• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر یخچال فریزر وایت ھاوس (WhiteHouse)

ویژگی تعمیرگاه وایت هاوس

 

تعمیر یخچال وایت هاوس در کوتاه ترین زمان به دلیل نیاز اساسی مصرف کننده به این دستگاه از اصلی ترین ویژگی های تعمیرگاه وایت هاوس محسوب می شود، برای تحقق این امر تکنسین های تعمیرکار در تعمیرگاه یخچال وایت هاوس به صورت عملی روی دستگاه عمل عیب یابی و راه های رفع سریع خرابی را آموزش می بینند. کادر آموزشی و فنی تعمیرگاه به صورت مداوم در تقویت این عمل برای تربیت تعمیرکاران متخصص یخچال در حال تلاش و کار هستند. ارائه انواع خدمات تعمیرات یخچال وایت هاوس به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل از ویژگی هایی است که تعمیرگاه رسمی را به بالاترین رتبه در کسب رضایت مندی مراجعه کننده گان رسانده است. یکی از ویژه گی های مورد استقبال مشتریان که توسط مرکز به صورت همیشگی انجام می شود، اعزام تعمیرکاران متخصص به محل مورد نظر مشتری می باشد تا با این فرآیند از خطرات و هزینه های حمل و نقل دستگاه برای مشتریان جلوگیری کند.

پرداخت هزینه مصوب و تایید شده در زمان تعمیر یخچال وایت هاوس، طبق نرخ نامه اتحادیه از ویژگی های بازر تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال می باشد که مشتریان در صورت مراجعه به مرکز از این قیمت گذاری با خیال آسوده استفاده می کنند، در واقع در مقابل تعمیر یخچال وایت هاوس کهتعمیرات تخصصی و با کیفیت، هزینه مناسب پرداخت می کنند و می توانند به عنوان مشتریان دائم تعمیرگاه به صورت مداوم از این قیمت گذاری مصوب استفاده کنند. دو ویژگی بسیار مهم تعمیرگاه می تواند استفاده از تعمیرکاران تحصیل کرده و متخصص در امر تعمیرات حرفه ای یخچال  و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال یخچال وایت هاوس در زمان عیب یابی این دستگاه باشد. مراجعه کننده گان به تعمیرگاه رسمی وایت هاوس برای اعتماد و صحت این ویژگی ها، برگ ضمانت و گارانتی در یافت می کنند تا با اطمینان خاطر به مشتریان ثابت تعمیرگاه تخصصی تعمیر یخچال وایت هاوس بپیوندد.  

 

 

خدمات تعمیرگاه یخچال وایت هاوس

 

خدمات ارائه شده برای تعمیر یخچال وایت هاوس بر مبنای یک برنامه بلند مدت جهت رضایتمندی و مشتری مداری چیده شده اند. تعمیرگاه یخچال وایت هاوس در خدمات رسانی در سریعترین زمان ممکن به صورت کاربردی برنامه ریزی کرده است. برنامه هایی که برای امر سرعت بخشی در تمام بخش های تعمیرات استفاده می شوند.  تعمیر، نصب و سرویس یخچال وایت هاوس وقتی در سریعترین زمان انجام می شود که از قبل تکرار شده باشد، بنابراین این خدمت به صورت مداوم در تعمیرگاه انجام می شود.

 خدمت تعمیر یخچال وایت هاوس به صورت تخصصی و حرفه ایی از خدمات اصلی تعمیرگاه محسوب می شود. تعمیرکاران حرفه ایی مرکز با درگیر شدن در پروسه تعمیرات تخصصی یخچال در تعمیرگاه می توانند به راحتی و در کوتاه ترین زمان، خدمت تعمیرات تخصصی دستگاه را به مشتریان ارائه داده و جهت صحت این امر، ضمانت تعمیرات تخصصی را هم به مشتری تحویل می دهند. به دلیل اطمینان خاطر از تکنسین های حرفه ایی جهت تعمیر بی عیب و نقص یخچال، این ضمانت با خیال راحت به مراجعه کننده گان داده می شود. تکنسین های حرفه‌ای تعمیریار خدمات تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه خواهند داد. خدمات تعمیراتی تعمیرگاه محدودیت ندارد و از لحظه حمل و نقل، راه اندازی، سرویس کاری، نصب و عیب یابی دستگاه تا زمان تحویل به مشتری به صورت تخصصی و خاص یخچال وایت هاوس با کارت ضمانت انجام می شود. در زمان عیب یابی دستگاه درصورتی که قطعات معیوب غیرقابل تعمیر یخچال وایت هاوس باشند بی شک با قطعات اصلی و اورجینال شرکت سازنده تعویض می شوند، ارائه قطعات اصلی و اورجینال یخچال وایت هاوس به مشتریان از خدمات اصلی تعمیرگاه آن است. در صورتی که مراکز غیر رسمی به دلیل عدم تعهد و به راحتی قطعات تقلبی را با قطعات معیوب جایگزین می کنند و عدم توجه به این مسئله، عامل کاهش طول عمر دستگاه است. بنابراین با استفاده از خدمات ضمات شده تعمیرگاه رسمی یخچال از خسارت های مالی جبران ناپذیر به راحتی جلوگیری کنید.

 

 

قطعات اصلی تشکیل دهنده یخچال

 

قطعات تشکیل دهنده یخچال با یک سیستم پیشرفته بسیار حساس و به صورت کاربردی در آن تعبیه شده اند بنابراین آگاهی و شناخت آن ها برای تعمیرکاران مخصوص تعمیر یخچال وایت هاوس بسیار اهمیت دارد و نکته ای است که در تعمیرگاه مجاز یخچال وایت هاوس به خوبی رعایت می شود. برد اصلی یخچال وایت هاوس، دیسپلی یا نمایشگر، سنسور دمای محیطی، سنسور دیفراست، هیتر یا المنت، ترمو فیوز، فن اواپراتور، فن کندانسور، شیر برقی آب، شیر برقی گاز، کندانسور، کمپرسور یا موتور و فیلتر درایر، قطعات اصلی تشکیل دهنده دستگاه هستند. مراقبت از این قطعات توصیه مهم تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال وایت هاوس است که در غیر این صورت به مصرف کننده گان هشدار کاهش عمر یخچال را می دهد و در صورت معیوب شدن باید با قطعات اورجینال جایگزین شوند.

 

 

 

قطعات اصلی یخچال وایت هاوس

 

قطعات اصلی یخچال وایت هاوس از طریق شرکت سازنده جهت رفع نیاز مشتریان در زمان بروز مشکل خرابی قطعات برای تعمیرگاه یخچال وایت هاوس ارسال می شوند. به دلیل قرارداد تنظیم شده بین تعمیرگاه یخچال و شرکت تولیدی، امکان ارسال قطعات اصلی یخچال وایت هاوس وجود دارد ضمن اینکه مرکز تعمیرات تعمیریار مجوز داخلی جهت صلاحیت این پروسه را هم کسب کرده است و از این جهت مورد تایید شرکت سازنده است. وقتی یخچال دچار مشکلات خرابی قطعه می شود، تعمیرگاه رسمی تعمیر یخچال وایت هاوس موظّف است طبق قرارداد تنظیم شده، قطعات اصلی و اورجینال دستگاه را در اختیار مشتریان قرار دهد.  نکته مهم اینجاست که در صورت استفاده از قطعات تقلبی در دستگاه از طول عمر آن کم شده و باعث خرابی مجدد قطعه می شود. تعمیرگاه رسمی وایت هوس به عنوان نماینده شرکت تولیدی یخچال، تنها مرکز ارائه قطعات اصلی به مشتریان در زمان بروز مشکل خرابی و تعویض قطعات است در حالی که ضمانت اصالت قطعه را هم به مشتریان تحویل می دهد.

 

 

 

یخچال وایت هاوس ساخت کجاست؟

 

یخچال وایت هاوس یکی از تولیدات لوازم‌خانگی کمپانی وایت هاوس در آمریکا است که توسط جورج وستینگ هاوس راه‌ اندازی شد و پس از مدتی به شرکت cbs واگذار شد. وایت هاوس در سال ۱۹۱۷ با ساخت اجاق‌گاز کار خود را آغاز کرد و پس از این فعالیت، به تولیدات یخچال وایت هاوس و … در آمریکا پرداخت. شرکت آمریکایی وایت هاوس در زمینه تولید یخچال از شهرت زیادی در جهان برخوردار است و در بیشتر كشور ها نمايندگي فروش دارد. همچنین در زمينه توليد و صادرات در كشور مكزيك نیز به تولیدات لوازم خانگی پرداخته است.  بهترین خصوصیات یخچال وایت هاوس شامل گارانتي خدمات پس از فروش، مقاوت بالا بدنه در برابر ضربه، دوام و طول عمر دستگاه، مصرف پایین انرژی برق و کیفیت بسیار بالا در قطعات می باشد. از محصولات دیگر آن می‌توان به یخچال فریزر دوقلو، ساید بای ساید، لباسشویی و ظرف‌شویی اشاره کرد این کمپانی برای تعمیر یخچال وایت هاوس قدیمی نیز هم اکنون خدمات ویژه ای ارائه میدهد.

یخچال وايت هاوس جزء برند هاي در جه يك آمريكايي مي باشد كه به ندرت وارد كشور ایران مي شود. در واقع خانوم هایی كه خاص بودن برایشان مهم است و یک یخچال با برند مشهور و با كيفيت براي آشپزخانه خود مي خواهند، یخچال های آمریکایی شرکت وایت هاوس اولین انتخاب آن ها است.  وایت هاوس در ایران به دليل محدوديت های  بازار خرید و فروش محصولات خانگی خارجی، تنوع محصول زیادی  ندارد. اما در سطح جهان كالا ها و محصولات متنوع زيبايي توليد و عرضه مي كند. مصرف کننده هایی که دارای یخچال وایت هاوس هستند در واقع از یک برند آمریکای اصل استفاده می کنند. يخچال وايت هاوس، علاوه بر كيفيت بالا و استحكام قطعات در بدنه داخلی و خارجی، طراحي منحصر به فرد و زیبایی در کل دستگاه به کار رفته است. این یخچال با وجود کیفیت بالا در بدنه خود با قیمت بسیار مناسب در بازار لوازم خانگی خارجی خرید و فروش می شود ولی باید برای تعمیر یخچال وایت هاوس از تعمیرکاران ماهر این یخچال استفاده کرد که در تعمیریار  این تعمیرکاران ماهر آموزش دیده اماده به خدمت هستند.

 

 

تعمیر یخچال وایت هاوس در تعمیرگاه رسمی

 

در تعمیرگاه مجاز یخچال وایت هاوس تعمیر یخچال وایت هاوس توسط کادر تعمیراتی فنی انجام می شود، رسمی بودن مجموعه دلیل محکمی برای فعالیت قانونی تعمیرات، تحت نظر اتحادیه و صنف تعمیر لوازم خانگی خارجی است. با هزینه های زیادی که امروزه برای خرید یخچال های خارجی صرف می کنید مراقبت از آن ها واجب است امّا در صورت بروز مشکلات خرابی باید به مرکز رسمی و مجاز تعمیرات آن ها مراجعه کنید تا بتوانید در قبال تعمیرات انجام شده ضمانت نامه دریافت کنید. تعمیرگاه رسمی یخچال وایت هاوس بر  مبنای این قوانین پایه ریزی شده است.  همان طور که گفته شد یخچال وایت هاوس از بدنه محکم و قطعات با کیفیتی ساخته شده است اما هر یخچالی در طول عمر خود نیازمند سرویس و نگهداری است و باید برخی نکات را در هنگام استفاده از یخچال رعایت کنید زیرا سهل انگاری در این زمینه می تواند به دستگاه صدمه زده و نیازمند تکنسین تعمیرکار است. همچنین در طی دوره های مختلفی ممکن است برخی قطعات خراب شده و نیاز به تعویض قطعات یخچال باشد بنابراین برای این کار باید با تکنسین های متخصص تعمیر یخچال وایت هاوس تماس بگیرید. توجه کنید که اگر ارور HRS را روی پنل یخچال مشاهده کردید، هرگز به صورت شخصی برای رفع آن اقدام نکنید زیرا ممکن است با تشخیص غیرتخصصی دستگاه را خراب تر کنید و قطعات بیشتری را درگیر خطا کنید. با استفاده از تکنسین های تعمیرکار مخصوص، عیب یابی تخصصی و رفع مشکل خرابی با ضمانت برای مشتریان انجام می شود. قطعات اصلی و اورجینال یخچال تنها به وسیله تعمیرگاه رسمی تعمیر یخچال وایت هاوس به مشتریان عرضه می شوند. تنظیمات یخچال وایت هاوس از کارهایی است که در تعمیرگاه مخصوص آن به صورت عملی برای تعمیرکاران تعمیر یخچال وایت هاوس شرح داده می شود تا در سریعترین زمان ممکن بتوانند این مشکل رایج مصرف کننده را رفع نمایند. 

تعمیر یخچال فریزر وایت ھاوس در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر وایت ھاوس در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر یخچال فریزر وایت ھاوس در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر یخچال فریزر وایت ھاوس در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال فریزر وایت ھاوس در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر یخچال فریزر وایت ھاوس در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر یخچال فریزر وایت ھاوس در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر یخچال فریزر وایت ھاوس در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما