• 26115356 - 33338548 - 33340217
 • suport@tamir-service.com
 • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ساید بای ساید کنمور (kenmore)

کنمور یک نام تجاری از لوازم خانگی فروخته شده توسط شرکتی به نام sears Roebuck است .

این نام تجاری اولین بار با ساید بای ساید های چهار کشویی اطلاق شد.اولین ماشین لباسشویی کنمور در سال ۱۹۲۷ و اولین جاروبرقی کنمور هم در سال ۱۹۳۲ ساخته شدند.

ساید بای ساید کنمور به گونه ای طراحی شده است که تمام مواد غذایی از جمله مواد تازه و مواد یخ زده را متناسب

و با درجه دلخواهتان میتواند نگهداری نماید. امکاناتی مثل قفسه های منحصر به فرد ۲ SlideAway و فیلتر آب فشرده در آن  به ایجاد فضای اضافی در ساید بای ساید ها کمک می کند.

فناوری Genius Cool features که دارای یک کمپرسور خطی و تبخیر کننده دوگانه است برای تولید محیط های خنک کننده جداگانه ، ایجاد دمای داخلی ایده آل و سطح رطوبت مناسب در ساید بای ساید است. چند فناوری جریان هوای داخلی حتی با گردش هوای سرد هم در هر گوشه ، حتی خنک کننده را نیز فراهم می کند.

تعمیر ساید بای ساید  کنمور باید حتما توسط متخصصین این دستگاه انجام شود زیرا  با انجام تعمیرات غیر تخصصی حتما صدمات شدیدی به ساید بای ساید وارد می شود که این امر هزینه های زیادی را به مشتریان عزیز وارد میکند

 

مشکلات رایج در تعمیرات ساید بای ساید کنمور:

ساید بای ساید  خنک نمی کند

ساید بای ساید صدا میدهد

ساید بای ساید روشن نمیشود

بوی نامطبوع ساید بای ساید فریزر از چه عواملی است

چرا کمپرسور ساید بای ساید فریزر یکسره کار میکند

ایرادهای  ممکن یخساز در ساید بای سایدها

عیب یابی در ساید بای ساید فریزر

شارژ گاز در  ساید بای ساید فریزر

ارور و کد های خطا در ساید بای ساید فریزر

خدمات تعمیر ساید بای ساید کنمور در محل

اکثر خدمات مربوط به تعمیر ساید بای ساید کنمور به گونه ای است که عموما در محل صورت می گیرند و دیگر احتیاجی به حمل و نقل ساید بای ساید بردن به تعمیرگاه برای تعمیر نیست. البته بهتر است  که در بعضی موارد احتیاج به تعمیر یا سرویس موتور ساید بای ساید باشد که در چنین مواقعی تعمیرکار ساید بای ساید باید آن را باز کرده و به تعمیرگاه ساید بای ساید مورد نظر منتقل نماید تا عیب و نقص ایجاد شده را کاملا بتواند رفع نماید. تعمیرات ساید بای ساید های  قدیمی کمی دشوار تر از تعمیر و سرویس ساید بای ساید های نوین و جدید امروزی موجود در بازار است.امروزه قطعه های ساید بای ساید های قدیمی کمیاب شده است و تبحر ویژه برای سرویس کردن آن ها نیاز است که تعمیر ساید بای ساید و فریزرهای قدیمی موجود دشوار تر میشود .

سوالات رایج در زمان خرابی تعمیر ساید باید ساید کنمور

در میان لوازم خانگی معمولی موجود در خانه ساید بای ساید یکی از اصلی ترین لوازم خانگی برقی است که وجود آن در خانه کاملا ضروری است. خرابی ساید بای ساید یکی از نگرانی‌های مهم در ارتباط با این وسیله محسوب می‌شود زیرا اگر که تعمیر ساید بای ساید زمان‌بر بشود؛ می تواند در آن صورت زندگی را با چالش جدی روبرو کند. اغلب  علاقه‌ای ندارند که دست به تعمیر لوازم خانگی بزنند. ولی داشتن اطلاعات درباره‌ی برخی موضوعات برای قبل و بعد از تعمیر ساید بای ساید در داخل منزل, می‌تواند خیال شما را  راحت کند و یا حتی یک قدم جلوتر، بتوانید با رفع بعضی مشکلات خطا‌های ساید بای ساید را در خانه  رفع کنید.

خنک نکردن ساید بای ساید کنمور

از دیگر مشکلات شایع دارندگان ساید بای ساید ساید بای ساید این است که حس می‌کنند ساید بای ساید آنها به اندازه کافی مواد غذایی را شاید خنک نمی کند ، این مسئله می‌تواند دلیل فنی و یا غیر فنی بسیاری داشته باشد و حتی با رعایت کردن یک سری نکات مشکل سرد نکردن ساید بای ساید شما ممکن است حل شود، و نیازی به  تعمیر ساید  بای ساید کنمور نداشته باشید

 تنظیم اشتباه دمای ساید بای ساید کنمور

یکی از موارد سرد نکردن ساید بای ساید ها این است که ممکن است دمای داخل ساید بای ساید به درستی تنظیم نشده و یا آن را دستکاری کرده باشند. در فصل زمستان و هوای خنک عموما درجه‌ ساید بای ساید ها باید روی 3 یا 4 درجه‌ سانتی‌گراد باشد و در هوای گرم و تابستان, بهتر است دمای ساید بای ساید روی 2 یا 3  درجه سانتی‌گراد باشد.

گاهی  افراد ممکن است از دمای نرمال و صحیح ساید بای ساید آگاه نباشند و دمای ساید بای ساید بر روی 6 یا 7 تنظیم شده باشد. پس حتما  آن را بررسی کنید

تنظیم اشتباه دمای ساید بای ساید  فشار زیادی به موتور ساید بای ساید می آورد.

حجم زیاد مواد غذایی داخل ساید بای ساید

وقتی که مواد غذایی فراوانی داخل ساید بای ساید بگذارید به روی موتور آن  فشار زیادی ممکن است وارد شود و ساید بای ساید ساید بای ساید کنمور به خوبی کار نکند.

 قرار دادن مواد غذایی تازه پخته شده و گرم

مواد غذایی به صورت گرم داخل ساید بای ساید اصلا قرار داده نشود، و مواد غذایی را حتما با ظروف در بسته داخل ساید بای ساید قرار گیرند.

تعداد دفعات در باز شدن درب ساید بای ساید

درب ساید بای ساید باید کمتر باز و بسته شود.

زیرا با هر بار باز و بسته شدن درب، مقدار زیادی هوای گرم و رطوبت داخل محفظه میشود و باعث ایجاد برفک در ساید بای ساید می‌شود.

تنظیم دمای مناسب ساید بای ساید

دمای تنظیم شده در اکثر ساید بای ساید ها به درستی تنظیم نشده است.در صورتی که دمای تنظیم شده در آن بالا باشد و هوای داخل ساید بای ساید گرم شود ، در واقع کندانس رخ می دهد و حاصل آن ایجاد رطوبت بر روی بدنه داخلی است و شروع به برفک زدن می کند.

علت گردش هوای نامناسب در ساید بای ساید

گردش هوا مناسب در داخل ساید بای ساید موجب میشود تا هوای سرد به همه جای ساید بای ساید برسد، اما با قرار دادن مواد غذایی و ظروف بزرگ در جلوی دریچه های موجود برای  گردش هوا باعث مسدود شدن جریان هوای مناسب  داخل ساید بای ساید شده و گرم میشود و این امر باعث ایجاد برفک خواهد شد. 

آیا تعمیر ساید بای ساید کنمور ارزش دارد؟

اگر ساید بای ساید دچار مشکلات فنی جدی باشد، اغلب بین تعمیر ساید بای ساید کنمور و خرید نوع جدید قرار می گیرند. از این رو، قبل از هر کاری بهتر است این موارد را مدنظر قرار دهید:

نخست، بررسی کارت گارانتی ساید بای ساید می باشد. وسایل برقی گران قیمت، دارای کارت گارانتی به مدت 18 ماه هستند. اگر مهلت کارت گارانتی ساید بای ساید تمام نشده، تعمیر آن راه حل بصرفه تری است. با داشتن این کارت، برخی خدمات تعمیرات، رایگان می باشد و در برخی موارد هم دستمزد تعمیر آن یا تعویض قطعه، با درصد تخفیف محاسبه میشود.

ممکن است قطعات فابریک ساید بای ساید برندهای معتبر(مثل ال جی و سامسونگ) هم دچار مشکل شوند که همه هزینه ها  متغیر خواهد بود.به دلیل این که پیدا کردن قطعه مناسب و هزینه نصب آن روی ساید بای ساید  ، به کیفیت کاری تعمیرکار ساید بای ساید ،هم بستگی دارد.مورد دیگری که باید به آن توجه داشت ، برآورد هزینه تعمیرات ساید بای ساید کنمورو یا خرید برند معتبر جایگزین می باشد. قیمت خرید یک ساید بای ساید از برندهای معتبر امروزی، بالای 40 میلیون تومان است. اگر ساید بای ساید شما از مدل های جدید باشد، حتما تعمیرات بخش هایی مثل فن، تعویض لاستیک، گازگیری و … برایتان  بسیار به صرفه تر است.

از دیدگاه یک تعمیرکار تعویض یا تعمیر ساید بای ساید کنمور به پارامترهای زیر وابسته است:

یک ساید بای ساید امکان دارد 20 سال برای یک زوج کار کند و هیچ مشکلی هم برایشان پیش نیاید، اما برای یک خانواده پر جمعیت 10 سال هم ممکن است دوام نیاورد. ساید بای ساید هایی با برند آمریکایی، آسیایی، اروپایی و ایرانی از کیفیت های متفاوتی برخوردارند که این مهم می تواند تاثیر بسزایی بر طول عمرشان داشته باشد.این نکته هم حائز اهمیت است که خدمات پس از فروش آن برند ساید بای ساید به چه اندازه به مشتریان خود احترام گذاشته و در تعویض قطعات معیوب از قطعات اصلی و فابریک استفاده میکند یا خیر. و اگر از خدمات تعمیرگاه مجاز بهره مند می گیرد باید از لحاظ فنی و انسانی شرکت مذکور یا شخص مطمئن شوید.اینکه تا چه اندازه به نظافت ساید بای ساید و سرویس سالیانه آن اهمیت می دهید میتواند پارامتر مهمی در طول عمر ساید بای ساید شما و در نهایت تعویض یا تعمیر ساید بای ساید شما باشد 

گاهی میتوان یک ساید بای ساید را با یک هزینه مناسبتر تعمیر کرد و برای مدت بیشتری از آن استفاده کرد که دیگر نیاز به تعویض ندارد.گاهی نیز ساید بای ساید شما به دلایل مختلفی مانند عمر بالای ده سال  هزینه‌هایی را به عنوان تعمیرات به تکرار بر روی دست شما باقی می‌گذراد که راه حل بهتر آن این است تعویض شود.در مواقعی نیز ساید بای ساید مصرف انرژی خیلی بالایی پیدا میکند که بهتر است تعویض شود.

در چنین مواردی این خود شما هستید که باید حساب و کتاب کرده و با در نظر گرفتن جوانب مختلف آن برای تعویض یا اقدام به تعمیر ساید بای ساید کنمور خود تصمیم لازم را بگیرید.

خدمات تعمیر ساید باید ساید کنمور شامل چه مواردی می شود؟

این خدمات شامل موارد ذیل میباشد:

 • تعویض فیلتر ساید بای ساید
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید
 • تعویض فن کندانسور ساید بای ساید
 • تعویض فن داخلی ساید بای ساید
 • نشتی گیری اواپراتور ساید بای ساید
 • شارژگاز ساید بای ساید
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید
 • تعویض شیر برقی ساید بای ساید
 • تعویض دمپر یخساز
 • تعویض سنسور ساید بای ساید
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید
 • تعویض و تعمیرات برد الکترونیکی ساید بای ساید
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر
 • شستشوی مدار گاز
 • سرویس سالیانه کندانسور رگلاژ درب ساید بای ساید
 • باز و بستن  درب ساید بای ساید جهت جابجایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید

تعمیر ساید بای ساید کنمور در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید کنمور در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر ساید بای ساید کنمور در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر ساید بای ساید کنمور در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید کنمور در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر ساید بای ساید کنمور در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر ساید بای ساید کنمور در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر ساید بای ساید کنمور در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما