• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر یخچال فریزر ویرپول (whirlpool)

ویژگی تعمیرگاه، تعمیر یخچال ویرپول

 

با شرح پروسه کاری تعمیرگاه یخچال ویرپول می‌توان به ویژگی‌های بارز آن اشاره کرد:

پروسه ثبت چه به صورت تماس تلفنی و چه به صورت آنلاین، همواره رایگان و در هفت روز هفته انجام می‌شود. پس از تماس تلفنی مشتریان با تعمیرگاه یخچال ویرپول؛ نام، آدرس، شماره تلفن و همچنین ایراد دستگاه  در سیستم مرکزی تعمیرات یخچال ویرپول ثبت می‌شود. سپس بسته به نوع ایراد فنی پیش آمده و لوکیشن محل، اطلاعات دریافتی تماس گیرنده به یکی از کارشناسان تعمیرگاه یخچال و فریزر ویرپول واگذار می‌شود تا جهت هماهنگی و تعمیر یخچال ویرپول در مقصد مورد نظر مشتری مانند منزل یا محل کار، با آنها تماس حاصل نمایند. معمولا این پروسه بین 15 الی 30 دقیقه زمان خواهد برد.

کارشناس جهت هماهنگی با مشتری تماس می‌گیرد تا در ساعت مورد نظر و دلخواه مشتری به محل مورد نظر او مراجعه نماید. پس از انجام خدمات مورد نیاز و رفع عیب دستگاه، هزینه مصوب تعیمرات به تکنسین پرداخت می‌گردد و در انتها ضمانت تعمیرات انجام شده به مشتری داده می‌شود. نکته قابل توجه اینکه کارشناسان اعزامی جهت تعمیر یخچال ویرپول مشتریان، دوره تخصصی تعمیر یخچال ویرپول را گذرانده و به عنوان تکنسین کارآزموده و با تجربه، مخصوص تعمیر یخچال ویرپول می‌باشند.

از دیگر ویژگی‌های تعمیرگاه می‌توان به مشاوره رایگان، استفاده از قطعات فابریک و اوریجینال، گارانتی و ضمانت تمام خدمات و تعمیرات و استفاده از قطعات اصلی، اشاره کرد.

ویژگی تعمیر انواع یخچال ویرپول کاملاً منحصر به فرد و متعلق به تعمیرگاه رسمی یخچال در سراسر تهران و ایران است.

این ویژگی ها شامل موارد زیر هستند:

نصب، سرویس و تعمیر یخچال، فریزر، فریزر بالا ویرپول، یخچال تک ویرپول، یخچال فریزر درب فرانسوی ویرپول، ساید بای ساید ویرپول.

لازم به یادآوری است که کلیه سرویس‌ها و امور مرتبط با تعمیر دستگاه، به صورت ضمانت شده در محل مورد نظر مشتریان انجام می‌شود و همچنین تکنسین‌ها و تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز مرکزی در اولین بازدید، به تعمیر یخچال ویرپول یا سرویس آن خواهند پرداخت.

 

 

خدمات تعمیرگاه ، تعمیر یخچال ویرپول

 

تعمیریار به عنوان مرکز اصلی تعمیرگاه مجاز یخچال ویرپول در تهران، مشغول به فعالیت است که از سوی مراجع ذیصلاح مجوز تعمیرات ساید بای ساید ویرپول و تعمیرات یخچال فریزر ویرپول را دارد و سالیان بسیاری است که در عرصه خدمات پس از فروش تعمیرات یخچال ویرپول در سراسر ایران، خدمات گوناگونی را به مشتریان خود عرضه می‌کند.

خدمات تعمیرگاه بر مبنای سرعت بالا پایه‌ریزی شده‌اند. از جهت استفاده ضروری و نیازمندی به یخچال در زمان بروز مشکلات خرابی، تعمیرات تخصصی دستگاه در مرکز با سرعت بالایی انجام می‌شود تا از معطلی و بسیاری از خسارت‌های مصرف‌کننده جلوگیری کند. خدمات تعمیرگاه در زمینه تعمیرات یخچال ویرپول با برنامه‌ریزی های مداوم و تخصصی، همگام با تغییرات شرکت سازنده به روزرسانی می‌شوند. خدمات تعمیر یخچال ویرپول ارائه شده به مشتریان توسط مجموعه ضمانت می‌شوند و از دو خدمت تخصصی اصلی که در تعمیرگاه یخچال ویرپول استفاده می‌شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیرکار با تجربه مختصص یخچال ویرپول 

تعمیرکاران یخچال بوسیله تعمیرگاه، از خدمات بهینه‌ای جهت تقویت تخصص خود استفاده می‌کنند. این خدمات بهینه شامل کلاس‌های عملی آزمون و خطا در زمینه تعمیرات فنی انواع یخچال، بررسی و شناخت دقیق اجزاء و قطعات تشکیل دهنده دستگاه، مانند: قطعات داخلی و خارجی، عیب‌یابی عملی دستگاه برای بالابردن سرعت عمل، کلاس‌های آموزشی شناسایی انواع خطا و ارور یخچال به صورت مجزا و کلاس‌های توجیهی نیروهای تعمیرکار در زمینه برخورد اخلاقی و کاری با مشتریان می‌شود.

استفاده از تیم خدمات برای تعمیرکاران، تخصص و تجربه را به بار می‌آورد. در نتیجه عیب‌یابی دستگاه با بالاترین سرعت و به صورت ضمانتی انجام شده که در نهایت به رضایت مشتریان ختم می‌شود.

 استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر یخچال ویرپول

به دلیل اینکه تعمیرگاه رسمی نمایند شرکت سازنده یخچال است، به عنوان مرکز فروش قطعات اصلی برای تعمیر یخچال ویرپول، وظیفه رفع نیاز مشتریان را بر عهده دارد. علاوه بر این مورد در خدمات پس از فروش قطعات اورجینال، کارت ضمانت را به مراجعه‌کنندگان مرکز تحویل می‌دهند.

 

 

تعمیر یخچال ویرپول با قطعات اصلی

 

با توجه به شناخت دقیق امکانات پیشرفته‌ای که در یخچال ویرپول به کار رفته است، دقت کنید که استفاده از قطعات اصلی یخچال ویرپول در زمان معیوب شدن قطعات یک امر ضروری محسوب می‌شود. در مراکز غیررسمی تعمیر یخچال ویرپول به دلیل عدم تخصص و تسلط کافی نسبت به دستگاه، به سرعت اعلام می‌شود که قطعه غیر قابل تعمیر یخچال ویرپول است و باید تعویض شود. جدای از این مسئله، در هنگام تعویض از قطعات مشابه و فیک استفاده می‌کنند.

قطعات یخچال ویرپول به دلیل استفاده از فناوری‌های ریز، حساسیت بالایی دارند و کاملا به یکدیگر وابسته هستند. بنابراین در صورت معیوب شدن باید به صورت مجدد قطعه اورجینال کارخانه تولیدی جایگزین شود تا با سایر قطعات سازگاری داشته باشد.

تصور کنید قطعات تقلبی جایگزین قطعات اورجینال دستگاه شوند، در این زمان به دلیل عدم شناسایی این قطعه توسط سیستم نرم‌افزای یخچال، در رابطه قطعات اختلال ایجاد می‌شود و در نتیجه کارایی دستگاه دچار خطا می‌شود. اختلال در کارکرد دستگاه ابتدا به صورت خطا رخ می‌دهد و در نهایت پس از چند مرحله به خرابی قطعه می‌انجامد و خسارت‌های مالی جبران‌ناپذیری به مصرف‌کننده وارد می‌کند.

با مراجعه به تعمیرگاه یخچال ویرپول در مرکز رسمی تعمیریار ، بررسی تخصصی یخچال ویرپول با سرعت بالایی انجام می‌شود. در بیشتر مواقع با تعمیر قطعه، عیب احتمالی برطرف می‌شود. در صورت تعویض، قطعه اورجینال شرکت تولیدی با کارت ضمانت تعمیر‌گاه‌ویرپول توسط تعمیرکار مخصوص تعمیر یخچال ویرپول، جایگزین قطعه معیوب می‌شود.

از قطعات اصلی برای تعمیر یخچال ویرپول می‌توان به قطعاتی مانند کمپرسور یا موتور، فن کندانسور یخچال، سنسور دیفراست دستگاه، فن کندانسور، ترمودیسک، شیر برقی، برد اصلی، برد دیسپنسر، دریچه دمپر، یخساز، فیلترهای داخلی و خارجی، سنسور دمای دستگاه، درایر یخچال و… اشاره کرد. خدمات پس از فروش قطعات اصلی یخچال ویرپول به سراسر کشور ارائه می‌شود.

 

 

 

یخچال ویرپول خوبه؟

 

هر مصرف‌کننده در ابتدا باید نیازهایی که از یخچال ویرپول دارد را به خوبی بررسی کند و در نهایت با امکانات و قابلیت دستگاه مقایسه کند. بررسی و شناخت دقیق یخچال شامل شناخت طراحی ظاهری، میزان گنجایش فضای داخلی دستگاه با توجه به نیاز مصرف‌کننده، آشنایی با فناوری‌های روز دنیا که در یخچال به کار رفته است، بررسی دوام و طول عمر دستگاه می‌باشد.

در طراحی ظاهر دستگاه از یک دیزاین ایده‌آل طبق استانداردهای جهانی استفاده شده است، به گونه‌ای که بر روی درب بیرونی یخچال، پنل کنترل دستگاه و دو پدال جهت خروج آب و یخ مشاهده می‌کنید. دارای سایزبندی مختلف طبقاتی برای انواع مواد غذایی است، از این رو  گنجایش بالایی برای نگهداری مواد غذایی دارد. سیستم ضد یخ وبرفک، کنترل هوشمند یا تکنولوژی حس ششم، فیلتر آنتی باکتریال و… از دیگر امکانات دستگاه محسوب می‌شوند این امکانات تعمیر یخچال ویرپول را برای تعمیرکاران مبتدی سخت میکند پس شما باید برای تعمیر یخچال خود به تعمیر گاه های مجاز مراجعه کنید.

 

 

یخچال ویرپول ساخت کجاست؟

 

یخچال و ساید بای ساید ویرپول از تولیدات کشور آمریکا و متعلق به شرکت چند ملیتی ویرپول است که از سال 2006 به فرآیند تولید لوزام خانگی پرداخت و به عنوان بزرگترین و معتبرترین شرکت سازنده لوازم خانگی آمریکا شناخته شد. در حال حاضر دارای 70 کارخانه و صاحب 80 برند مطرح لوازم خانگی است. فروش محصولات ویرپول به صورت جهانی انجام می‌شود. در واقع یک بازار فروش بین المللی برای محصولات خود رقم زده است.

سیستم داخلی یخچال ویرپول بسیار قدرتمند عمل می‌کند، بنابراین در صورت بروز هر خطا و خرابی باید به تعمیرگاه مخصوص آن مراجعه کنید. تعمیر یخچال ویرپول از لحاظ پیچیدگی سیستم به یک تعمیرکار مخصوص نیاز دارد. از سایر محصولات لوازم خانگی این شرکت، می‌توان به ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، انواع فر برقی توکار، اجاق گاز مبله، اجاق گاز صفحه‌ای، هود، مایکروفر و انواع ساید بای ساید ویرپول اشاره کرد.  

 

 

تعمیر یخچال ویرپول در تعمیر گاه رسمی

 

تعمیرگاه یخچال ویرپول با توجه به سیستم قدرتمند دستگاه از تعیمرات تخصصی و خاص استفاده می‌کند. مرکز تعمیرات یخچال برای بررسی تخصصی دستگاه، تعمیرکاران آموزش دیده را به کارگرفته است. تکنسین‌های تعمیر یخچال ویرپول در تعمیرگاه رسمی به صورت الزامی در کلاس‌های تقویتی تعمیر یخچال ویرپول شرکت می‌کنند. شرکت ویرپول به دلیل رقابت با سایر شرکت‌های تولیدی لوازم خانگی، از تکنولوژی‌های مدرن در یخچال‌های خود استفاده می‌کند. تیم فنی آموزش‌دهنده به دلیل تغییراتی که شرکت سازنده به صورت مداوم در یخچال‌ها ایجاد می‌کنند، در حال به روزرسانی کلاس‌های عملی تعمیرات دستگاه هستند تا همگام با این تغییرات، سرعت عمل عیب‌یابی نیروهای تعمیرکار مرکز را به بالاترین درجه برسانند.

با رسمی بودن تعمیر یخچال ویرپول به راحتی می توانید قطعات اصلی و اورجینال شرکت تولیدی را با ضمانت از مرکز تهیه کنید. تعمیرگاه رسمی از نرخنامه اتحادیه برای کار تعمیرات یخچال استفاده می‌کند. بنابراین از نظر قیمت‌گذاری تایید شده، به مشتریان تعهد و ضمانت می‌دهد، همچنین دارای تخفیفات ویژه برای مشتریان دائم مرکز است.

تعویض لامپ یخچال ویرپول به عنوان یکی از رایج‌ترین مشکلات مصرف‌کنندگان است که از طریق تماس با کارشناسان فنی مجموعه و با مشاوره‌های داده شده، بسیار آسان انجام می‌شود. با توجه به برنامه‌های همیشگی مرکز به دلیل مشکلات بزرگ در جابجایی یخچال مانند خطرات آسیب‌پذیری به دستگاه و اشخاص و هزینه‌های بالای حمل و نقل، تعمیر یخچال ویرپول در منزل انجام می‌شود. افراد فنی متخصص در زمینه تعمیر لوازم خانگی از تعمیرگاه مجاز به محل مورد نظر مشتری اعزام می‌شوند. تعمیر یخچال ویرپول شامل نصب، راه‌اندازی، عیب‌یابی سیستم سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، سرویس‌کاری و تعویض قطعات معیوب با قطعات اصلی برای تعمیر یخچال ویرپول، انجام می‌شود.

 

تعمیر یخچال فریزر ویرپول در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر ویرپول در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر یخچال فریزر ویرپول در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر یخچال فریزر ویرپول در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر ویرپول در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر یخچال فریزر ویرپول در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر یخچال فریزر ویرپول در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر یخچال فریزر ویرپول در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما