• 26115356 - 33338548 - 33340217
 • suport@tamir-service.com
 • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ساید بای ساید مونوگرام (Monogram)

لوازم‌خانگی از اجزا جدایی‌ناپذیر زندگی امروزی است. یخچال، فریزر، جاروبرقی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی، اجاق‌گاز و … از وسایلی هستند که آرامش و آسایش را به ما ارائه میدهند. زمانی آرامش و آسایش استفاده از این لوازم را درک خواهیم کرد که یکی از این وسایل به هر دلیلی دچار نقصان و خرابی شده و عملکرد مناسب خود را به‌درستی نشان ندهد. باتوجه‌ به هزینه های زیاد این روزها و تورم افسار گسیخته می توان یقین داشت، اکثر افراد تعمیر لوازم‌خانگی را بر تعویض آنها ترجیح میدهند. موضوعی که در زمان تعمیر لوازم‌خانگی در ذهن کاربران ایجاد خواهد شد این است که آیا هزینه انجام‌گرفته عادلانه بوده است، آیا دستگاه پس از تعمیر عملکردی مشابه قبل از خرابی از خود نشان خواهد داد یا خیر؟

لوازم‌خانگی از محصولات پر تقاضای بازار است، اما به دلیل افزایش نرخ مواد اولیه، تغییر نرخ کارگران، تغییرات نرخ ارز و هزینه های سربار و تورم افسار گسیخته، تقاضای این محصولات در بازار کاهش‌یافته است و در صورت خرابی لوازم‌خانگی مردم تعمیر را بر تعویض ترجیح خواهند داد. یخچال از جمله لوازم‌خانگی است که حساسیت بالایی دارد و در صورت خرابی مواد غذایی فاسد خواهند شد و سرعت عمل در تعمیر این دستگاه اهمیت بسزایی دارد. در میان انواع گونه های یخچال نوع ساید بای ساید مخصوصاً در خانواده های پرجمعیت تر بسیار مورد تقاضا است. همچنین انواع متفاوتی از برندها مربوط به کارخانجات داخلی و خارجی اقدام به تولید یخچال میکنند و هر کدام دارای مزایا و معایبی خواهند بود. یکی از برندهای مورد تقاضای ساید بای ساید در بازار برند مونوگرام است. در صورت خرابی هرکدام از لوازم‌خانگی دیگر مشابه گذاشته از تعمیرکاران محلی استفاده نمیشود و امروزه از نمایندگیهای مجاز جهت تعمیر لوازم‌خانگی بهره گرفته میشود. این نمایندگیها با ارائه خدمات در کوتاهترین زمان ممکن کیفیت خدمات ارائه شده را تضمین داده و متقاضیان تعمیر را ترغیب میکنند تا به این نمایندگیهای مجاز مراجعه کنند. در صورت استفاده از نمایندگیهای مجاز تعمیرات ساید بای ساید مونوگرام، متقاضیان اطمینان خواهند داشت تا دستگاه آنها مطابق عملکرد قبل و به بهترین صورت به کار خود ادامه خواهد داد. نمایندگیهای مجاز با بهره گیری از افرادی کارآزموده و باتجربه کیفیت کار را تضمین کرده و گارانتی تعویض قطعات به مشتریان ارائه خواهند کرد. در این مقاله قصد داریم تا به خدمات تعمیر ساید بای ساید مونوگرام و خدماتی که نمایندگیها در محل به متقاضیان ارائه میدهند اشاره کرده و برخی از سوالات رایج در زمان خرابی دستگاه مونوگرام را مطرح و تا حدی به آنها پاسخ دهیم و در انتها به مزایایی که سبب میشوند تا کاربران، تعمیر ساید بای ساید مونوگرام را بر تعویض آن ارجحیت دهند، اشاره خواهیم کرد.

 

خدمات تعمیر ساید باید ساید مونوگرام در محل

استفاده از نمایندگیهای مجاز ساید بای ساید مونوگرام سبب میشود تا در زمان تعمیر ساید بای ساید خدمات ویژه‌ای به متقاضیان ارائه شود که برخی از این خدمات به شرح ذیل می باشد:

متقاضیان تعمیر ساید بای ساید مونوگرام میتوانند از طریق تلفن یا از طریق سایت درخواست تعمیر را ثبت کنند. در این درخواست علاوه بر دریافت مشخصات فردی شخص در خصوص عیوب و شرح خرابی دستگاه از متقاضیان سؤال خواهد شد. شرح حال خرابی دستگاه سبب میشود تا تعمیرکاران قبل از مراجعه به منزل متقاضیان شرح حال را بررسی کرده و با توجه به تجربه اش در تعمیر ساید بای ساید مونوگرام بخ عیب یابی بپردازند و قطعات مورد نیاز برای تعویض را با خود همراه داشته باشند و در کوتاهترین زمان به تعمیر ساید بای ساید مونوگرام بپردازند.

تعمیرکاران نمایندگیهای مجاز تعمیر ساید بای ساید مونوگرام بسیار خوش قول بوده و پس از هماهنگیهای لازم با متقاضی تعمیرات به منزل شخص مراجعه خواهند کرد.

بایت هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکاران هزینه ای از متقاضیان تعمیرات دریافت نخواهند کرد.

تعمیرکاران لوازم‌خانگی در نمایندگیهای مجاز تماماً افرادی ماهر و باتجربه هستند. هرکدام از تکنسین ها در خصوص یکی از محصولات برند مونوگرام تخصص دارند. تمرکز هر کدام از متخصصان تنها بر یکی از محصولات برند مونوگرام سبب میشود تا بتوانند با سرعت بالاتری به عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی، به خصوص ساید بای ساید مونوگرام بپردازند. متخصصین در حوزه مورد نظر خود را به روز نگه داشته و نمایندگی به منظور به روز نگه داشتن تعمیرکاران دوره هایی برای آنها برگزار خواهد کرد.

تعمیرکاران نمایندگیهای مجاز در انتهای کار بابت خدمات ارائه شده، قطعات تعویض شده و … به مشتریان فاکتور ارائه خواهند کرد. این فاکتور با امضا و مهر شرکت خواهد بود و متقاضیان میتوانند هزینه پرداختی را در صورت تردید در میزان مبلغ، از نمایندگی جویا شوند. همچنین فاکتور مورد نظر سبب میشود تا در مراجعات بعدی تعمیرکاران از نوع قطعات تعویض شده اطلاع و آگاهی پیدا کنند.

تعمیرکاران و متخصصین نمایندگیهای مجاز در صورت تعویض هرکدام از قطعات ساید بای ساید مونوگرام از قطعات اورجینال و اصلی استفاده کرده و ضمانت‌نامه و گارانتی تعویض قطعه به مشتری ارائه خواهند کرد. با این کار حس اطمینان در مشتریان ایجاد شده و از تعمیر با کیفیت دستگاه ساید بای ساید خود اطمینان پیدا خواهند کرد. همچنین نمایندگیهای مجاز تعمیر لوازم خانگی تا مدت زمانی دستگاه تعمیر شده توسط تعمیرکاران را گارانتی میکند، تا در صورت ایراد در این مدت زمانی تعمیرکاران جهت تعمیر مجدد به منزل مشتریان مراجعه کرده و باید مراجعه مجدد هزینه تعمیری از مشتریان دریافت نخواهند کرد.

متخصصین در زمان مراجعه تمامی قطعات احتمالی و موردنیاز برای تعویض را در اختیار خواهند داشت و این امر سبب جلوگیری از بازگشت مجدد تعمیرکاران به منزل متقاضیان شده و در همان مراجعه اول تعمیر ساید بای ساید مونوگرام انجام‌گرفته و پایان میپذیرد. 

تعمیرکاران ساید بای ساید مونوگرام را به کارگاه یا مکان دیگری جهت تعمیر انتقال نخواهند داد و تمامی خدمات تعمیر را در محل مورد نظر متقاضی انجام میدهند و با این کار احتمال و ریسک آسیب‌دیدن دستگاه در زمان جابجایی و هزینه انتقال به کارگاه یا مرکز تعمیر، به صفر خواهد رسید.

سوالات رایج در زمان خرابی تعمیر ساید بای ساید مونوگرام

از جمله سؤالات رایج در زمان خرابی ساید بای ساید موبوگرام میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • هزینه تعمیر ساید بای ساید مونوگرام چقدر میباشد؟ هزینه تعمیر به عوامل متفاوتی بستگی دارد که تعمیر یا تعویض قطعات مختلف دستگاه ساید بای ساید را طلب خواهد کرد. این هزینه بعد از بررسی متخصصین و تکنسینها پیش از تعمیر برآورد و اعلام خواهد شد. اما نمایندگیهای مجاز تعمیرات ساید بای ساید مونوگرام اطمینان خواهند داد که تمامی هزینه ها منصفانه بوده و پس از پایان کار این هزینه از مشتریان دریافت خواهد شد.
 • آیا خدمات ارائه شده گارانتی و تضمین میشوند؟ نمایندگیهای مجاز تعمیر ساید بای ساید مونوگرام تا مدت زمان مشخصی تعمیر را گارانتی کرده و تضمین میدهند که در صورت خراب شدن مجدد در این بازه زمانی، بدون دریافت هزینه اضافه دستگاه ساید بای ساید مشتریان را به بهترین نحو مجدداً تعمیر و به آنها بازگرداند.
 • روند ثبت درخواست تعمیر ساید بای ساید مونوگرام چگونه است؟ ثبت درخواست رایگان بوده و متقاضیان می-توانند به صورت تلفنی یا آنلاین در کوتاهترین زمان سفارش تعمیرات خود را ثبت و متخصصین و کارشناسان در کوتاهترین زمان و پس از هماهنگیهای مورد نظر با متقاضیان تعمیرات به محل مورد نظر رجوع خواهند کرد.
 • علت خاموش شدن ساید بای ساید مونوگرام چیست؟ در صورت خاموش بودن ساید بای ساید مونوگرام ابتدا می-بایست برق 220 ولت ورودی را کنترل نماییم. در صورتیکه برق ورودی مشکل نداشته باشد حتماً برای عارضه-یابی و تعمیر میبایست از خدمات نمایندگیهای مجاز تعمیرات استفاده کنیم.
 • علت خنک نکردن ساید بای ساید مونوگرام چیست؟ در صورت خنک نکردن ساید بای ساید مونوگرام می بایست ساید بای ساید را 5 دقیقه از برق خارج کرده و دوباره به برق وصل کنید، در صورتی که پس از چند ساعت در سرما و برودت ساید بای ساید تغییری حادث نشد می بایست از خدمات نمایندگیهای مجاز تعمیرات استفاده کنیم.
 • علت کم و زیاد شدن درجه ساید بای ساید بدون دخالت دست چیست؟ این تغییرات ممکن است به دلیل مشکل در مخزن گاز و گاز یخچال باشد یا اینکه ممکن است موتور یخچال در زمان روشن و خاموش کردن مشکل جدی دیده باشد و یا ممکن است فن خنک کننده ساید بای ساید دچار اشکال شده باشد، که در تمامی حالات نیاز به تماس با نمایندگیهای مجاز تعمیرات است.
 • چرا ساید بای ساید مونوگرام یخ نمیسازد؟ در خصوص عدم ساخت یخ توسط ساید بای ساید مونوگرام تعمیرکار ابتدا موتور یخ‌ساز و در ادامه شیر برقی را چک خواهد کرد و اطمینان حاصل خواهد کرد که آب به یخ‌ساز وارد میشود یا خیر.
 • علت عدم خروج آب از آبریز ساید بای ساید مونوگرام چیست؟ عدم خروج آب از آبریز ساید بای ساید مونوگرام علل متفاوتی دارد. ممکن است شیر برقی سوخته باشد. ممکن است شیر برقی نسوخته باشد و آب وارد محفظه آبریز میشود ولی خارج نمیشود. میبایست پدال آب‌سردکن را بررسی کرد تا دچار مشکل و خرابی نشده باشد. امکان دارد شیلنگهای داخل ساید بای ساید مونوگرام آسیب‌دیده باشد و دچار پارگی شده باشند که بررسی موارد فوق‌الذکر توسط تعمیرکار مجرب و تکنسین فنی مربوط به نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مونوگرام امکانپذیر است.
 • علت داغ شدن موتور یا همان کمپرسور ساید بای ساید مونوگرام چیست؟ تعمیرکار نمایندگی مجاز در صورت مراجعه می بایست ابتدا رله اورلود موتور را بررسی کند. ممکن است مدار کیپ شده باشد و می بایست از کیپ بودن مدار مطمئن شود. حتی در صورت داشتن فن کمپرسور در یخچال می بایست فن کمپرسور نیز بررسی گردد
 • برای رفع سروصدای ساید بای ساید مونوگرام چه باید کرد؟ یخچال مونوگرام عملکردی بسیار کم‌صدا دارد. در صورت صدای زیاد ساید بای ساید مونوگرام می بایست فن تعویض گردد و همچنین در خصوص صدا ندادن کمپرسور ساید بای ساید مونوگرام میبایست مطمئن شد و بررسی کرد که لرزه گیرهای موتور مشکلی نداشته باشد. البته در کنار تمامی موارد بیان شده که نیاز به تکنسین را میطلبد تراز نبودن دستگاه نیز منجر به صدا خواهد شد و باید از تراز بودن دستگاه مطمئن شویم.
 • در صورت یکسره کارکردن موتور یا کمپرسور ساید بای ساید مونوگرام چه باید کرد؟ کارکردن مداوم موتور می-تواند از خرابی سنسور، برد الکتریکی، لاستیک دور درب و شارژ گاز نشات بگیرد. ممکن است ترموستات تنظیم نباشد و یا سیستم دیفراست دائم در مدار باشد. امکان دارد لاستیک دور درب خراب شده باشد و یا اینکه ساید بای ساید شارژ گاز نیاز داشته باشد. امکان دارد فن یخچال خراب شده باشد. تمامی موارد بیان شده از مواردی است که تکنسین مجرب ساید بای ساید مونوگرام به‌منظور تعمیر دستگاه و رفع یکسره کارکردن موتور انجام خواهد داد.
 • علت نشتی آب از ساید بای ساید مونوگرام چیست؟ ممکن است مخزن آب دچار نشتی شده باشد. ممکن است فیلتر آب دچار ترک شده باشد. احتمال دارد سوراخ تخلیه ساید بای ساید مونوگرام دچار نشتی شده باشد. احتمال دارد لاستیک دور درب ساید بای ساید مونوگرام خراب شده باشد که در این صورت هوای گرم وارد یخچال شده و به دلیل رطوبت بالا و هوای خنک یخچال رطوبت به‌صورت آب از یخچال خارج میشود. ممکن است شلنگ تصفیه آب به‌درستی وصل نشده باشد. در تمامی این موارد بهتر است از متخصصین مربوط به نمایندگیهای مجاز جهت تعمیر استفاده کنیم.

آیا تعمیر ساید باید ساید مونوگرام ارزش دارد؟

باتوجه‌به قیمت بالای لوازم‌خانگی، تعمیر لوازم‌خانگی نظیر ساید بای ساید مونوگرام نسبت به تعویض آن دستگاه برتری و ارزش خواهد داشت. باتوجه‌به قیمت بسیار بالای این دستگاه حتی در صورت تعویض موتور یا کمپرسور دستگاه که بزرگترین مشکل بوجود آمده در ساید بای ساید خواهد بود، هزینه تعمیر به مراتب نسبت به خرید دستگاه جدید کمتر خواهد بود. نکته مورد نظر آن است که بعد از تعمیر و تعویض قطعات دستگاه ساید بای ساید مونوگرام عملکردی مشابه قبل داشته و مجدداً رضایتمندی کاربران را جلب خواهد کرد یا خیر. این اطمینان توسط تعمیرکاران نمایندگیهای مجاز با ارائه دوره و مدت‌زمان تضمین تعمیر دستگاه به مشتریان ارائه خواهد شد و همچنین از قطعات و تجهیزات اصل و اورجینال جهت تعویض استفاده توسط تعمیرکاران استفاده میشود تا عملکرد دستگاه پایین نیاید و حتی به متقاضیان گارانتی در خصوص قطعات تعویض شده ارائه خواهد شد. از جمله مهمترین مزایا در استفاده از خدمات نمایندگیهای مجاز جهت تعمیر ساید بای ساید مونوگرام صرفه جویی در هزینه ها، حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه و جلوگیری از احتمال خطرات استفاده از تعمیرکاران مبتدی و غیرحرفه‌ای است. درصورتی‌که نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید مونوگرام به مشتریان تضمین کیفیت بدهند تا دستگاه عملکردی مشابه قبل از عیب خواهد داشت، اکثر مردم تمایل به تعمیر ساید بای ساید مونوگرام دارند تا تعویض آن و تعمیر دستگاه ساید بای ساید مونوگرام ارزش خواهد داشت.

خدمات تعمیر ساید باید ساید مونوگرام شامل چه مواردی می شود؟

یکی از خدماتی که متناسب با شرایط کرونایی این روزها است، آن است که تکنسینها و متخصصین با رعایت تمامی پروتکلهای بهداشتی به منزل متقاضیان رجوع کرده و از این بابت اطمینان خاطر را در متقاضیان ایجاد خواهند کرد.

یکی از خدماتی که متخصصین وتکنسینهای ماهر به متقاضیان ارائه میدهند، آن است که بعد از تعمیر دستگاه در خصوص نگهداری از یخچال ساید بای ساید مونوگرام و نکاتی که کاربران این دستگاه برای استفاده بهینه از آن باید رعایت کنند، مواردی به آن‌ها گوشزد خواهد شد. افراد میتوانند با استفاده از این نکات عمر دستگاه خود را افزایش داده و همچنین عملکرد بالاتری را از دستگاه دریافت کنند.

ارائه تضمین تعمیر و گارانتی قطعات تعویض شده تا مدت‌زمان معین و ارائه فاکتور به مشتری از جمله خدماتی است که تعمیرکاران نمایندگیهای مجاز ساید بای ساید مونوگرام جهت ایجاد اطمینان در مشتریان و ایجاد رضایتمندی به مشتریان ارائه خواهند داد. 

در صورت مراجعه تعمیرکاران نمایندگیهای مجاز ساید بای ساید مونوگرام خدماتی نظیر تعویض فیلتر، کمپرسور، فن کندانسور، فن داخلی، شیر برقی، دمپر یخ‌ساز، سنسور، ترموفیوز و زبانه دربدار، نشت گیری اواپراتور، شارژ گاز ساید بای ساید مونوگرام، تعویض و یا تعمیر برد الکتریکی و برد اینورتر، شستشو در مدار گاز، سرویس سالانه کندانسور، رگلاژ درب یخچال، تعویض لاستیک دور درب و … انجام خواهد پذیرفت.

تعمیر ساید بای ساید مونوگرام در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید مونوگرام در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر ساید بای ساید مونوگرام در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر ساید بای ساید مونوگرام در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید مونوگرام در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر ساید بای ساید مونوگرام در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر ساید بای ساید مونوگرام در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر ساید بای ساید مونوگرام در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما