• 26115356 - 33338548 - 33340217
 • suport@tamir-service.com
 • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر (Frigidair)

ساید بای ساید فریجیدر یکی از بهترین ساید بای سایدها است که به ندرت امکان خرابی در آن وجود دارد. ولی با توجه به پیچیده بودن سیستم این ساید بای ساید بهتر است که تعمیر آن را به افراد حرفه ای و باتجربه بسپارید. تعمیر ساید بای ساید فریجیدر یکی از خدماتی است که بریف به مشتریان خود ارائه می دهد. بنابراین در صورتی که با هر نوع مشکلی از جمله برفک زدن ساید بای ساید، عدم سرمای کافی، بسته نشدن درب، مشاهده اعلان خاص بر روی نمایشگر و … مواجه شدید، پیش از آن که خود اقدام به تعمیر کنید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

فریجیدر برندی آمریکایی است که دارای قابلیت های بسیار پیشرفته ای می باشد و تعمیرکاران باید تخصص کار با این ساید بای ساید را داشته باشند تا بتوانند به قطعات داخلی آن دسترسی پیدا کرده و مشکل را مورد بررسی قرار دهند. تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر به صورت اصولی و حرفه ای باعث افزایش طول عمر این دستگاه شده و کارکرد آن را بهبود می بخشند. جهت بهره مندی از خدمات بریف با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. 

خدمات تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در محل

در گذشته برای تعمیر ساید بای ساید باید آن را تا تعمیرگاه حمل می کردیم ولی امروزه با استفاده از خدمات تعمیر در محل فرایند تعمیرات راحت تر شده و شما برای تعمیر کردن ساید بای ساید و سایر محصولات موجود در خانه نیازی به حمل و جابجایی آن ها نمی باشد. بریف یکی از نمایندگی های مجاز تعمیرات ساید بای ساید در محل است تا شما عزیزان برای تعمیرات خود نیازی نباشد که سختی زیادی را متحمل شوید. از جمله خدمات ساید بای ساید فریجیدردر محل می توان به شارژ گاز ساید، تعویض فن داخلی ساید، رگلاژ درب ساید، تعویض و تعمیر اینورتر، تمیر یخساز، تعویض کمپرسور و … اشاره کرد. 

بریف دارای تجهیزات و ابزار بسیار کامل در زمینه تعمیرات ساید بای ساید می باشد و شما می توانید به سرعت و در کوتاه ترین زمان ممکن ساید بای ساید را همانند روز اول تحویل بگیرید. تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در صورتی که توسط افراد تازه کار و ناوارد انجام شود می تواند خسارات بسیاری را برای شما به دنبال داشته باشد. بنابراین در هنگام تعمیرات حتما از تجربه و تخصص تعمیرکار اطمینان حاصل نمایید. جهت درخواست تعمیر لوازم خانگی با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. 

سوالات رایج در زمان خرابی تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

چرا ساید بای ساید یکسره کار می کند؟

در واقع یکسره کار کردن ساید بای ساید به معنای کار کردن مداوم کمپرسور می باشد. این مشکل نه تنها مصرف برق را افزایش می دهد، بلکه باعث افزایش سرمای ساید بای ساید نیز می شود. خاموش نشدن کمپرسور ساید بای ساید به دلایل مختلفی ممکن است اتفاق بیافتد. به همین منظور بهتر است که تعمیرات این مشکل را به افراد حرفه ای بسپارید. 

دلیل خنک نکردن ساید بای ساید چیست؟

خنک نکردن ساید بای ساید مشکل بزرگی است که می تواند باعث فساد مواد غذایی شود. به همین منظور باید به سرعت این مشکل را برطرف کنید. مواردی از جمله خرابی ترموستات، از بین رفتن لاستیک دور درب، نشت گاز، خرابی کمپرسور و … خنک کردن ساید بای ساید را با مشکل مواجه می کند. به همین منظور همواره توصیه می شود که این مشکل را با یک تعمیرکار در میان بگذارید. 

دلیل خرابی یخساز ساید بای ساید چیست؟

یکی از مشکلاتی که نیاز به تعمیر ساید بای ساید فریجیدر را دارد باید از ابتدا تمامی قطعات و جوانب را مورد بررسی قرار دهید و سپس بر اساس آن مشکل دستگاه خود را رفع کنید. بسته بودن ورودی آب، سوخت شیر برقی آب، شکستن قالب یخساز و خرابی موتور یخساز از جمله مشکلاتی است که خرابی یخساز را به دنبال دارد. بنابراین باید هر یک از این قطعات مورد بررسی قرار گیرد و تا بتوانید آن را رفع کنید. 

دلیل داغ کردن موتور ساید بای ساید چیست؟

در صورتی که حرارت موتور ساید بای ساید بالای 70 درجه برسد ممکن است به سلامت و کیفیت موتور آسیب رسانده و کارایی آن را کاهش دهد. به همین دلیل چنانچه دمای موتور افزایش یافت بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید. تعمیرکاران بریف آماده سرویس و تعمیر موتور خودروی شما می باشد. 

چرا ساید بای ساید فریجیدر برفک می زند؟

ساید بای ساید فریجیدر به صورت طبیعی فاقد آب است و از این رو برفک زدن ساید بای ساید فریجیدر به دلیل وجود رطوبت رخ می دهد. یکی از اصلی ترین دلایل برفک زدن ساید بای ساید فریجیدر خرابی لاستیک دور درب این دستگاه است. بنابراین ابتدا این لاستیک را بررسی کرده و در صورت خرابی آن را تعویض کنید. همچنین خرابی سنسور، المنت و ترموفیوز نیز می تواند باعث برفک زدن فریجیدر شود. 

دلیل سر و صدای ساید بای ساید فریجیدر چیست؟

ساید بای ساید فریجیدر به صورت طبیعی فاقد سر و صدا می باشد. در صورتی که در این دستگاه صدای غیرطبیعی شنیدید قطعا مشکلی در این دستگاه وجود دارد. یکی از اصلی ترین دلایل بروز صدا در ساید بای ساید فریجیدر فریجیدر تراز نبودن این دستگاه می باشد. از دیگر دلایل سر و صدای ساید بای ساید فریجیدر می توان به پایه های موتور، خرابی و مسدود شدن لوله های داخلی ساید بای ساید و خرابی فن ساید بای ساید اشاره کرد. شما تنها با یک تماس با تعمیرکاران فریک می توانید دستگاه خود را تعمیر کنید.

آیا تعمیر ساید بای ساید فریجیدر ارزش دارد؟

ساید بای ساید فریجیدر محصولی ارزشمند است که برای خرید آن باید هزینه بالایی را پرداخت نمایید. بنابراین تعمیر این دستگاه بسیار منصفانه و مقرون به صرفه می باشد و شما با بهره گیری از تعمیرکاران حرفه ای می توانید مجدد کیفیت و کارایی ساید بای ساید را به آن باز گردانید. برای این که هزینه های تعمیر خود را کاهش دهید بهتر است که آن را به موقع و به صورت دوره ای سرویس کنید. در این حالت کوچک ترین ایراد در دستگاه به سرعت رفع شده و از ورود آسیب و خسارات بیشتر به دستگاه جلوگیری می شود. 

قطعات ساید بای ساید فریجیدر به صورت اصل و اورجینال است که کیفیت کارکرد بسیاری دارد. یکی از وظایف تکنسین و تعمیرکاران شناخت قطعات اصل از فیک می باشد زیرا در صورت استفاده از قطعات فیک کارکرد سایدبای ساید شما افت پیدا کرده و شما نمی توانید از این محصول به درستی استفاده کنید. تعمیرکاران بریف از بهترین و اورجینال ترین قطعات بهره می برند و از این رو تعمیرات در این مرکز به صورت اصولی صورت می گیرد. بنابراین کیفیت خدمت رسانی و تعمیرات در این مرکز کیفیت بسیار بالایی دارد. 

خدمات تعمیر ساید بای ساید فریجیدر شامل چه مواردی می شود؟

به طور کلی تعمیر ساید بای ساید فریجیدر شامل تمامی موارد تعمیرات می شود. در زیر به برخی از مهم ترین موارد تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر اشاره می کنیم:

 • تعویض فیلتر ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض فن کندانسور
 • تعویض کمپرسور
 • تعویض فن داخلی
 • شارژ گاز ساید بای ساید
 • تعمیر یخساز
 • تعویض زبانه درب بار
 • رفع مشکل باز و بسته کردن درب
 • سرویس سالیانه کندانسور
 • شستشوی مدار گاز فریجیدر
 • تعمی و تعویض برد الکترونیکی
 • تعویض سنسور ساید بای ساید
 • تعویض و تعمیر برد اینورتر
 • تعویض و تعمیر ترموفیوز
 • تعویض شیر برقی

بر روی نمایشگر ساید بای سایدهای فریجیدر ارورهایی وجود دارد که هر کدام نشان دهنده مشکل خاصی در دستگاه می باشد. بنابراین شما ابتدا باید این ارورها و خطاها را مشاهده کرده و بر اساس آن ساید بای ساید را تعمیر کنید. همچنین نصب و سرویس ساید بای ساید نیز از دیگر خدماتی است که به بهترین شکل ممکن در بریف صورت می گیرد. شما با سپردن نصب، سرویس و تعمیر ساید بای ساید فریجیدر می توانید سلامت دستگاه خود را افزایش دهید. 

نصب ساید بای ساید فریجیدر

مراحل نصب اولیه ساید بای ساید بسیار ساده و در عین حال مهم است. شما برای این کار نیاز است که از افراد متخصص کمک بگیرید تا کارکرد دستگاه افزایش یابد. به عنوان مثال تراز نبودن ساید بای ساید نه تنها باعث افزایش سر و صدا در هنگام کارکرد این دستگاه می شود، بلکه مرور باعث آسیب دیدن آن خواهد شد. بنابراین نصب ساید بای ساید باید به درستی صورت گیرد. 

سرویس دوره ای و تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

سرویس کردن ساید بای ساید فریجیدر امری است که بسیاری از افراد آن را نادیده می گیرند. با سرویس دوره ای دستگاه شما می توانید هزینه تعمیرات را کاهش دهید. گاهی کوچک ترین مشکل در ساید بای ساید می تواند باعث بروز مشکلات بزرگی می شود. بنابراین بهتر است که به صورت دوره ای کارایی ساید بای ساید خود را بهبود بخشید. جهت نیاز به سرویس کار حرفه ای تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

هزینه تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر به نوع قطعات و دستمزد متخصص بستگی دارد. نمی توان به صورت دقیق قیمت تعمیر این دستگاه را برآورد کرد. تعمیرکاران بریف از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کند و از این رو کیفیت قطعات ارائه شده بسیار بالا می باشد. همچنین هزینه های دریافت شده در این مرکز بسیار منصفانه ای بوده و شما با پایین ترین هزینه ممکن می توانید دستگاه را مانند روز اول تحویل بگیرید. جهت اطلاع از قیمت تعمیر ساید بای ساید فریجیدر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما