• 26115356 - 33338548 - 33340217
 • suport@tamir-service.com
 • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ساید بای ساید ال جی (LG)

لوازم خانگی امروزه در زندگی ما نقش بسیار کلیدی و مهمی دارند. ما انسان ها در حال حاضر در دنیای دیجیتال زندگی می کنیم و به کمک پیشرفت های جدید علمی، زندگی بسیار آسان تر شده است. لوازم خانگی نیز از دسته مهم ترین وسایل در دنیای ما هستند که زندگی را برای ما راحت تر کرده اند. در منزل همه ما دستگاه های الکترونیک و غیر الکتریکی وجود دارند که کار های زیادی را برای ما انجام می دهند و راحت تر می کنند.

و اما در میان دستگاه های برقی مختلفی که در خانه تان وجود دارند، یکی از مهم ترین آنها یخچال شما می باشد. یخچال ها یکی از بهترین و کاربردی ترین انواع لوازم خانگی هستند که وظیفه مهمی دارند. وظیفه اصلی یخچال این است که غذا و هر گونه مواد غذایی را خنک نگهدارد که خراب نشود. اختراع یخچال باعث شد که بتوانیم مواد غذایی مانند گوشت، میوه یا مواد دیگری را ذخیره کنیم تا برای زمان دیگری از آنها استفاده کنیم.

یکی از انواع محبوب یخچال ها نیز ساید بای ساید ها هستند که طرفداران بسیار زیادی نیز دارند. اما یکی از مشکلاتی که همیشه ممکن است برای ساید بای ساید ها یا هر نوع دستگاه الکتریکی دیگری پیش می آید، خرابی دستگاه است. شما همیشه باید برای تعمیر ساید بای ساید خراب شده تان برنامه ای داشته باشید.

خدمات تعمیر ساید بای ساید ال جی در محل

تعمیر کردن لوازم خانگی، مشکلات خاص خودش را دارد. بسیاری از افراد، دوست دارند که تعمیر لوازم خانگی را خودشان انجام دهند و برخی دیگر نیز این کار را به تعمیرکار ها می سپارند. اما بعضی از دستگاه ها مانند، یخچال، ساید بای ساید، ماشین های لباسشویی و ظرفشویی و … بسیار سنگین هستند و نمی توان آنها را برای تعمیر به جای دیگری برد.

برای همین است که بسیاری از تعمیرکاران، تعمیر اینگونه لوازم خانگی، مثل تعمیر ساید بای ساید ال جی را در محل سکونت یا به عبارتی در منزل شما انجام می دهند. خدمات تعمیر لوازم خانگی در محل، از خدماتی است که هر تعمیرکاری در اختیار شما نمی گذارد. اینکه شخص تعمیرکار برای تعمیر لوازم خانگی به منزل شما بیاید، خیلی راحت تر و بهتر است. برای همین برای بسیاری از افراد به عنوان یک معیار برای انتخاب تعمیرکار استفاده می شود.

تعمیرکاران رسمی و نمایندگی های برند LG در ایران، این خدمت را در اختیار شما قرار می دهند. این یعنی که شما می توانید تعمیر ساید بای ساید ال جی یا هر وسیله دیگری از این شرکت را به راحتی به تعمیرکاران رسمی در نمایندگی های LG در ایران بسپارید تا در منزل برایتان این لوازم را تعمیر کنند. این می تواند در واقع یکی از مهم ترین ویژگی های تعمیرگاه های رسمی در کشور باشد.

سوالات رایج در زمان خرابی تعمیر ساید بای ساید ال جی

همه ما می دانیم که دستگاه های الکترونیک روزی خراب می شوند و برخی از مشکلات برای دستگاه ها بیشتر اتفاق می افتند و رایج تر می باشند. ساید بای ساید ها نیز به همین شکل، چندین مشکل رایج دارند که باعث خرابی آنها می شود. در ادامه قصد داریم تا چند سوال متداول در زمینه خرابی ساید بای ساید های ال جی را بدهیم.

یکی از سوال هایی که برای بسیاری از افراد پیش می آید این است که در صورت نصب تازه یخچال بعد از گذشت چه مدت زمان باید از یخساز آن استفاده کرد. معمولا 12 ساعت تا فعال شدن یخساز بعد از نصب زمان لازم است و در 72 ساعت ابتدایی نیز عملکرد دستگاه ضعیف خواهد بود پس نگران آن نباشید.

از دیگر سوالات کلیدی که درباره بخش شیر آب یخچال می باشد نیز این است که گرفتگی یا نشتی آن به چه صورت است. انواع گرفتگی و نشتی به وجود آمده در شیر یخچال می تواند باعث خرابی های مختلف شود و باید به طور مرتب چک شود.

از سوالات متداول دیگر نیز که حتما باید به آن دقت داشته باشید این است که اگر یخچال برای مدتی خاموش بوده و آن را روشن کرده اید، بهتر است که از ابتدا از دستگاه یخساز آن استفاده نکنید. این کار باعث خرابی یخساز می شود و یخچال شما را خراب می کند.

از دیگر مشکلات مهمی که ممکن است برای ساید بای ساید ال جی پیش بیاید و برای مشتریان این شرکت بسیار مهم است، اشکالی است که برای تنظیم دما در یخچال می باشد که گاها پنل جواب نمی دهد و کار نمی کند.

آیا تعمیر ساید بای ساید ال جی ارزش دارد؟

جواب این سوال شما یک بله محکم است! یخچال های ساید بای ساید، نوعی از یخچال هستند که بسیار جادار و کاربردی می باشند. استفاده از این یخچال ها در خانه مزایای بسیاری دارد و به زیبایی منزل نیز کمک می کند. اما در زمان خرابی آیا باید به فکر تعمیر یخچال باشیم یا تعویض؟

تعویض کردن ساید بای ساید، ممکن است در وهله اول برایتان هزینه بسیار زیادی داشته باشد و در وهله دوم نیز شما می توانید با تعمیر ساید بای ساید ال جی به جای خریدن یک یخچال جدید، می توانید دوباره از یخچال قدیمی خود استفاده کنید. تعویض کردن ساید بای ساید، هم هزینه بسیار بالایی برای شما خواهد داشت و هم ممکن است دور انداخته شدن ساید بای ساید قبلی، به طبیعت و عدم بازیافت محصولات مختلف نیز ضربه بزرگی بزند.

خدمات تعمیر ساید بای ساید ال جی شامل چه مواردی می شود؟

 • تعمیر ساید بای ساید با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت
 • تعمیر ساید بای ساید ال جی در منزل شما
 • نظارت کامل شما بر مراحل تعمیر ساید بای ساید 
 • تعمیر ساید بای ساید ال جی شما به وسیله بهترین تکنیسین ها
 • تعمیر ساید بای ساید با گارانتی و خدمات پس از فروش
 • استفاده از بهترین قطعات اصلی و اورجینال برای تعیر ساید بای ساید ال جی

برند کره ای ال جی (LG)

شرکت های بسیار زیادی در سراسر دنیا به تولید لوازم خانگی مشغولند و در میان کشور های مختلف، شرکت های کره ای، موفقیت بسیار زیادی در این زمینه کسب کرده اند. شرکت های کره ای زیادی در زمینه تولید لوازم خانگی، محبوبیت دارند. یکی از بهترین شرکت های کره ای، LG می باشد. ال جی یکی از بزرگ  ترین ابر شرکت های کره ای در دنیا می باشد که بخش های مختلفی دارد. در بین قسمت های مختلف این شرکت، LG Electronics که مربوط به وسایل الکترونیک و لوازم خانگی می شود، محبوبیت بسیار بالایی دارد.

شرکت ال جی در سال 1947 در کره بنیان گذاری شد و دفتر مرکزی این شرکت نیز در حال حاضر در شهر سئول کره قرار دارد. ال جی در واقع یک ابر شرکت بزرگ چند ملیتی در کره جنوبی است که در چندین زمینه فعالیت می کند. زمینه های فعالیت LG عبارتند از:

 • ال جی الکترونیکس (لوازم خانگی و الکترونیکی)
 • زنیت الکترونیکس (زیر مجموعه LG Elecetronics)
 • ال جی دیسپلی (نمایشگر ها و تلویزیون های LG)
 • ال جی تلکام (بخش ارتباطات و گوشی های LG)
 • ال جی کمیکال (مواد شیمیایی)

این شرکت بزرگ، برای سال هاست که در زمینه های مختلف در دنیا فعالیت می کند و در اکثر زمینه ها نیز به موفقیت لازم رسیده است. البته در سال 2021، ال جی به قدری از بخش LG Telecoms ضرر کرد که مجبور به بستن این بخش از شرکت خود کرد. تلفن های همراه ال جی مانند سابق طرفدار نداشتند و این باعث شد که این قسمت به دلیل زیان دهی تعطیل شود.

بهترین تعمیرگاه ساید بای ساید الجی در تهران

اگر در تهران زندگی می کنید، در شهر تهران به دنبال تعمیرگاه رسمی LG برای تعمیر ساید بای ساید الجی می توانید به بهترین تعمیرگاه رسمی ایران یعنی شعب تهران تعمیریار مراجعه کنید. تعمیریار یکی از بهترین تعمیرگاه های رسمی و نمایندگی های LG در ایران است که تعمیر انواع لوازم خانگی مثل تعمیر ساید بای ساید ال جی را به بهترین شکل برای شما در منزلتان انجام می دهند. شما می توانید برای برقرای تماس با تعمیریار در شهر خود با شماره تماس این شرکت ارتباط برقرار کنید. اگر در تهران زندگی می کنید نی می توانید با شعب تعمیریار در شرق، غرب، شمال و جنوب تماس حاصل فرمایید

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما