• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ساید بای ساید ویرپول (whirlpool)

ساید بای ساید ها یکی ازیخچال های محبوب بازار هستند، اما سوال های حائز اهمیت این است که بهتر است ساید بای ساید خود را از چه برندی تهیه کنیم؟ در دوره ای که قیمت لوازم خانگی بخصوصساید بای سایدبالا رفته بهتر است که برای چنین هزینه های بالایی از قبل به خوبی تحقیق کنیم تا از نتیجه خرید خود راضی باشیم. یکی از راه های پی بردن به اعتبار برند های لوازم خانگی و اطمینان از کیفیت محصولات آن ها این است که تاریخچه ی آن ها را بررسی کنیم.

یکی از ساید بای ساید های خوش نام بازار،ساید بای سایدهای برند ویرپول هستند، اینساید بای سایدها علاوه بر داشتن ظاهر زیبا و طراحی منحصر، دارای طول عمر مفید خواهند بود و افراد در مدت کوتاهی پس از خرید به تعمیر ساید بای ساید نیاز پیدا نمی کنند. در این قسمت قصد داریم تاریخچه تاسیس این شرکت و روند رسیدن به موفقیت های کنونی را بررسی کنیم.

در سال 1911 فردی به نام لو آپتون با مشارکت عمویش شرکتی با نام اپتون ماشین را افتتاح کرد. عموی لو در ابتدا ماشین لباسشویی نمونه ای را در این شرکت ساخت و به آن موتور الکتریکی اضافه نمود. پس از آن زمینه کار شرکت به سمت تولید اسباب بازی و لوازم و تجهیزات گردشگری سوق پیدا کرد اما سال 1920 موعد خوبی برای عرضه ماشین لباس شویی های تولیدی این برند به بازار بود.

در سال 1949 مدیریت شرکت تغییر کرد و به جهت بالا رفتن تقاضا پس از جنگ جهانی دوم تولید لوازم خانگی در این کمپانی رونق گرفت. محصولاتی مانند ماشین لباسشویی، خشک کن و اتو از اولین عرضه های عمومی شرکت که در این مقطع به ویرپول تغییر نام داده، بودند، اما در سال 1955 و ادغام این شرکت با شرکت ساید بای ساید سازی سینجر،ساید بای سایدها و دستگاه های تهویه هوا نیز به این لیست اضافه شدند.

محدوده ی فعالیت این شرکت کم کم از مرز های اروپا عبور کرد و در هند، چین و نقاط بسیاری از آسیا نمایندگی های ویرپول شروع به فعالیت کردند. بررسی آمار های فروش نشان می دهد که سالانه افراد بسیاری در جهان مشتاق استفاده از لوازم خانگی این برند هستند.

تعمیر ساید بای ساید ویرپول

زمانی که افراد برای خرید ساید بای ساید هزینه ی زیادی می کنند، انتظار دارند که در مدت زمان کوتاهی نیاز به تعمیر ساید بای ساید نداشته باشند. این تفکر بسیار درست است و یکی از دلایلی که ساید بای سایدهای ویرپول بسیار پر طرفدارند این است که امکان نیاز به تعمیرات ساید بای ساید ویرپول، مخصوصا در سال های اولیه بسیار کم است.

اما باید توجه داشته باشید که هر وسیله ی برقی را باید در موعد مقرر سرویس کرد، این موضوع در مورد لوازمی مثل ساید بای ساید که به صورت دائمی از آن  استفاده می شود، اهمیت بیشتری دارد. برخی از قطعات لوازم خانگی، مانند فیلتر های یخچال، مصرفی هستند و عدم رسیدگی سبب می شود که دستگاه با مشکلات بزرگتری رو به رو شود.

برای تعمیر ساید بای ساید ویرپول بهتر است که با نمایندگی های معتبر این برند تماس بگیرید. دلیل پیشنهاد کردن نمایندگی های تعمیرات ساید بای ساید ویرپول این است، در این مراکز خدمات ویژه ای به مشتریان این برند ارائه می شود. در این مطلب قصد داریم که شرح خدمات تعمیر ساید بای ساید را مرور کنیم. 

خدمات تعمیر ساید بای ساید ویرپول در محل

حتما شما هم شنیده اید که بهتر است برخی از لوازم خانگی برقی را زیاد جا به جا نکنیم، این موضوع به آن جهت است که تکان های شدید و ضربه می تواند به لوازمی مانندساید بای ساید آسیب برساند. زمانی که ساید بای ساید خراب باشد و نیاز به تعمیر ساید بای ساید حس شود، تکان دادن آن اهمیت بیشتری پیدا می کند. جا به جا کردن وسیله در این شرایط می تواند خسارت های وارده را دو چندان کند و هزینه های تعمیر نیز چند برابر خواهد شد، علاوه بر این جا به جا کردن لوازم سنگینی مثل ساید بای ساید و بردن آن به تعمیرگاه علاوه بر این که شامل هزینه های حمل و نقل می شود، کار بسیار مشکلی است.

یک نمایندگی معتبر برای تعمیرات ساید بای ساید ویرپول، کارشناس مربوطه را به محل خرابی دستگاه اعزام می کند، تا دردسری برای مشتریان ایجاد نشود.

علاوه بر مزیت های نام برده، زمانی که کارشناسان در حضور شما به عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید ویرپول اقدام می کنند، شما می توانید بر تمام مراحل کار نظارت داشته باشید و تمام اقدامات با مشورت و رضایت شما انجام گیرد.

سوالات رایج در زمان خرابی ساید بای ساید ویرپول

یکی از نکات مهمی که باید بدانید این است که نحوه ی استفاده از لوازم خانگی بر سلامت آن ها تاثیر فراوانی دارد و لوازم خانگی مانندساید بای ساید که به طور پیوسته کار می کنند، باید در موعد مقرر سرویس شوند، توجه و مراقبت سبب می شود که نیازی به تعمیر ساید بای ساید و پرداخت هزینه های کلان نباشد.

برخی از علایم و نشانه ها، خبر از این می دهد که موعد سرویسساید بای ساید فرا رسیده یا نیاز به تعمیر ساید بای ساید ویرپول است. در این قسمت قصد داریم برخی از سوالات رایجی که در مورد تعمیرات ساید بای ساید ویرپول پیش می آید را بررسی کنیم.

چراساید بای ساید به خوبی خنک نمی کند؟

عوامل بسیاری می تواند مانع عملکرد صحیحساید بای ساید و عملیات سرما سازی آن شود، اما در بسیاری از موارد این ایراد به جهت خراب شدن فن، کار نکردن درست کمپرسور، بسته نشدن درست درب یخچال، اشکال در برد الکتریکی و یا خراب شدن سنسور های دما خواهد بود، در هر یک از این موارد باید در کوتاهترین زمان ممکن برای تعمیر ساید بای ساید اقدام نمایید.

البته پیش از این بهتر است بررسی کنید که مواد غذایی و بسته های بزرگی که درونساید بای سایدقرار داده اید جلوی دریچه های سرما ساز را نگرفته باشند، در این صورت جا به جا کردن خوراکی ها مشکل را برطرف میکند و نیازی به تعمیر ساید بای ساید ویرپول نیست.

آیا نظافتساید بای سایدبر سلامت آن تاثیر دارد؟

توجه داشته باشید که هر چند وقت یک بار بهتر است کهساید بای سایدرا تمیز کنید، زدودن چربی ها و کثیفی ها می تواند در عملکرد بهترساید بای سایدتاثیر گذار باشد، اما در هنگام تمیز کردن حتما ساید بای ساید را از برق بکشید و ترجیحا از شوینده های قوی استفاده نکنید تا نیازی به تعمیر ساید بای ساید ویرپول نباشد.

آیا بسته نشدن دربساید بای سایدمی تواند سبب خرابی آن شود؟

بسته نشدن درب ساید بای سایدسبب می شود که هوای خنک درون ساید بای ساید باقی نماند و در نتیجه ساید بای ساید پیوسته برای تولید هوای خنک کار کند، در نتیجه کار کردن پیوسته ممکن است کمپرسور ساید بای ساید بسوزد، پس بهتر است پس از آن که متوجه شدید، دربساید بای ساید به خوبی بسته نمی شود، بلافاصله برای تعمیر ساید بای ساید اقدام کنید.

علت برفک زدنساید بای سایدچیست؟

برفک زدنساید بای ساید می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، برای مثال ممکن است دستگاه را در محیط گرم قرار داده باشید و یا فاصله ساید بای ساید با دیوار مناسب نباشد، در چنین شرایطی نیاز به تعمیر ساید بای ساید ویرپول نیست و جا به جا کردنساید بای ساید مشکل را حل می کند. اما برخی مواقع دلیل برفک زدن به خاطر خراب بودن لاستیک دور درب، خراب شدن ترموستات و .. است که در این حالات باید برای تعمیر ساید بای ساید اقدام نمود.

آیا تعمیر ساید بای ساید ویرپول ارزش دارد؟

معمولا تعمیر ساید بای ساید هایی که متعلق به شرکت های معتبر هستند تاثیر گذار است، به هر حال وقتی برای خرید از یک برند معتبر هزینه می کنید، بدیهی است که این دستگاه به راحتی از کار نمی افتد، اما در هرصورت کارشناسان متخصص می توانند به راحتی عیبساید بای ساید را پیدا کنند و شما در جریان هزینه های تعمیر قرار دهند و حتی بگویند که پرداخت این هزینه ها و تعمیر ساید بای ساید ویرپول ارزش دارد یا نه.

خدمات تعمیر ساید بای ساید ویرپول شامل چه مواردی می شود؟

گفتیم که مراجعه به نمایندگی های معتبر برای تعمیر ساید بای ساید، سبب می شود تا افراد بتوانند از خدمات ویژه ی این مراکز استفاده کنند. در وهله ی اول باید بدانید که مهم ترین ویژگی این نمایندگی ها آن است که تمام خدمات عیب یابی، تعویض قطعه و تعمیر ساید بای ساید ویرپول را ضمانت می کنند و در صورتی که پس از تعمیر، دستگاه با اشکالی رو به رو شد، یا به درستی کار نکرد، مشتریان می توانند با نمایندگی مورد نظر تماس گرفته و مجددا درخواست اعزام تعمیرکار را داشته باشند.

همان طور که شرح دادیم، یکی از خدمات ویژه ی تعمیرگاه معتبر اعزام کارشناس به محل است، اما کارشناسی که برای عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید ویرپول اعزام می شود با تعمیرکارانی که به صورت متفرقه فعالیت می کنند چند تفاوت اساسی دارد، اول این که این متخصصین برای تعمیرات ساید بای ساید های این برند آموزش دیده اند و علاوه بر داشتن تجربه ی کافی، دانش لازم و آشنایی دقیقی بر روی مدل های مختلف ساید بای ساید ویرپول خواهند داشت.

از سوی دیگر در بسیاری از مواقع مثلا زمانی که فنساید بای سایدایراد دارد، یا لاستیک دور درب خراب شده است، نیاز به تعویض قطعه است، کارشناسان متخصص و معتبر از قطعات اورجینال برای تعمیر ساید بای ساید استفاده می کنند، چرا که قطعات تقلبی، هم به درستی باعث تعمیر ساید بای ساید ویرپول نشده و پس از مدتی نیاز به تعمیر مجدد و هزینه ی اضافی است و هم می توانند بر قطعات سالم هم اثر سوء گذاشته وساید بای ساید را از کار بیاندازند.

در نهایت هم اگر کارت گارانتی ساید بای ساید را داشته باشید و تعمیرات ساید بای ساید ویرپول در مدت گارانتی انجام شود، تما خدمات انجام شده رایگان بوده و تعمیر وسیله به عهده ی نمایندگی است.

تعمیر ساید بای ساید ویرپول در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید ویرپول در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر ساید بای ساید ویرپول در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر ساید بای ساید ویرپول در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید ویرپول در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر ساید بای ساید ویرپول در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر ساید بای ساید ویرپول در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر ساید بای ساید ویرپول در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما