• 26115356 - 33338548 - 33340217
  • suport@tamir-service.com
  • 24 ساعته - شبانه روزی

تعمیر ساید بای ساید وایت ھاوس (WhiteHouse)

امروزه لوازم‌خانگی طوری با زندگی روزمره ما گره‌خورده است که با نبود هریک از لوازم‌خانگی به‌نوعی دچار چالش شده و دچار اختلال در زندگی عادی خود خواهیم شد. لوازمی نظیر یخچال، فریزر، گاز، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی و … از لوازمی هستند که در صورت نبود زندگی ما را با چالش مواجه خواهند ساخت. زمانی ارزش این وسایل خانگی درک می­شود و به آسایش و آرامشی که این وسایل در زندگی روزمره ما ایجاد می­کنند پی خواهیم برد که یکی از این وسایل خانگی دچار آسیب شده و نیاز به تعمیر ساید بای ساید پیدا کند. در صورت خرابی این دستگاه­ها علاوه بر تحمیل هزینه بالای تعمیرات اطمینان از کیفیت کالای تعمیر شده و اینکه کالای تعمیر شده نظیر قبل از تعمیر کارکرد مناسبی نشان دهد یکی از معضلاتی است که کاربران این لوازم‌خانگی با آن روبرو خواهند بود. لوازم‌خانگی از محصولات پر تقاضای بازار است، اما به دلیل افزایش نرخ مواد اولیه، تغییر نرخ کارگران، تغییرات نرخ ارز و تورم افسار گسیخته، تقاضای این محصولات در بازار کاهش‌یافته و در صورت خرابی لوازم‌خانگی مردم به دنبال تعمیر آن­ها می باشد تا تعویض آن­ها. یکی از لوازم‌خانگی کاربردی که امروزه در آشپزخانه تمامی مردم یافت می­شود یخچال است و البته نوع ساید بای ساید یخچال نیز پرطرف‌دارتر خواهد بود. همچنین انواع متفاوتی از برندها مربوط به کارخانجات داخلی و خارجی اقدام به تولید این محصول می­کنند و هر کدام دارای مزایا و معایبی خواهند بود که یکی از معروف­ترین برندهای تولید لوازم‌خانگی که همراه با مزایای زیادی است، ساید بای ساید وایت هاوس است.

اهمیت ساید بای ساید وایت هاوس زمانی مشخص می گردد که عیبی در آن به وجود آید و این محصول عملکرد مورد انتظار خود را نشان ندهد. با وجود هزینه های بالای زندگی در این روزها و تورم افسارگسیخته از سوی دیگر، می­توان ادعا کرد که اکثریت مردم در صورت خرابی لوازم‌خانگی تعویض آن­ها را فراموش کرده و به تعمیر آن­ها خواهند پرداخت. ساید بای ساید وایت هاوس برند مکزیکی است. البته لازم به ذکر است که ساید بای ساید وایت هاوس در کمپانی مابه تولید می­شود که کارخانه مابه در کشور مکزیک قرار دارد و کمپانی بزرگ مابه شریک تجاری جنرال الکتریک آمریکا است. ساید بای ساید وایت هاوس در مدل­های مختلف با قابلیت­های زیاد و عمر طولانی، در بازار یافت می­شوند، هرچند به دلیل تحریم­های کشور عزیزمان واردات این محصول به‌سختی انجام‌گرفته و در صورت وجود این دستگاه در خصوص اصل یا غیر اصل بودن آن می­بایست تردید کرد.

در صورت خرابی ساید بای ساید وایت هاوس، امروزه مشابه قدیم افراد به تعمیرکاران محلی و برق­کاران محلی که در نزدیکی خانه آن­ها زندگی می­کنند مراجعه نخواهند کرد، بلکه به نمایندگی­های مجاز تعمیراتی مراجعه می­کنند که علاوه بر اینکه هزینه مناسبی برای تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس از آنان دریافت خواهد کرد، در خصوص کیفیت دستگاه تعمیر شده نیز به آنان اطمینان داده و حتی تا مدت‌زمان معینی خدمات پس از تعمیر به متقاضیان ارائه خواهند داد. در صورت استفاده از نمایندگی­های مجاز تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس، متقاضیان اطمینان خواهند داشت تا دستگاه آن­ها مطابق عملکرد قبل و به بهترین صورت به کار خود ادامه خواهد داد. نمایندگی­های مجاز با بهره گیری از افرادی کارآزموده و باتجربه کیفیت کار را تضمین کرده و گارانتی تعویض قطعات به مشتریان ارائه خواهند کرد.

در این مقاله قصد داریم تا به خدمات تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس و خدماتی که نمایندگی­ها در محل به متقاضیان ارائه می­دهند اشاره کرده و برخی از سوالات رایج در زمان خرابی دستگاه وایت هاوس را مطرح و تا حدی به آن­ها پاسخ دهیم و در انتها به مزایایی که سبب می­شوند تا کاربران، تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس را بر تعویض آن ارجحیت دهند، اشاره خواهیم کرد.

خدمات تعمیر ساید باید ساید وایت هاوس در محل

استفاده از نمایندگی­های مجاز ساید بای ساید وایت هاوس سبب می­شود تا در زمان تعمیر خدمات ویژه‌ای به متقاضیان ارائه شود که برخی از این خدمات به شرح ذیل می باشد:

تعمیرکاران و متخصصین در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با هماهنگی­های لازم با متقاضی تعمیرات، به محل مورد نظر جهت تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس مراجعه خواهند کرد. متقاضیان تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس کافی است با یکی از نمایندگی­های مجاز تعمیرات وایت هاوس تماس حاصل فرمایند. اپراتور مربوطه علاوه بر دریافت مشخصات فردی متقاضی تعمیرات، شرح‌حال و عیوب دستگاه را از متقاضیان تعمیرات جویا خواهند شد. این شرح خرابی به تعمیرکاران پیش از عزیمت به محل کمک خواهد کرد، زیرا می­توانند از توضیحات دستگاه علل خرابی دستگاه را تشخیص داده و در صورت نیاز قطعاتی که می بایست تعویض گردند را پیش از عزیمت به محل همراه خود داشته باشند تا از مراجعه مجدد به محل مورد نظر برای تکمیل فرایند تعمیر خودداری کنند.

تعمیرکاران لوازم‌خانگی در نمایندگی­های مجاز تماماً افرادی ماهر و باتجربه هستند. هرکدام از تکنسین‌ها در خصوص یکی از محصولات برند وایت هاوس تخصص دارند. تمرکز هرکدام از متخصصین تنها بر یکی از محصولات برند وایت هاوس سبب می­شود تا بتوانند با سرعت بالاتری به عیب‌یابی و تعمیر لوازم‌خانگی ، به‌خصوص ساید بای ساید وایت هاوس بپردازند. متخصصین در حوزه مورد نظر خود را به‌روز نگه‌داشته و نمایندگی به‌منظور به‌روز نگه داشتن تعمیرکاران دوره هایی برای آن­ها برگزار خواهد کرد.

تعمیرکاران نمایندگی­های مجاز در انتهای کار بابت خدمات ارائه شده، قطعات تعویض شده و … به مشتریان فاکتور ارائه خواهند کرد. این فاکتور با امضا و مهر شرکت خواهد بود و متقاضیان می­توانند هزینه پرداختی را در صورت تردید در میزان مبلغ، از نمایندگی جویا شوند.

تعمیرکاران نمایندگی­های مجاز ساید بای ساید وایت هاوس هزینه جداگانه­ای بابت ایاب‌وذهاب پرداخت نخواهند کرد.

تعمیرکاران و متخصصین نمایندگی­های مجاز در صورت تعویض هرکدام از قطعات ساید بای ساید وایت هاوس از قطعات اورجینال و اصلی استفاده کرده و ضمانت‌نامه و گارانتی تعویض قطعه به مشتری ارائه خواهند کرد. با این کار حس اطمینان در مشتریان ایجاد شده و از تعمیر باکیفیت دستگاه ساید بای ساید خود اطمینان پیدا خواهند کرد. همچنین نمایندگی­های مجاز تعمیر لوازم‌خانگی تا مدت زمانی دستگاه تعمیر شده توسط تعمیرکاران را گارانتی می­کند، تا در صورت ایراد در این مدت زمانی تعمیرکاران جهت تعمیر مجدد به منزل مشتریان مراجعه کرده و بابت مراجعه مجدد هزینه تعمیری از مشتریان دریافت نخواهد شد.

متخصصین در زمان مراجعه تمامی قطعات احتمالی و موردنیاز برای تعویض را در اختیار خواهند داشت و این امر سبب جلوگیری از بازگشت مجدد تعمیرکاران به منزل متقاضیان شده و در همان مراجعه اول تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس انجام‌گرفته و پایان می­پذیرد. تعمیرکاران به‌هیچ‌عنوان ساید بای ساید وایت هاوس را به کارگاه یا مکان دیگری جهت تعمیر انتقال نخواهند داد و تمامی خدمات تعمیر را در محل مورد نظر متقاضی انجام می­دهند و با این کار احتمال و ریسک آسیب‌دیدن دستگاه در زمان جابه‌جایی و هزینه انتقال به کارگاه یا مرکز تعمیر، به صفر خواهد رسید.

در صورت مراجعه تعمیرکاران نمایندگی­های مجاز ساید بای ساید وایت هاوس خدماتی نظیر تعویض فیلتر، کمپرسور، فن کندانسور، فن داخلی، شیر برقی، دمپر یخ‌ساز، سنسور، ترموفیوز و زبانه درب دار، نشت گیری اواپراتور، شارژ گاز ساید بای ساید وایت هاوس، تعویض و یا تعمیر برد الکتریکی و برد اینورتر، شستشو در مدار گاز، سرویس سالانه کندانسور، رگلاژ درب یخچال، تعویض لاستیک دور درب و … انجام خواهد پذیرفت.

سوالات رایج در زمان خرابی تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس

از جمله سوالات رایج در زمان خرابی ساید بای ساید وایت هاوس می­توان به موارد ذیل اشاره کرد:

هزینه تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس چقدر می­باشد؟ در خصوص هزینه تعمیر این به عوامل متفاوتی بستگی دارد که تعمیر یا تعویض قطعات مختلف دستگاه ساید بای ساید را طلب خواهد کرد. این هزینه بعد از بررسی متخصصین و تکنسین­ها پیش از تعمیر برآورد و اعلام خواهد شد. اما نمایندگی‌های مجاز تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس اطمینان خواهند داد که تمامی هزینه ها منصفانه بوده و پس از پایان کار این هزینه از مشتریان دریافت خواهد شد.

آیا خدمات ارائه شده گارانتی و تضمین می­شوند؟ نمایندگی­های مجاز تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس تا مدت‌زمان مشخصی تعمیر را گارانتی کرده و تضمین می دهد که در صورت خراب مجدد در این بازه زمانی، بدون دریافت هزینه اضافه دستگاه ساید بای ساید مشتریان را به بهترین نحو مجدداً تعمیر و به آن­ها بازگرداند.

روند ثبت درخواست تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس چگونه است؟ ثبت درخواست رایگان بوده و متقاضیان می­توانند به‌صورت تلفنی یا آنلاین در کوتاه­ترین زمان سفارش تعمیرات خود را ثبت و متخصصین و کارشناسان در کوتاه­ترین زمان و پس از هماهنگی­های مورد نظر به محل موردنظر متقاضیان رجوع خواهند کرد. تعمیرکاران تخصصی تعمیریار کار تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس را در کوتاهترین زمان وبهترین کیفیت در محل شما انجام خواهند داد.

چرا ساید بای ساید وایت هاوس یخ نمی­سازد؟ در خصوص عدم ساخت یخ توسط ساید بای ساید وایت هاوس تعمیرکار ابتدا موتور یخ‌ساز و در ادامه شیر برقی را چک خواهد کرد و اطمینان حاصل خواهد کرد که آب به یخ‌ساز وارد می­شود یا خیر.

علت عدم خروج آب از آبریز ساید بای ساید وایت هاوس چیست؟ عدم خروج آب از آبریز ساید بای ساید وایت هاوس علل متفاوتی دارد. ممکن است شیر برقی سوخته باشد. ممکن است شیر برقی نسوخته باشد و آب وارد محفظه آبریز می­شود ولی خارج نمی­شود. می­بایست پدال آب‌سردکن را بررسی کرد تا دچار مشکل و خرابی نشده باشد. امکان دارد شیلنگ­های داخل ساید بای ساید وایت هاوس آسیب‌دیده باشد و دچار پارگی شده باشند که بررسی موارد فوق‌الذکر توسط تعمیرکار مجرب و تکنسین فنی مربوط به نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس امکان­پذیر است.

علت داغ شدن موتور یا همان کمپرسور ساید بای ساید وایت هاوس چیست؟ تعمیرکار نمایندگی مجاز در صورت مراجعه می بایست ابتدا رله اورلود موتور را بررسی کند. ممکن است مدار کیپ شده باشد و می بایست از کیپ نبودن مدار مطمئن شود. حتی در صورت داشتن فن کمپرسور در یخچال می بایست فن کمپرسور نیز بررسی گردد

برای رفع سروصدای ساید بای ساید وایت هاوس چه باید کرد؟ یخچال وایت هاوس عملکردی بسیار کم‌صدا دارد. در صورت صدای زیاد ساید بای ساید وایت هاوس می­بایست فن تعویض گردد و همچنین در خصوص صدا ندادن کمپرسور ساید بای ساید وایت هاوس می­بایست مطمئن شد و بررسی کرد که لرزه گیرهای موتور مشکلی نداشته باشد. البته در کنار تمامی موارد بیان شده که نیاز به تکنسین را می­طلبد تراز نبودن دستگاه نیز منجر به صدا خواهد شد و باید از تراز بودن دستگاه مطمئن شویم.

در صورت یکسره کارکردن موتور یا کمپرسور ساید بای ساید وایت هاوس چه باید کرد؟ کارکردن مداوم موتور می تواند از خرابی سنسور، برد الکتریکی، لاستیک دور درب و شارژ گاز نشات بگیرد. ممکن است ترموستات تنظیم نباشد و یا سیستم دیفراست دائم در مدار باشد. امکان دارد لاستیک دور درب خراب شده باشد و یا اینکه ساید بای ساید شارژ گاز نیاز داشته باشد. امکان دارد فن یخچال خراب شده باشد. تمامی موارد بیان شده از مواردی است که تکنسین مجرب ساید بای ساید وایت هاوس به‌منظور تعمیر دستگاه و رفع یکسره کارکردن موتور انجام خواهد داد.

درصورتی‌که ساید بای ساید وایت هاوس سرما نداشته باشد، چه باید بکنیم؟ در صورت نداشتن سرما در فریزر ابتدا می­بایست ترموستات و سنسور را بررسی کرد. در مرحله بعدی می بایست شارژ و گاز دستگاه را چک کرد. کمپرسور و موتور یخچال و فن داخل فریزر از مواردی هستند که باید توسط تکنسین مجرب بررسی گردند تا مشکل سرما نداشتن ساید بای ساید وایت هاوس مرتفع گردد.

علت نشتی آب از ساید بای ساید وایت هاوس چیست؟ ممکن است مخزن آب دچار نشتی شده باشد. ممکن است فیلتر آب دچار ترک شده باشد. احتمال دارد سوراخ تخلیه ساید بای ساید وایت هاوس دچار نشتی شده باشد. احتمال دارد لاستیک دور درب ساید بای ساید وایت هاوس خراب شده باشد که در این صورت هوای گرم وارد یخچال شده و به دلیل رطوبت بالا و هوای خنک یخچال رطوبت به‌صورت آب از یخچال خارج می­شود. ممکن است شلنگ تصفیه آب به‌درستی وصل نشده باشد. در تمامی این موارد بهتر است از متخصصین مربوط به نمایندگی­های مجاز جهت تعمیر استفاده کنیم.

آیا تعمیر ساید باید ساید وایت هاوس ارزش دارد؟

باتوجه‌به قیمت بالای لوازم‌خانگی، تعمیر لوازم‌خانگی نظیر ساید بای ساید وایت هاوس نسبت به تعویض آن دستگاه برتری و ارزش خواهد داشت. باتوجه‌به قیمت بسیار بالای این دستگاه حتی در صورت تعویض موتور یا کمپرسور دستگاه، هزینه کمتری نسبت به خرید دستگاه باید پرداخت شود. نکته مورد نظر آن است که بعد از تعمیر و تعویض قطعات دستگاه ساید بای ساید وایت هاوس عملکردی مشابه قبل داشته و مجدداً رضایتمندی کاربران را جلب خواهد کرد یا خیر. این اطمینان توسط تعمیرکاران نمایندگی­های مجاز با ارائه دوره و مدت‌زمان تضمین تعمیر دستگاه به مشتریان ارائه خواهد شد و همچنین از قطعات و تجهیزات اصل و اورجینال جهت تعویض استفاده توسط تعمیرکاران استفاده می­شود تا عملکرد دستگاه پایین نیاید و حتی به متقاضیان گارانتی در خصوص قطعات تعویض شده ارائه خواهد شد. از جمله مهم­ترین مزایا در استفاده از خدمات نمایندگی­های مجاز جهت تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس صرفه جویی در هزینه ها، حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه و جلوگیری از احتمال خطرات استفاده از تعمیرکاران مبتدی و غیرحرفه‌ای است. درصورتی‌که نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس به مشتریان تضمین کیفیت بدهد تا دستگاه عملکردی مشابه قبل از خرابی خواهد داشت، اکثر مردم تمایل به تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس دارند تا تعویض آن و تعمیر این دستگاه ارزش خواهد داشت.

خدمات تعمیر ساید باید ساید وایت هاوس شامل چه مواردی می شود؟

یکی از خدماتی که متناسب با شرایط کرونایی این روزها است، آن است که تکنسین­ها و متخصصین با رعایت تمامی پروتکل­های بهداشتی به منزل متقاضیان رجوع کرده و از این بابت اطمینان خاطر را در متقاضیان ایجاد خواهند کرد.

یکی از خدماتی که متخصصین وتکنسینهای ماهر به متقاضیان ارائه می­دهند، آن است که بعد از تعمیر دستگاه در خصوص نگهداری از یخچال ساید بای ساید وایت هاوس و نکاتی که کاربران این دستگاه برای استفاده بهینه از آن باید رعایت کنند، مواردی به آن‌ها گوشزد خواهد شد. افراد می‌توانند با استفاده از این نکات عمر دستگاه خود را افزایش داده و همچنین عملکرد بالاتری را از دستگاه دریافت کنند.

ارائه تضمین تعمیر و گارانتی قطعات تعویض شده تا مدت‌زمان معین و ارائه فاکتور به مشتری از جمله خدماتی است که تعمیرکاران نمایندگی­های مجاز ساید بای ساید وایت هاوس جهت ایجاد اطمینان در مشتریان و ایجاد رضایتمندی به مشتریان ارائه خواهند داد.

تعمیر ساید بای ساید وایت ھاوس در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید وایت ھاوس در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر ساید بای ساید وایت ھاوس در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر ساید بای ساید وایت ھاوس در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر ساید بای ساید وایت ھاوس در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر ساید بای ساید وایت ھاوس در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر ساید بای ساید وایت ھاوس در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر ساید بای ساید وایت ھاوس در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما