• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ساید بای ساید مابه (mabe‏)

خدمات تعمیر ساید بای ساید مابه در محل

تعمیر ساید بای ساید، یکی از کارهایی است که سختی بسیار زیادی دارد. بسیاری از وسایل خانگی مثل مایکروویو یا وسایل کوچک تر را می توان در ماشین گذاشت و نزد تعمیرکار برد تا آن را تعمیر کند. اما یخچال و ساید بای ساید ها بسیار بزرگ هستند و برای اینکه آنها را نزد تعمیرکار ببرید، به یک وانت و چند نفر برای جابجایی آن نیاز دارید.

بسیاری از دستگاه های دیگر در خانه نیز مثل یخچال بزرگ می باشند. برای همین است که یکی از مهم ترین خدمات تعمیری که افراد مختلف و نمایندگی ها در اختیار شما قرار می دهند، خدمات تعمیر ساید بای ساید مابه در محل می باشد. بسیاری از تعمیرکاران امروزه برای تعمیر لوازم خانگی بزرگ و کوچک به منزل شما می آیند تا شما مشکل رفت و آمد نداشته باشید و بتوانید به راحتی لوازم خانگی خود را تعمیر کنید.

این ویژگی از دسته مهمترین خدماتی است که تعمیرگاه های رسمی مابه در ایران در اختیار شما قرار می گذراند. شما می توانید تعمیر لوازم خانگی خودتان را با خیالی راحت به تکنسین های نمایندگی های مابه در ایران بسپارید تا برای تعمیر به منزل شما بیایند و با نظارت کامل شما، ساید بای ساید را برای شما به بهترین شکل تعمیر کنند.

 

سوالات رایج در زمان خرابی تعمیر ساید بای ساید مابه

در زمینه تعمیرات ساید بای ساید مابه همیشه سوالات رایج خاصی هست که برای افراد بسیاری پیش می آید. برخی از مشکلات هستند که رایج تر هستند و برای افراد بیشتری اتفاق می افتند. در ادامه برخی از آنها را به شما معرفی می کنیم.

  1. چرا آب سرد کن یخچال مابه به درستی کار نمی کند؟ خیلی از اوقات امکان دارد که آب سرد کن ساید بای ساید خراب شود. دلیل های خرابی آن نیز می تواند خرابی برد الکترونیکی، یخ زدگی آب در لوله یا فشار آب کم باشد. این مشکل یکی از رایج ترین مشکلات ساید بای ساید ها می باشد.
  2. چرا یخ ساز یخچال کار نمی کند؟ یخ ساز ها نیز یکی دیگر از بخش های ساید بای ساید های مابه هستند که خراب شدن آنها رایج می باشد و معمولا اتفاق می افتد. دلیل آن نیز می تواند معیوب شدن برخی از قطعات مهم باشد. اما یکی از نکات مهم این است که نکات مراقبت از یخ ساز یخچال را بلد باشید. برای مثال بعد از روشن کردن یخچال بعد از مدت طولانی، بهتر است که از یخساز استفاده نشود تا شروع به کار کند.
  3. چرا یخچال برفک زدایی لازم را ندارد؟ یکی دیگر از مشکلات رایج نیز عدم برفک زدایی ساید بای ساید به صورت مناسب است که معمولا به دلیل خرابی کنترل دیفراست و تایمر دیفراست به وجود می آید.
  4. چرا ساید بای ساید سروصدای زیادی دارد؟ سروصدای زیاد نیز برای بسیاری از دستگاه هایی که با برق کار می کنند یک عیب به حساب می آید که معمولا از خرابی فن به وجود می آید. البته گاهی نقص در کمپرسور یخچال نیز باعث آن می شود. این مشکل ها بیشتر نیازمند تعمیرات ساید بای ساید مابه به صورت حرفه ای می باشند.

آیا تعمیر ساید بای ساید مابه ارزش دارد؟

یکی از سوالاتی که ممکن است تا این لحظه در ذهن شما به وجود آمده باشد این است که آیا تعمیر ساید بای ساید مابه که خراب شده ارزش دارد یا نه؟ همانطور که می دانید، امروزه قیمت لوازم خانگی بسیار بالا رفته اند و اگر بخواهید به خاطر خرابی ساید بای ساید مابه به سراغ یخچال دیگری بروید، باید هزینه بسیار زیادی بکنید.

در زمان خرابی دستگاه های برقی، قطعا تعمیر کردن آنها بر تعویض آنها برتری دارد. در واقع اگر به این فکر می کنید که آیا تعمیر ساید بای ساید مابه ارزش دارد یا خیر باید بگویم که جواب شما یک بله محکم است. در زمان خراب شدن دستگاه های مختلف الکترونیک و لوازم خانگی، همیشه تعمیر بهترین گزینه است. البته به شرطی که تعمیرات ساید بای ساید مابه یا لوازم خانگی دیگر به نحو احسن انجام شود.

خدمات تعمیر ساید بای ساید مابه شامل چه مواردی می شود؟

  • تعمیر ساید بای ساید مابه باید در منزل شما و در محل انجام شود تا مشکل رفت و آمد و جابجایی برطرف شود.
  • تعمیر ساید بای ساید مابه باید با نظارت کامل شما باشد.
  • تعمیرات ساید بای ساید مابه باید به دست تکنسین های آموزش دیده و حرفه ای انجام شود.
  • تعمیر ساید بای ساید مابه باید با بهترین قطعات اورجینال تولید شده به دست خود شرکت انجام گیرد تا به بهترین شکل انجام شود.

شرکت مابه

شرکت های بسیار زیادی در سراسر دنیا در زمینه تولید لوازم خانگی برقی فعالیت دارند و در میان شرکت های مختلف، شرکت های آمریکایی در دنیا طرفداران بسیار زیادی دارند. یکی از نام آشنا ترین برند های آمریکایی در این زمینه، شرکت مابه است که از زیر مجموعه های شرکت ویرپول نیز به حساب می آید.

راس ساراگوسا بنیانگذار اصلی این شرکت است که در سال 1934 این شرکت را به عنوان یک زیرمجموعه برای شرکت ویرپول تاسیس کرد و بعد از مدتی نیز نام آن را به مابه تغییر داد. مابه کار خود در ایالات متحده را با تولید تلویزیون و رادیو شروع کرد و پس از مدتی وارد زمینه تولید لوازم خانگی نیز شد. این شرکت از 1950 مشغول به تولید یخچال فریزر های مختلف می باشد و ساید بای ساید های این شرکت نیز طرفداران بسیار زیادی دارد.

در دهه 1990 میلادی، نام تجاری Admiral،، در محصولات زنیفت نیز مورد استفاده قرار می گرفت. این برند از زمان تاسیس شدنش بیشتر به تولید تلویزیون های با کیفیت و عالی و انواع یخچال های با کیفیت فعالیت داشته است. این شرکت برای اولین بار در سال 1392 شمسی اولین نمایندگی خود برای ارائه خدمات بهتر به ایرانیان را در ایران تاسیس کرد. بعد از آن نیز شرکت های بسیار زیادی به نمایندگی و تعمیرگاه رسمی این شرکت در ایران تبدیل شدند. 

تعمیریار ، بهترین نمایندگی مابه در ایران

اگر ساید بای ساید مابه را دارید و برای آن مشکلی پیش آمده، می توانید تعمیر ساید بای ساید را به تعمیریار بسپارید. تعمیریار یکی از بهترین شرکت های تعمیرگاه رسمی در ایران است که در شهر های بسیار زیادی مانند تهران، رامسر، شهر ری و شهر های بسیار دیگر شعبه دارد و نمایندگی بیش از 50 شرکت خارجی را به عهده دارد.

شما می توانید تعمیر ساید بای ساید مابه یا هر وسیله الکترونیک دیگر را به تعمیریار بسپارید. تعمیرکاران تعمیریار کار بلد و آموزش دیده هستند و می توانند به بهترین شکل دستگاه را برای شما تعمیر کنند. از دیگر ویژگی های تعمیریار نیز این است که شما فقط کافیست که با تعمیریار تماس بگیرید و آدرس منزلتان را بدهید. تعمیرکاران ما تعمیرات ساید بای ساید مابه یا لوازم خانگی دیگر را برای شما در محل انجام می دهند.

تعمیر ساید بای ساید مابه در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید مابه در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر ساید بای ساید مابه در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر ساید بای ساید مابه در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید مابه در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر ساید بای ساید مابه در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر ساید بای ساید مابه در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر ساید بای ساید مابه در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما