• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیرات لوازم خانگی در اسلامشهر

لوازم خانگی وسایلی هستند که برای کوتاه کردن زمان انجام فعالیت های روزانه، مانند لباس شستن و ظرف شستن به وسیله ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی، و یا نگهداری و حفاظت از مواد خوراکی مانند یخچال و حتی بهبود کیفیت فضای زندگی، مانند کولر و آبگرمکن و … در خانه ها حضور دارند. این وسایل که اکثرا با برق کار می کنند نیاز به سرویس ماهانه یا سالانه و رسیدگی دارند، حتی گاهی اوقات عملکرد این لوازم دچار ایراد شده و نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه پیدا می کنند. 

در چنین شرایطی اولین امر مهم این است که شما وسیله ی خود را از برند معتبری خریداری کرده و تمام ضمانت نامه های کالا را از شرکت فروشنده دریافت کرده باشید. شرکت های معتبر برای تامین رفاه حال مشتریان به مراحل تعمیر و نگهداری کالای خود نیز اندیشیده اند، برای مثال زمانی که شما برای تعمیر ماشین لباسشویی خود با نمایندگی های تعمیر تماس بگیرید و درخواست اعزام کارشناس به محل را داشته باشید. توجه داشته باشید که برخی از شرکت های معتبر مانند تعمیریار خدمات پس از فروش خود را در شهر ها و مناطق مختلف ارائه می کنند، تا کاربران بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن به خدمات تعمیر یخچال  و تعمیرکار معتبر دسترسی داشته باشند.

 لیست شهر هاو مناطقی که علاوه بر تهران در آن نمایندگی های معتبر تعمیر لوازم خانگی وجود دارند طولانی است اما در این مطلب قصد داریم به بررسی این موضوع می پردازیم که ساکنین اسلامشهر چگونه می توانند از خدمات تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر استفاده کنند؟ و بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر کجاست؟

تعمیر لوازم خانگی در منازل اسلامشهر

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که یکی از لوازم خانگی شما دچار اشکال شده و نیاز به تعمیر پیدا می کند و به خاطر این که امکان و وقت مراجعه به تعمیرگاه را ندارید و یا حتی تعمیرگاه مطمئنی را در نزدیکی خود نمی شناسید، وسیله ی شما مدت ها بدون  استفاده و خراب در گوشه ای از خانه مانده است. در صورتی که این وسیله یکی از لوازم خانگی پر استفاده و مورد نیاز باشد نیز افراد مجبور می شوند تا با پرداخت هزینه های حمل و نقل، بالاخره وسیله را به یک تعمیرگاه برسانند.

یکی از دلایلی که تاکید می شود در زمان خرید کالا شرکت معتبری را انتخاب کنید، همین خدمات پس از فروش خوب و مناسبی است که این شرکت ها برای مشتریان خود در نظر گرفته اند.

شرکت تعمیریار برای تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر خدمات مختلفی را ارائه می کند که یکی از بهترین و مهم ترین این خدمات، اعزام کارشناس حرفه ای برای عیب یابی سرویس و تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر، به محل خرابی وسیله است. این امکان سبب می شود تا مشتریان بر تمام مراحل تعمیر لوازم خانگی خود نظارت داشته باشند و علاوه بر این که از کیفیت خدماتی که به آن ها ارائه شده اطمینان حاصل کنند، بدانند که هزینه های تعمیر آن ها بابت چه مواردی است.

از طرفی تکان دادن برخی از لوازم خانگی به جهت وزن بالا و ابعاد بزرگ امکان پذیر نیست و در صورتی که چنین وسایلی را جا به جا کنیم، ممکن است به خود دستگاه نیز آسیب وارد شود.

در چنین شرایطی مشتریان تنها باید با تعمیرگاه  لوازم خانگی در اسلامشهر تماس بگیرید و مشکل وسیله خود را با کارشناسان در میان بگذارند، اگر مشکل کالا مربوط به روش استفاده باشد کارشناسان با راهنمایی تلفنی مشکل را حل می کنند، در غیر این صورت درخواست اعزام تعمیرکار به محل، برای تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر برای شما ثبت می شود.

خدمات ویژه نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که برای تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر شرکت تعمیریار چه خدماتی را برای مشتریان در نظر گرفته است، در این قسمت قصد داریم تا به شرح برخی از این خدمات بپردازیم.

در قسمت قبلی به تفصیل توضیح دادیم که حضور تعمیرکار در محل یکی از خدمات ویژه ای است که در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر به کاربران ارائه می گردد.

در این مرکز با تعمیرکارانی همکاری می شود که برای تعمیر انواع مختلف لوازم خانگی از برند های مختلف به صورت جداگانه آموزش دیده اند و وسیله شما هر برندی که داشته باشد، کارشناس متخصص و آشنا با آن برند برای تعمیر آن خواهد آمد، این در حالی است که تعمیرکاران متفرقه این آموزش های به روز و تخصصی را ندیده اند و بیشتر بر اساس تجربه اقدام به تعمیر می کنند، پس در مواردی که ایراد دستگاه از مواردی باشد که تجربه نکرده اند و یا به تکنولوژی روز مربوط شود و تعمیرکار مورد نظر خود را برای تعمیر چنین دستگاهی به روز نکرده باشد، امکان خطا بالا می رود.

اگر خرید کالای خود را از تعمیریار انجام داده باشید، حتما کارت گارانتی و ضمانت نامه ی کالا به شما تحویل داده شده، در مدت زمان گارانتی می توانید خدمات سرویس و یا تعمیر کالای خود را به صورت رایگان انجام دهید.

شاید پیش از این برایتان اتفاق افتاده باشد که پس از تعمیر وسیله ای بعد از مدتی کوتاه همان اشکال به سراغ لوازم خانگی بیاید، دلیل این امر آن است که یا وسیله به درستی عیب یابی نشده و یا اگر قطعه ای از آن تعویض گردیده، قطعه جدید، اورجینال نبوده است، در تعمیرگاه لوازم خانگی در اسلامشهر برای تعویض از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می شود.

در آخر نیز باید بدانید که تمام خدماتی که در نمایندگی های تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر انجام می شود، تضمین می گردد و در صورت عدم رضایت مشتریان شرکت مربوطه پاسخگو خواهد بود.

عیب یابی ارزان قیمت لوازم خانگی در اسلامشهر

در قسمت های قبلی گفتیم که عیب یابی وسیله در محل یکی از مزایای استفاده از خدمات شرکت تعمیریار برای تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر است. بسیاری از افراد این تجربه را دارند که یا نمایندگی و یا تعمیرگاه لوازم خانگی در اسلامشهر تماس گرفته اند و پس از این که تعمیرکار مورد نظر به محل اعزام شده، و کار خود را انجام داده، متوجه می شوند که هزینه ی تمام شده برای آن ها بسیار بالاست.

 برخی از تعمیرگاه ها اجرت و مزد خود را به خاطر حضور در منازل چند برابر می گیرند، اما در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر که متعلق به شرکت تعمیریار است، قیمت های تعیین شده برای سرویس و عیب یابی بسیار مناسب است.

برای مثال فرض کنید که ماشین ظرفشویی شما خراب شده و زمانی که تعمیرکار به منزل شما اعزام می شود، به خاطر این که بر تمام مراحل کار وی، نظارت دارید، متوجه می شوید که هزینه ی پرداختی مطابق با خدماتی که به شما ارائه شده هست یا خیر.

زمانی که کارشناس دستگاه شما را بررسی کرد و عیب آن را فهمید، هزینه های تعمیر را به شما می گوید و در اینجا این شما هستید که تصمیم می گیرید تعمیر وسیله را نیز به او بسپارید یا نه. در صورتی که تعمیر را به تعمیرکار اعزامی محول کردید، مزد تعمیر و هزینه ی احتمالی قطعات تعویض شده به صورت حساب شما اضافه می شود، در غیر این صورت تنها باید هزینه ی اندکی را برای عملیات عیب یابی پرداخت کنید. پس تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر و عیب یابی این دستگاه ها با نازل ترین قیمت انجام می شود.

تعمیر انواع لوازم خانگی در اسلامشهر

پس از دانستن انواع خدمات برای تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر، شاید این سوال برای شما پیش بیاید که شرکت تعمیریار چه لوازم خانگی را با چه عیب و ایراد هایی تعمیر می کند؟

در واقع باید گفت که تمام محصولاتی که از همین شرکت با ضمانت نامه و گارانتی تعمیریار خریداری شده باشد، توسط تعمیرگاه لوازم خانگی در اسلامشهر تعمیر می شود، در غیر این صورت لوازمی مانند: ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، کولر آبی، کولر گازی، پکیج و بسیاری از لوازم خانگی دیگر در نمایندگی های تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر، عیب یابی و تعمیر خواهند شد.

پس اگر یخچال شما صدای بی دلیلی داشت، لباسشویی آب را تخلیه نمی کرد، فندک اجاق گاز در عین جرقه زدن شعله را روشن نمی کرد، دمای پکیج بر روی میزان استاندارد ثابت نمی ماند و هر اشکال و ایراد دیگری که در انواع لوازم خانگی پیش می آید را مشاهده کردید، تنها با یک تماس می توانید از کارشناسان خبره تعمیریار برای تعمیر لوازم خانگی در اسلامشهر کمک بخواهید.

توجه داشته باشید که نحوه ی استفاده از لوازم خانگی در سلامت آن ها تاثیر بسیاری دارد، درست است که اکثر وسایل برقی عمر مشخصی دارند، اما استفاده ی صحیح از این وسایل سبب می شود که عمر مفید کالا افزایش پیدا کند و دیر تر نیاز به تعمیر داشته باشند.

برند های معتبر معمولا طول عمر مشخصی را برای محصولات خود تعیین نمی کند، اما در موارد بسیاری دیده شده که در صورتی که برای سرویس و تعمیر لوازم خانگی از تعمیرگاه های معتبر و بخصوص نمایندگی های رسمی کمک گرفته شود، این وسایل عمر بسیار طولانی خواهند داشت.

 

تعمیرات لوازم خانگی در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیرات لوازم خانگی در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیرات لوازم خانگی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیرات لوازم خانگی در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیرات لوازم خانگی در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیرات لوازم خانگی در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیرات لوازم خانگی در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما