  نمایندگی رسمی وستینگهاوس را انتخاب می‌کنید، در واقع دست روی شرکت تولیدکننده وستینگهاوس گذاشته‌اید. به این دلیل که نمایندگی وستینگهاوس، تحت نظر شرکت تولیدی وستینگهاوس آمریکایی می‌باشد و به عنوان نماینده این شرکت در کشور ایران وظیفه پاسخگویی به مصرف‌کننده گان محصولات این برند را برعهده دارد. نمایندگی رسمی وستینگهاوس در سایت تعمیریار پس از طی کردن پروسه اخذ مجوز از مراجع قانونی داخلی و شرکت تولیدی آن در آمریکا، مشغول به فعالیت شده است. بنابراین در هنگام خرابی محصولات این برند، شما با خیال راحت یک نمایندگی رسمی را برای رفع عیب‌یابی محصولات خود انتخاب کرده‌اید.

مزیت‌های نمایندگی رسمی وستینگهاوس در زمینه تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس بی‌شمار می‌باشند امّا به مهمترین موارد آنها جهت کسب اطلاعات بیشتر مصرف‌کنندگان این برند اشاره می‌شود. در سرتاسر ایران، به دلیل مصرف زیاد از لوازم خانگی این برند، تعمیرکاران زیادی خود را نماینده این برند می‌دانند، نمایندگان غیرمجاز که تنها به فکر کلاهبرداری و جیب خود می‌باشند. بنابراین آگاهی از این مزیت‌ها برای مصرف‌کنندگان به عنوان یک راهنما عمل می‌کند. اولین مزیت این نمایندگی  وجود لغات مجاز و رسمی در دو بخش نمایندگی و تعمیرگاه آن می‌باشد، به این صورت که شما حتماً این اسامی را با نام کامل نمایندگی رسمی وستینگهاوس و تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی وستینگهاوس بشناسید. مزیت دوم آن بعد از مشاهده کلمات مجاز و رسمی، شناخت کامل تکنسین متخصص و فنی نمایندگی وستینگ هاوس در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آن می‌باشد، به این صورت که این افراد با گذراندن کلاس‌های آموزشی و آزمون‌های تخصصی، گواهی‌نامه تخصصی لوازم خانگی این برند را دریافت می‌کنند. مزیت سوم و در نتیجه یکی از اصلی‌ترین موارد در خدمات نمایندگی وستینگهاوس، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال این برند می‌باشد، به این صورت که نمایندگی وستینگ هاوس در صورت معیوب بودن قطعات لوازم خانگی این برند آنها را به صورت تضمینی با قطعات اصلی و اورجینال شرکت تولیدی آمریکایی تعویض کرده و گارانتی مجدد را هم روی این قطعات اصلی به مصرف‌کنندگان این برند تحویل می‌دهد. در نهایت با این مزیت‌های جامع در یک نمایندگی رسمی وستینگ هاوس و پرداخت هزینه‌های مصوب و قانونی، از پرداخت هزینه‌های بالا و اضافه جهت عیب‌یابی محصولات این برند جلوگیری می‌کنید.

تعمیریار با برخورداری از تمامی مزیت‌های بالا در نمایندگی وستینگ هاوس به اضافه تجربه کاری بالا، رضایتمندی گسترده مشتریان و مراجعه‌کنندگان خود توانسته است در بین مصرف‌کنندگان لوازم خانگی برند مربوطه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی از طریق تعمیرگاه مجاز وستینگهاوس در تمام نقاط مرکزی تهران رتبه اول را به خود اختصاص دهد و همواره بر پایه مشتری‌مداری و رضایتمندی مراجعه‌کنندگان در این زمینه در حال پیشرفت و گسترش روزافزون می‌باشد، به گونه‌ای که با راه‌اندازی سایت تعمیریار تمام امکانات رفاهی از جمله مشاوره‌های آنلاین، درخواست اعزام تکنسین‌های متخصص و … را جهت رفاه حال مصرف‌کنندگان در اختیارآنها گذاشته است. سرعت عمل بالا در ارائه خدمات نمایندگی رسمی وستینگهاوس در تعمیریار، بارز می‌باشد.

 

تعمیرات لوازم خانگی در نمایندگی وستینگهاوس

با مطالعه این بخش از موضوع مورد نظر، می توانید به افزایش طول عمرلوازم خانگی این برند در منزل با استفاده از تعمیرگاه مجاز در نمایندگی رسمی وستینگ هاوس در زمان بروز مشکلات، کمک زیادی کنید. لوازم خانگی این برند همانند سایر برندهای خارجی نیز ممکن است در اثر ایجاد مشکلات زیاد همچون نوسانات برق و غیره، دچار خرابی شوند که در این صورت نیازمند سرویس‌کاری و تعمیرات تخصصی هستند. بنابراین برای آنکه هر چه سریعتر مشکل خود را برطرف کنید، می‌توانید با نمایندگی وستینگهاوس موجود در تعمیریار تماس گرفته و مشکل خود را با مشاوران در میان بگذارید.

مشاوران نمایندگی وستینگهاوس در تعمیریار در ابتدا مشکل شما را به دقت گوش داده و پس از آن اگر نیاز به حضور متخصصین بخش تعمیرات وستینگ هاوس نباشد، راهنمایی لازم جهت رفع مشکل را برای شما انجام داده تا به وسیله خودتان بتوانید هر چه سریعتر، مشکل بوجود آمده را برطرف کنید. اما اگر خرابی وسیله‌ شما خارج از مشکلات سطحی و نیازمند سرویس‌کاری تخصصی باشد، تکنسین‌های متخصص به محل شما اعزام شده و عمل سرویس‌کاری و تعمیرات را به صورت تخصصی و ضمانتی انجام می‌دهند.

بنابراین در هر 24 ساعت از شبانه‌روز، اگر احساس کردید که محصولات موجود در منزلتان دچارخرابی و نیازمند سرویس‌کاری حرفه‌ای است، می‌توانید با شماره تلفن‌های موجود در این سایت تماس گرفته و از خدمات با ضمانت ۹ ماهه نمایندگی وستینگ هاوس از جمله، به کارگیری افراد آموزش دیده و متخصص در زمینه لوازم خانگی وستینگهاوس و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال این برند که در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آن موجود است، بهره‌مند شوید.

 

نمایندگی وستینگھاوس ، تعمیرات با گارانتی

در صورت خرید و استفاده از لوازم خانگی وستینگهاوس، محصولات آمریکایی با قابلیت‌های نوین پیشرفته در طراحی داخلی و خارجی، آگاهی از نمایندگی وستینگهاوس جهت تعمیرات لوازم خانگی آن امری مهم و ضروری تلقی می‌شود. اطلاع از این آگاهی به دلیل پرداخت هزینه بالای خرید محصولات وستینگ هاوس و همچنین گرفتار نشدن در دام مراکز غیرمجاز این برند، می‌باشد. به این صورت که در هنگام بروز خرابی در لوازم خانگی این برند و در نتیجه مراجعه به نمایندگی رسمی وستینگهاوس جهت تعمیرات لوازم خانگی آن، عمل عیب‌یابی به صورت تخصصی و ضمانتی انجام شده و مجبور به پرداخت هزینه‌های بالا به عوامل غیرمجاز این کمپانی نیستید.

در حال حاضر امکان دارد که یکی از لوازم خانگی این برند در منزل شما دچار خرابی شود، در این حالت باید برای جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات دیگر با نمایندگی وستینگ هاوس آن تماس گرفته و راهنمایی لازم را از مشاوران آنها دریافت کنید تا متخصصین نمایندگی وستینگهاوس، جهت تعمیرات محصول مورد نظر هر چه سریعتر به محل مورد نظر اعزام شده و قبل از پیچیده‌تر شدن خرابی، در امر عیب‌یابی محصول با شما همکاری کرده تا از بروز هزینه‌های اضافه جلوگیری شود.

نمایندگی وستینگ هاوس در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

نمایندگی وستینگ هاوس در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

نمایندگی وستینگ هاوس در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

نمایندگی وستینگ هاوس در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

نمایندگی وستینگ هاوس در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

نمایندگی وستینگ هاوس در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

نمایندگی وستینگ هاوس در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

نمایندگی وستینگ هاوس در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما